1

No i otworzył się worek z trofeami za ten sezon. To nie było łatwe spotkanie, więc brawa dla zawodników FCB.

1

Teraz panowie przycisnąć, walnąć ze dwie brameczki i kontrolować mecz.

0

Malcom chyba poza składem.

0

Ciekawe czemu stroje Sevilli są, że się tak wyrażę zrobione według starego "szablonu" mimo, że od mundialu obowiązuje nowy "szablon" strojów Nike?

0

Oby dziś na nasze konto wpadło pierwsze trofeum w sezonie.

1

Nie wiem kolego czy wiesz, ale Paulinho wrócił do Chin...

2

Czyli strzeli więcej niż 3 gole?

0

Swoją drogą, czemu Rockets jeszcze nie dali oficjalki, że go zakontraktowali? Może w ogóle nie go nie chcą? Ale by były tzw. "jaja".

0

Hawks nieźle strollowali Melo. Wysłali mu jego koszulkę, mimo że był zawodnikiem drużyny zaledwie przez 5 dni i nie rozegrał ani jednego meczu.

0

Co? Czego chcesz od Rafinhi? W meczach towarzyskich był najlepszym graczem Barcelony. Już lepiej opchnąć Denisa (oby znalazł się chętny).

0

16 bardziej dla Vidala by była.

0

To Malcom jaki dostanie numer?

0

Żenada... Żeby 24-letni piłkarz, który zdaje się miał oferty z Premier League wybrał Chiny...

1

Całkiem nieźle na fonie, ale do HD musisz mieć naprawdę szybkiego neta. I jest małe opóźnienie w transmisjach na żywo (na fonie).

0

To chyba jutro.

0

To było chyba jeszcze przed mundialem.

2

Co??? Może to nie o tego piłkarza Bayernu chodzi? Pomocnika box-to-box nam nie trzeba, tą rolę mogą pełnić Rakitić i Sergi Roberto. Wcześniej Rabiot, teraz on. Niby 20 mln to dobra cena za takiego piłkarza, ale po pierwsze: on ma 30 lat, po drugie: nie ma paszportu UE, po trzecie: nie potrzeba nam więcej graczy o takim profilu.

1

Lagazet :-D

14

Digne był dobrym zmiennikiem dla Alby, jak grał to prezentował przyzwoity poziom. Powodzenia w podboju angielskich boisk!

0

No niezły klimacik, 13-latkowie mówiący ci, że r***ali twoją matkę i ruscy wołający cały czas "Сука блять, иди на хуй!"...

8

Z drugiej strony jak Alba wypadnie np. na El Clasico to jest duże ryzyko wpuszczać 18-19 latka bez doświadczenia. Jakby Miranda/Cucu zagrał z Realem i zawalił bramkę na wagę 3 punktów to 3/4 tej strony go zjechała jak burą sukę.

19

Nie, ale jestem za tym, żeby więźniowie w zakładach karnych pracowali na siebie a nie byli utrzymywani z podatków.

2

Obejrzałem właśnie skrót Man Utd - Liverpool. Shaqiri uderzył jak z Polską na Erło ;-)

7

Lenglet i Marlon przy stoperach z Barçy B jak profesorowie. Arthur dobry mecz + piękna bramka. Malcom przyzwoity debiut, choć nic wielkiego nie pokazał. Najlepszy na boisku Rafinha. Z juniorów najlepiej się zaprezentowali Riqui i Miranda.

0

Barça B lepiej strzela karne niż Messi ;-)

5

Malcom wygląda trochę jak raper Nas ;-)

2

Komentator też mówi MalcoLm :-D

0

Arthur kopyto jak Cou

0

Ciekawe, czy ogarnie swój błąd.
Edit: teraz ogarnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?