CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i to jest właśnie "sprawiedliwość". Cały świat widział co zaszło, uwieczniły to kamery, ale że nie było tego w protokole sędziowskim, więc nic się stało...
0
Nie chodzi mi o kibiców, a o władze klubu. Jakoś sobie nie przypominam takich wypowiedzi Bartomeu ani kogokolwiek z zarządu.
0
Oni się tam zachowują jak banda dzieciaków. Jak Antek chce odejść to odejdzie. Jakoś jak odchodził od nas Neymar to nie robiliśmy takich cyrków.
4
A ile dostał Marcelo za uderzenie łokciem Messiego?
0
Chciałbym zobaczyć Denisa i Minę w pierwszym składzie
0
Akurat rotacje są potrzebne na każdej pozycji (może poza bramkarzem, ale tu mamy od lat taki system, że jeden gra w lidze, drugi w CdR). Wyobraź sobie, że gramy ciągle tą samą dwójką stoperów i nagle jeden z nich wypada przed ważnym meczem. I co wstawisz w to miejsce piłkarza, który nie zagrał ani minuty?
0
Ale przecież nie muszą przewidywać na trybunach, sezon jest długi i wymagający, trzeba korzystać z zawodników, rotować składem. Moim zdaniem 23-24 zawodników to optymalna kadra, a nasze rezerwy niedługo spadną do trzeciej klasy rozgrywkowej.
2
Tak i jak nadejdą jakieś kontuzje to nie będzie kim grać i trzeba będzie dowoływać graczy z rezerw.
1
Jak ktoś kiedyś powiedział o lidze hiszpańskiej:
Najlepsi piłkarze, najgorsi sędziowie
1
Tak znika, że notuje asystę...
9
Teraz tylko aby Real odpadł z UCL i ten sezon będzie można uznać za udany ;-)
0
Przeżył z klubem wiele pięknych i trochę smutnych chwil, zdobywał trofea, był kapitanem. Był częścią Barçy Guardioli, być może najlepiej grającej drużyny w historii, jego trio z Xavim i Messim to było coś niesamowitego, cieszę się, że mogłem to widzieć na własne oczy. Teraz odchodzi, zamykając pewien rozdział w historii klubu. Zostanie zapamiętany jako legenda, nie tylko Barcelony i reprezentacji Hiszpanii, ale futbolu w ogóle. Gracias, mistrzu, będziemy o tobie pamiętać.
0
Ondrej Duda
0
Jakoś nie potrafię się cieszyć z Copa del Rey mając w pamięci to, jak daliśmy d*py z Romą i jak potem się ułożył rewanż Juve z Realem.
4
Żeby po odpadnięciu z najważniejszych rozgrywek w sezonie, pisać o genialnym meczu w finale tych najmniej ważnych?
0
Nie rób tego!!!
2
Ja się pytam jak można było to spier**lić...
0
Za ostatni mecz powinni nosić worki pokutne.
1
Ja pier... szkoda strzępić ryja...
7
Gramy tragicznie, daliśmy się zdominować Romie. Nie wiem czy to wina podejścia do meczu, czy zmęczenia zawodników, lecz wygląda to fatalnie. Jak narazie najgorszy mecz Barçy w tym sezonie, oby druga połowa przyniosła bramki dla nas i przede wszystkim lepszą grę.
1
Strach pomyśleć ile strzeliłby Messi w formie ;-)
0
Szkoda, że tak nie zagrali z Liverpoolem
5
ter Stegen - Alba, Mina, Verma, Semedo - Denis, Paulinho, Rakitić - Dembele, Alcacer, Cou
Taki skład bym chciał. Z takimi rywalami potrzeba rotacji.
1
Tak, to pieprzone dzieło sztuki.
0
W zeszłym sezonie grali w finale.
0
No cóż mecz w stylu Realu, zagraliśmy nienajlepsze spotkanie, ale wygraliśmy dość wysoko. Mam nadzieję, że Valverde będzie rotował składem, trzeba odciążyć kluczowych zawodników.
1
Oby druga połowa była lepsza i przyniosła ze dwie- trzy bramki dla Barçy. Vamos!
0
Leo dziś strzeli lobem z woleja z 50 metrów piętą.
3
Albo i 5...
15
WOW, Sergi w pomocy, mam nadzieję, że zobaczymy dziś Denisa (no i oczywiście, że wygramy)