CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_rUSgLowSRFDMHOW6p6dConbnbAYZYSjg.jpg
1
No i otworzył się worek z trofeami za ten sezon. To nie było łatwe spotkanie, więc brawa dla zawodników FCB.
1
Teraz panowie przycisnąć, walnąć ze dwie brameczki i kontrolować mecz.
0
Malcom chyba poza składem.
0
Ciekawe czemu stroje Sevilli są, że się tak wyrażę zrobione według starego "szablonu" mimo, że od mundialu obowiązuje nowy "szablon" strojów Nike?
0
Oby dziś na nasze konto wpadło pierwsze trofeum w sezonie.
1
Nie wiem kolego czy wiesz, ale Paulinho wrócił do Chin...
2
Czyli strzeli więcej niż 3 gole?
0
Swoją drogą, czemu Rockets jeszcze nie dali oficjalki, że go zakontraktowali? Może w ogóle nie go nie chcą? Ale by były tzw. "jaja".
0
Hawks nieźle strollowali Melo. Wysłali mu jego koszulkę, mimo że był zawodnikiem drużyny zaledwie przez 5 dni i nie rozegrał ani jednego meczu.
0
Co? Czego chcesz od Rafinhi? W meczach towarzyskich był najlepszym graczem Barcelony. Już lepiej opchnąć Denisa (oby znalazł się chętny).
0
16 bardziej dla Vidala by była.
0
To Malcom jaki dostanie numer?
0
Żenada... Żeby 24-letni piłkarz, który zdaje się miał oferty z Premier League wybrał Chiny...
1
Całkiem nieźle na fonie, ale do HD musisz mieć naprawdę szybkiego neta. I jest małe opóźnienie w transmisjach na żywo (na fonie).
0
To chyba jutro.
0
To było chyba jeszcze przed mundialem.
2
Co??? Może to nie o tego piłkarza Bayernu chodzi? Pomocnika box-to-box nam nie trzeba, tą rolę mogą pełnić Rakitić i Sergi Roberto. Wcześniej Rabiot, teraz on. Niby 20 mln to dobra cena za takiego piłkarza, ale po pierwsze: on ma 30 lat, po drugie: nie ma paszportu UE, po trzecie: nie potrzeba nam więcej graczy o takim profilu.
1
Lagazet :-D
14
Digne był dobrym zmiennikiem dla Alby, jak grał to prezentował przyzwoity poziom. Powodzenia w podboju angielskich boisk!
0
No niezły klimacik, 13-latkowie mówiący ci, że r***ali twoją matkę i ruscy wołający cały czas "Сука блять, иди на хуй!"...
8
Z drugiej strony jak Alba wypadnie np. na El Clasico to jest duże ryzyko wpuszczać 18-19 latka bez doświadczenia. Jakby Miranda/Cucu zagrał z Realem i zawalił bramkę na wagę 3 punktów to 3/4 tej strony go zjechała jak burą sukę.
19
Nie, ale jestem za tym, żeby więźniowie w zakładach karnych pracowali na siebie a nie byli utrzymywani z podatków.
2
Obejrzałem właśnie skrót Man Utd - Liverpool. Shaqiri uderzył jak z Polską na Erło ;-)
7
Lenglet i Marlon przy stoperach z Barçy B jak profesorowie. Arthur dobry mecz + piękna bramka. Malcom przyzwoity debiut, choć nic wielkiego nie pokazał. Najlepszy na boisku Rafinha. Z juniorów najlepiej się zaprezentowali Riqui i Miranda.
0
Barça B lepiej strzela karne niż Messi ;-)
5
Malcom wygląda trochę jak raper Nas ;-)
2
Komentator też mówi MalcoLm :-D
0
Arthur kopyto jak Cou
0
Ciekawe, czy ogarnie swój błąd.
Edit: teraz ogarnął.