0

No i to jest właśnie "sprawiedliwość". Cały świat widział co zaszło, uwieczniły to kamery, ale że nie było tego w protokole sędziowskim, więc nic się stało...

0

Nie chodzi mi o kibiców, a o władze klubu. Jakoś sobie nie przypominam takich wypowiedzi Bartomeu ani kogokolwiek z zarządu.

0

Oni się tam zachowują jak banda dzieciaków. Jak Antek chce odejść to odejdzie. Jakoś jak odchodził od nas Neymar to nie robiliśmy takich cyrków.

4

A ile dostał Marcelo za uderzenie łokciem Messiego?

0

Chciałbym zobaczyć Denisa i Minę w pierwszym składzie

0

Akurat rotacje są potrzebne na każdej pozycji (może poza bramkarzem, ale tu mamy od lat taki system, że jeden gra w lidze, drugi w CdR). Wyobraź sobie, że gramy ciągle tą samą dwójką stoperów i nagle jeden z nich wypada przed ważnym meczem. I co wstawisz w to miejsce piłkarza, który nie zagrał ani minuty?

0

Ale przecież nie muszą przewidywać na trybunach, sezon jest długi i wymagający, trzeba korzystać z zawodników, rotować składem. Moim zdaniem 23-24 zawodników to optymalna kadra, a nasze rezerwy niedługo spadną do trzeciej klasy rozgrywkowej.

2

Tak i jak nadejdą jakieś kontuzje to nie będzie kim grać i trzeba będzie dowoływać graczy z rezerw.

1

Jak ktoś kiedyś powiedział o lidze hiszpańskiej:
Najlepsi piłkarze, najgorsi sędziowie

1

Tak znika, że notuje asystę...

9

Teraz tylko aby Real odpadł z UCL i ten sezon będzie można uznać za udany ;-)

0

Przeżył z klubem wiele pięknych i trochę smutnych chwil, zdobywał trofea, był kapitanem. Był częścią Barçy Guardioli, być może najlepiej grającej drużyny w historii, jego trio z Xavim i Messim to było coś niesamowitego, cieszę się, że mogłem to widzieć na własne oczy. Teraz odchodzi, zamykając pewien rozdział w historii klubu. Zostanie zapamiętany jako legenda, nie tylko Barcelony i reprezentacji Hiszpanii, ale futbolu w ogóle. Gracias, mistrzu, będziemy o tobie pamiętać.

0

Ondrej Duda

0

Jakoś nie potrafię się cieszyć z Copa del Rey mając w pamięci to, jak daliśmy d*py z Romą i jak potem się ułożył rewanż Juve z Realem.

4

Żeby po odpadnięciu z najważniejszych rozgrywek w sezonie, pisać o genialnym meczu w finale tych najmniej ważnych?

0

Nie rób tego!!!

2

Ja się pytam jak można było to spier**lić...

0

Za ostatni mecz powinni nosić worki pokutne.

1

Ja pier... szkoda strzępić ryja...

7

Gramy tragicznie, daliśmy się zdominować Romie. Nie wiem czy to wina podejścia do meczu, czy zmęczenia zawodników, lecz wygląda to fatalnie. Jak narazie najgorszy mecz Barçy w tym sezonie, oby druga połowa przyniosła bramki dla nas i przede wszystkim lepszą grę.

1

Strach pomyśleć ile strzeliłby Messi w formie ;-)

0

Szkoda, że tak nie zagrali z Liverpoolem

5

ter Stegen - Alba, Mina, Verma, Semedo - Denis, Paulinho, Rakitić - Dembele, Alcacer, Cou

Taki skład bym chciał. Z takimi rywalami potrzeba rotacji.

1

Tak, to pieprzone dzieło sztuki.

0

W zeszłym sezonie grali w finale.

0

No cóż mecz w stylu Realu, zagraliśmy nienajlepsze spotkanie, ale wygraliśmy dość wysoko. Mam nadzieję, że Valverde będzie rotował składem, trzeba odciążyć kluczowych zawodników.

1

Oby druga połowa była lepsza i przyniosła ze dwie- trzy bramki dla Barçy. Vamos!

0

Leo dziś strzeli lobem z woleja z 50 metrów piętą.

3

Albo i 5...

15

WOW, Sergi w pomocy, mam nadzieję, że zobaczymy dziś Denisa (no i oczywiście, że wygramy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?