1

Jak dla mnie to skład taki
Guzmán - Rojo, Otamendi, Fazio, Mercado - Masche, Biglia - Di María, Dybala, Messi - Agüero (ale znając życie będzie Igła)

0

Raczej Thiago to nie zawodnik na ławkę...

1

Banega zostaje w składzie a za Lanziniego powołali Enzo Pereza.

4

W pierwszej połowie nasi fajnie grali, po drugiej bramce jakby spadła koncentracja i popełniliśmy kilka prostych błędów, przez co straciliśmy bramkę. Potem jeszcze coś próbowaliśmy atakować, ale nie potrafiliśmy strzelić trzeciej bramki. Druga połowa znacznie słabiej. Mniej akcji Polaków, gol Chile, dość nudny się ten mecz zrobił. Warto wspomnieć, że po zejściu Lewego Teodorczyk zagrał mega piłę do Milika, ale Arek koncertowo zj**ał.

1

No i sweep. Jeśli na Wschodzie nie powstanie nowy superteam to raczej Warriors zdobędą jeszcze co najmniej 2 mistrzostwa z rzędu. Szkoda LeBrona bo w tych play-offach był kosmiczny, ale przez większość meczów nie miał praktycznie żadnej pomocy (może w paru meczach pokazali się Love czy Korver) a mimo to pociągnął Cavsów do finałów. Z kolei GSW pokazuje, że nie potrzeba trade'ów aby stworzyć potwora. Trzech all-starów wziętych w drafcie, KD przyszedł jako free agent. Golden State jest wzorem tego jak powinna wyglądać drużyna NBA.

5

Curry jest niemożliwy. W poprzednim meczu 1/10 za trzy i tylko 11 punktów, teraz 20 w samej pierwszej połowie. Chyba siadło mu na ambicję to, że może mieć 3 mistrzostwa i ani jednego tytułu MVP finałów.

0

A JA NIE PISZĘ TEGO NA SERIO

2

Wielkie Niemcy, mistrzostwie świata tylko 2-1 z Arabią Saudyjską?! A po naszym remisie niektórzy twierdzą, że nie mamy czego szukać na mundialu...

2

W ofensywie jest nieźle, ale po drugiej bramce jakby nasi się trochę wyłączyli. Pazdek niestety ma tragiczne wyprowadzenie piłki, co jest dziwne zważywszy na to, że grywał jako defensywny pomocnik. Musimy zdecydowanie parę rzeczy poprawić, ale ogólnie nie jest źle.

6

Nie zagrał wystarczającej ilości spotkań aby wyrokować czy "pasuje" czy nie. Gość przyszedł w środku sezonu, nie przepracował okresu przygotowawczego z drużyną, zagrał ledwie kilka spotkań, a "eksperci" już twierdzą, że się nie nadaje. A tak poza tym to chyba nie od Barcy zależy czy będzie czy nie będzie grał w pierwszym składzie na mundialu, tylko od trenera Kolumbii, co nie?

0

Jak praktycznie wszyscy podstawowi zawodnicy nie zostali powołani (z wyjatkiem Medela, ale on wypadł przez kontuzję) to co tu się dziwić?

0

Chile do Poznania zabrało kadrę B. Nie ma NIKOGO z podstawowej jedenastki. O wynik można być spokojnym (ale oczywiście nie można lekceważyć rywala).

1

Piłkarze z Afryki są pod tym akurat względem niesamowici. Zresztą zobacz, że znakomita większość medali na wielkich imprezach w maratonie to Kenijczycy i Etiopczycy. A co do piłki, to afrykańskie reprezentacje często wygrywają (lub zajmują wysokie miejsca) w młodzieżowych MŚ. Dlaczego? Bo są silniejsi i bardziej wydolni od swoich rówieśników z Europy czy Ameryki Południowej. Gorzej jest na "dorosłych" turniejach bo tu już te różnice się zacierają i bardziej liczy się wyszkolenie techniczne i przygotowanie taktyczne.

1

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jeśli chcemy mieć z niego pożytek należy go ogrywać w Hiszpanii. W grę wchodzi tylko wypożyczenie do drużyny z LaLiga. Betis był ponoć chętny.

0

Czyli co, hat-trick z Rosją będzie?

0

Gdyby transfer Griezmanna nie doszedł do skutku to Coutinho grałby częściej na skrzydle a w pomocy byliby Busi, Rakieta i Thiago. A nawet gdyby Griezmann przyszedł do klubu to należy rotować składem bo sezon jest długi i wymagający więc każdy zawodnik grałby całkiem sporo.

0

To poproszę Neymara, Thiago, Eriksena, Griezmana, Hummelsa, Kimmicha i Icardiego. Tylko szybko!

0

Senegalu nie można lekceważyć, ale prawda jest taka, że gdy wyłączy się z gry Mané to nie są w stanie nic zrobić. Sparing z Lichtensteinem (o ile dobrze pamiętam) pokazał jaki Senegal jest bezradny bez skrzydłowego LFC.

1

Taa... tylko Kolumbia na środku obrony wzięła Zapatę, który nic nie gra w Milanie, a Jeison Murillo na mundial nie pojedzie. A co do Peszkina, to raczej jedzie dla atmosfery w szatni, pewnie nawet nie powącha murawy.

0

Don Andrés to przykład tego jaki powinien być piłkarz. I nie chodzi mi o jego umiejętności na boisku, bo każdy chyba wie jak fenomenalny to zawodnik, ale o to jakim jest człowiekiem. Mimo wszystkich swoich osiągnięć, zarobionych pieniędzy i sławy, pozostaje skromny i pełen szacunku do rywali, nie wdaje się w pyskówki i nie pcha się na okładki tabloidów.

1

A ty mając do wyboru Eto'o i Zlatana to kogo byś wybrał? To, że go wymienił nie oznacza, że nie traktował go jak ważnego piłkarza.

0

Eriksen nie będzie chciał grać w Realu. Jeszcze przed Euro 2012 mówił, że marzy o grze w Barcelonie.

0

No akurat napisał prawdę. Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe rozgrywki na Starym Kontynencie w piłce klubowej, a Real ją zdominował. Za to Liga Europy to w gruncie rzeczy puchar pocieszenia dla tych co nie dali rady w LM.

0

To, że zaklepali sobie Keite to wiem, ale pierwszym letnim transferem jest Fabinho.

0

Fabinho w Liverpoolu. Po ostatnim finale dziwi mnie trochę, że nie zaczynają wzocnień od bramki.

0

Akurat wrócił, od stycznia bodajże znów jest u nas, tylko po pierwsze kontuzja, po drugie brak uprawnienia do gry, więc nie dziwie się, że jego powrót mógł niektórym umknąć

2

Wiadomo, ile Barcelona zarobila na transferze?

3

Tak, Pau i Marc Gasol, obaj znaczynali w Barcelonie, obaj uczestniczyli w NBA All-Star Game, obaj mają na koncie medale mistrzostw Europy i świata a także igrzysk olimpijskich, żywe legendy. Chciałbym powrotu starszego z braci do Barçy. W San Antonio i tak nie pogra już na takim poziomie jak kiedyś w LA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?