CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Najbardziej w tym wszystkim szkoda Messiego. Mam wy***ane na argentyńskich kibiców, Sampaolego, Di Maríę, Otamendiego czy innego Mezę, ale La Pulga swoją postawą przez tyle lat zasługuje by być w końcu mistrzem świata. Cztery lata temu był tak blisko, ale pech (a raczej indolencja Higuaína) pozbawił go tej szansy. Tym razem niepewna obrona i trener nieudacznik sprawiły, że tej szansy nie dostanie. Dziś dwie asysty, z czego jedna mogła być golem. Mimo to znajdą się tacy co powiedzą, że Messi zagrał słaby mecz, że zawiódł. W pierwszej połowie nie miał dużo miejsca, w drugiej po jego strzale przeciętym przypadkowo przez Mercado padła bramka, to on dał jeszcze impuls Argentynie przy wyniku 4-2 zagrywając genialną piłkę do Agüero. Dziś porażka Albicelestes to nie wina Messiego, a słabej obrony i trenera wpuszczającego na boisko zamiast drugiego najlepszego gracza w drużynie średniaka z rodzimej ligi.
1
Di Maríi to chyba strzał życia wyszedł. Niestety dziś w Argentynie Pavón słabo, pomoc słabo, obrońcy mają żółte kartki, oby wszedł Biglia za Masche bo nad El Jefe wisi czerwień. No i niech wejdzie Dybala.
1
To już lepiej opłacić klauzulę CR7 :-D
1
Wiem, ale to by było piękne, gdybyśmy mieli w drużynie taką legendę. W sumie LeBron jest teraz wolnym agentem, może i jego dałoby się ściągać :-). W końcu mistrzostwo Hiszpanii i Euroligi to coś, czego nie ma MJ ;-)
0
Dwyane Wade Fichado!
https://mobile.twitter.com/FCBbasket/status/1012771798310584320/photo/3
https://mobile.twitter.com/FCBbasket/status/1012771798310584320/photo/1
0
Słabsza od LaLiga, ale na pewno nie słaba.
1
Myślę, że Freddy Adu i Florent Sinama-Pongolle będą lepsi.
0
To co, z Juve odejdzie paru pomocników? Pjanić?
Marchisio? Matuidi? Khedira? Bentancur na wypożyczenie? Oni tę pomoc mają akurat dobrze obsadzoną, więc jak nikt nie odejdzie to nie potrzeba im Sergeja.
1
Bleacher Report te grafiki ma zawsze zacne. Dziwi mnie tylko, że Lewy i Kroos z takimi małymi torbami, a Koreańczyk i Australijczyk z wielkimi walizami.
10
Słyszałem, że Sandecja się zgłosiła, oferowali 20 złotych polskich. Ale Barça odmówiła. Uznali, że to zbyt duża kwota.
0
Ja z Włochów wolałbym Sarriego, ale on byłby pewnie znacznie droższy.
0
Co myślicie o pomyśle zatrudnienia Cesare Prandellego w reprezentacji Polski? Niby trener, który doprowadził Włochów do finału Euro 12, ale późniejsze lata miał już nie tak imponujące.
0
To wy jesteście śmieszni. Myślicie, że Mierzejewski by poprawił cokolwiek w tej reprezentacji? Fakt, liczby miał niezłe w Australii, ale to tylko Australia, tak jak pisałem to nie jest zbyt mocna liga.
0
Jak dla mnie jak ktoś decyduje się na wyjazd do Arabii Saudyjskiej i Australii to znaczy, że wypisuje się z poważnej piłki. Już lepiej jakby grał w Chinach. Jak dla mnie lepiej dać szansę młodym zawodnikom niż emerytom jak Peszko i Mierzejewski.
0
Ja gdzieś chwaliłem powołanie Peszkina? Choć i tak uważam, że lepszy już on niż emeryt Mierzejewski z ogórkowej ligi australijskiej.
1
Serio ludzie? Chcielibyście Mierzejewskiego w kadrze? Emeryta, który gra na piłkarskim zadupiu bo już na nawet taką Turcję był za słaby? On miałby napędzać ataki skrzydłami. Śmiech na sali.
4
Barça chyba raczej nie chce go sprzedawać.
19
Janusze to pisali teksty typu: "wiedziałem, że odpadną", "patałachy", "tylko w tych reklamach grajo", "jeszcze w****dol od Japonii i wakacje".
0
Ale głębia składu jest równie ważna. Lakers mają miejsce na 2 maksymalne kontrakty, nie 3. A pozbycie się perspektywicznych zawodników tylko po to by sprowadzić LBJa i Kawhi'a to dla mnie niezbyt rozsądny ruch. Myślę, że skład Lonzo, KCP, PG13, Randle, Cousins (a na ławce Ingram, Hart i Kuzma) miałby spore szanse na finał konferencji. Leonard mógłby dojść za rok jako free agent. No i dobrze by było jakby pozbyli się Denga, gość nic nie gra a ma jeden z wyższych kontraktów w zespole.
2
A co miał powiedzieć. "K*rwa to była, żenada, za takie coś powinniśmy wszyscy iść do pierdla, kończę z piłką"?
1
Ale po przejściu 1/8 Brazylię/Meksyk/Urugwaj/Portugalię/Francję/Argentynę
0
Teraz by wypadało drugą strzelić, żeby ich skarcić...
0
Jak dla mnie PG13+postarać się o Cousinsa to lepsza opcja. Przyjście LeBrona zahamowałoby rozwój Lonzo jako playmakera a żeby pozyskać Kawhi Leonarda trzeba byłoby oddać KCP, Ingrama i pewnie Randle'a/Kuzmę jakiś sensowny trade dla Thomasa, uwielbiam gościa, ale w LA będzie się tylko marnował
0
Tylko, że Kurzawy nie ma w składzie Francji.
1
Anglia z Belgią to grają o drugie miejsce :-)
3
Bierzem! Jeszcze ze dwa lata może pograć na wysokim poziomie a Messi+CR7+Suárez to by była miazga :-D
0
4-4-3? Co to za formacja? Dodatkowy napastnik zamiast bramkarza?
0
A na fazę pucharową mam Lukaku za Mosesa, Kane'a za Salaha, Ochoę za Szczęsnego, Kjaera za Piszczka, Bentancura za Inuiego i Gazinskiego za Maticia.
1
A z którego? I jaki skład? Bo ja przed rozpoczęciem kolejki byłem gdzieś na 40 ;-)
Mój skład: De Gea - Marcelo, Godin, Umtiti, Walker - Kante, Busquets, Modrić - Salah, Messi, Moses
Rezerwy: Szczęsny, Piszczek, Inui, Matić
0
Awansowałem na 16 miejsce w naszej lidze w fantasy. Opłacało się trzymać tych samch zawodników.