2

Nosz cholerka... Zawsze tak jest, wydaje się, że już rywale białych strzelą i nagle bramka z d*py dla Realu i potem jakby ich przeciwnicy zapomnieli jak się gra w piłkę... szkoda słów. A co Juve odpazdaniło w obronie to nie mam pytań.

0

Przy Marcelo to pikuś, tam nawet nie było kontaktu, poza tym na nura Dybali nie dał się nabrać sędzia.

1

Faulu nie było, Dybala sam szukał nogi rywala i upadł umyślnie

6

Marcelo to powinien chyba Oscara dostać, takiej symulki dawno nie widziałem.

4

A jaki sport uprawiasz?

0

Czy dziś jest 1 kwietnia?

0

Jak przyjdzie Arthur to przekroczymy limit piłkarzy spoza Europy. Albo on albo Mina będą musieli pójść na wypożyczenie.

2

Być może, ale gdyby Barca go nie zgarnęła, pewnie zrobiłby to Real

2

Akurat nie wszyscy oglądają wyłącznie mecze Barcy, jak ty. Neymar już ładnych parę lat temu był w Brazylii absolutnym celebrytą, swego czasu filmiki z jego zagraniami w lidze brazylijskiej i Copa Libertadores były hitem internetu. Oprócz tego jego Santos grał z Barcą w finale KMŚ. I nie, nie wiem tego wszystkiego z FIFy. Kończę tę dyskusję, bo nie ma ona absolutnie żdnego sensu.

0

Akurat Neymara w akcji to widziałem jeszcze w 2011 roku, czyli na dłuuugo przed transferem. Co do Umtitiego to też widziałem parę jego meczów w Lyonie. Poza tym przypominam, że gość grał w pierwszym składzie w finale ME, więc nie pisz mi tu takich głupot.

0

Wątpię, żeby to była prawda. Pismaki muszą o czymś pisać, więc robią sensację z byle pierdoły. Niedługo pewnie (przynajmniej mam taką nadzieję) Sam podpisze nową umowę ze znacznie wyższą klauzulą.

4

Ani nie wychowała, ani nie stworzyła. Umtiti przyszedł z Lyonu w 2016 roku, kto widział jego grę w Ligue 1 czy na Euro, ten wie, że już wtedy był bardzo dobrym obrońcą. Neymar, tak dla przypomnienia też nie był wychowankiem Barcelony.

0

Tak, to ten, który sprokurował karnego.

5

Ogromny szacun dla niego. De Rossi i Totti to piłkarze, którzy stali się wręcz synonimem klubu AS Roma.

44

Jak Sergi Roberto nie pojedzie na Mundial to będzie totalne nieporozumienie.

0

Mamy najłatwiejszego rywala z możliwych, ale nie można ich zlekceważyć. To wciąż drużyna z czołówki Serie A.

0

Oczywiście mówię o sytuacji między Piqué i Alonso. Przy wślizgu Dembélé to w ogóle nie ma oczym mówić, czyściutkie wejście.

0

No nie wiem. Niby kontakt jakiś był, ale odniosłem wrażenie, że Alonso sporo dodał od siebie.

2

No i pięknie :-) Początek drugiej połowy słaby w naszym wykonaniu, Chelsea przejęła inicjatywę, ale zdołaliśmy to przetrwać i podwyższyć wynik. Dembélé bardzo pozytywny występ, szczególnie imponowały mi jego powroty do obrony, o Messim nawet nie ma co pisać, bo nie ma takich słów by opisać jego geniusz. Teraz fajnie by było wylosować Romę w ćwierćfinale.

2

Gramy dobrze, mamy korzystny wynik, teraz trzeba konsekwentnie grać swoje i może udałoby się jeszcze z jedną bramkę wcisnąć.

2

No, słabo to wyszło, powinien przeprosić...

3

Ofensywny skład, widzę. Vamos!

0

Jakby (odpukać) Chelsea wyeliminowała Barçe, to też będziesz się śmiał?

0

Na LM można mieć inną.

0

Oby...

0

Od początku widać było, że jego problemem jest psychika. W Valencii grał znacznie lepiej, a po transferze do Barcy lipa... Cóż, nie każdy potrafi udźwignąć presję gry dla tak wielkiego klubu. Oby znalazł miejsce, gdzie będzie mógł rozwinąć skrzydła

0

Skąd pewność, że dojdzie do transferu? Poczekaj aż będzie oficjalne potwierdzenie.

0

No z Málagą te wyjazdowe to nie byłby najlepszy pomysł...

0

Paulinho się hajtnął w 1016? Skubany...

0

Ja to bym wolał aby kilku graczy odpoczęło przed Chelsea, a wierzę, że nawet zmiennikami wygramy z Malagą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?