CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nosz cholerka... Zawsze tak jest, wydaje się, że już rywale białych strzelą i nagle bramka z d*py dla Realu i potem jakby ich przeciwnicy zapomnieli jak się gra w piłkę... szkoda słów. A co Juve odpazdaniło w obronie to nie mam pytań.
0
Przy Marcelo to pikuś, tam nawet nie było kontaktu, poza tym na nura Dybali nie dał się nabrać sędzia.
1
Faulu nie było, Dybala sam szukał nogi rywala i upadł umyślnie
6
Marcelo to powinien chyba Oscara dostać, takiej symulki dawno nie widziałem.
4
A jaki sport uprawiasz?
0
Czy dziś jest 1 kwietnia?
0
Jak przyjdzie Arthur to przekroczymy limit piłkarzy spoza Europy. Albo on albo Mina będą musieli pójść na wypożyczenie.
2
Być może, ale gdyby Barca go nie zgarnęła, pewnie zrobiłby to Real
2
Akurat nie wszyscy oglądają wyłącznie mecze Barcy, jak ty. Neymar już ładnych parę lat temu był w Brazylii absolutnym celebrytą, swego czasu filmiki z jego zagraniami w lidze brazylijskiej i Copa Libertadores były hitem internetu. Oprócz tego jego Santos grał z Barcą w finale KMŚ. I nie, nie wiem tego wszystkiego z FIFy. Kończę tę dyskusję, bo nie ma ona absolutnie żdnego sensu.
0
Akurat Neymara w akcji to widziałem jeszcze w 2011 roku, czyli na dłuuugo przed transferem. Co do Umtitiego to też widziałem parę jego meczów w Lyonie. Poza tym przypominam, że gość grał w pierwszym składzie w finale ME, więc nie pisz mi tu takich głupot.
0
Wątpię, żeby to była prawda. Pismaki muszą o czymś pisać, więc robią sensację z byle pierdoły. Niedługo pewnie (przynajmniej mam taką nadzieję) Sam podpisze nową umowę ze znacznie wyższą klauzulą.
4
Ani nie wychowała, ani nie stworzyła. Umtiti przyszedł z Lyonu w 2016 roku, kto widział jego grę w Ligue 1 czy na Euro, ten wie, że już wtedy był bardzo dobrym obrońcą. Neymar, tak dla przypomnienia też nie był wychowankiem Barcelony.
0
Tak, to ten, który sprokurował karnego.
5
Ogromny szacun dla niego. De Rossi i Totti to piłkarze, którzy stali się wręcz synonimem klubu AS Roma.
44
Jak Sergi Roberto nie pojedzie na Mundial to będzie totalne nieporozumienie.
0
Mamy najłatwiejszego rywala z możliwych, ale nie można ich zlekceważyć. To wciąż drużyna z czołówki Serie A.
0
Oczywiście mówię o sytuacji między Piqué i Alonso. Przy wślizgu Dembélé to w ogóle nie ma oczym mówić, czyściutkie wejście.
0
No nie wiem. Niby kontakt jakiś był, ale odniosłem wrażenie, że Alonso sporo dodał od siebie.
2
No i pięknie :-) Początek drugiej połowy słaby w naszym wykonaniu, Chelsea przejęła inicjatywę, ale zdołaliśmy to przetrwać i podwyższyć wynik. Dembélé bardzo pozytywny występ, szczególnie imponowały mi jego powroty do obrony, o Messim nawet nie ma co pisać, bo nie ma takich słów by opisać jego geniusz. Teraz fajnie by było wylosować Romę w ćwierćfinale.
2
Gramy dobrze, mamy korzystny wynik, teraz trzeba konsekwentnie grać swoje i może udałoby się jeszcze z jedną bramkę wcisnąć.
2
No, słabo to wyszło, powinien przeprosić...
3
Ofensywny skład, widzę. Vamos!
0
Jakby (odpukać) Chelsea wyeliminowała Barçe, to też będziesz się śmiał?
0
Na LM można mieć inną.
0
Oby...
0
Od początku widać było, że jego problemem jest psychika. W Valencii grał znacznie lepiej, a po transferze do Barcy lipa... Cóż, nie każdy potrafi udźwignąć presję gry dla tak wielkiego klubu. Oby znalazł miejsce, gdzie będzie mógł rozwinąć skrzydła
0
Skąd pewność, że dojdzie do transferu? Poczekaj aż będzie oficjalne potwierdzenie.
0
No z Málagą te wyjazdowe to nie byłby najlepszy pomysł...
0
Paulinho się hajtnął w 1016? Skubany...
0
Ja to bym wolał aby kilku graczy odpoczęło przed Chelsea, a wierzę, że nawet zmiennikami wygramy z Malagą.