0

O, nie ma Cristiano. Oh, wait...

4

Denisa

15

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
"mecze Realu z Barçą bez VAR-u. Przegląd największych kontrowersji", czyli że analizują poprzednie klasyki, w których VARu nie było

0

Coś kolega na bakier z matematyką...

0

Lakers.

0

Poprawił tylko zęby, nic wielkiego.

3

Kurde, jaki Rooney młody na tym zdjęciu.

0

Phila z Bostonem to będzie bardzo wyrównany mecz. Zobaczymy jak ten skład Celtów będzie grał razem, potencjał mają ogromny

0

Raczej tym, że MAtS nie gra.

1

Bóg chrześcijański i muzułmański to ten sam Bóg. Słowo Allah nie jest imieniem, to po prostu "Bóg" po arabsku.

20

A mógł zabić...

0

Sprzedali go chyba za 80 mln €

0

Ramos time ;-)

0

Bo mógł być rudy...

0

Co się z tym Rodrigo stało, był takim kocurem a dziś nawet nie potrafi sobie przyjąć piłki.

1

Polacy powinni zrobić notatki z tego meczu...

0

W przypadku Hiszpanii to raczej: grają jak zwykle, przegrywają jak nigdy.

0

Ale ci Anglicy mają zabójcze kontry.

0

Jak pobierasz torrenta to równocześnie udostępnianiasz.

1

O, Polak rodak Hiszpaniem sendziuje

1

Rijkaard out!!!

1

Ściągnąć za darmo? Jakoś nie przypominam sobie tytułów, które są na PS4/XBO pełnopłatne a na blaszakach f2p. Chyba, że mówisz o piraceniu, co nie jest legalne.

0

Jesteśmy za słabi? Jakoś parę lat temu wygrywaliśmy i remisowaliśmy z Niemcami, którzy byli mistrzami świata, remisowaliśmy z Portugalią grając znacznie lepiej od nich i odpadliśmy po pechowych karnych. Jasne, trochę się zmieniło przez ostatni rok, paru zawodników tamtej kadry albo straciło formę, albo dał im się wiek we znaki. Jednak przytoczone przykłady pokazują, że można, że w starciach z mocnymi nie stoimy na straconej pozycji. Również uważam, że nie należy zwalać winy na selekcjonera, ale nie można usprawiedliwiać porażki "byciem za słabym"

19

To już szczyt szczytów, Pepe w Barcelonie...

0

My nie mamy dobrych i szybkich skrzydłowych.

0

Przeciętniakiem, który grał w pierwszym składzie Atlético w sezonie, w którym zdobyli mistrzostwo i grali w finale LM?

1

No dobra tylko kogo my w tej chwili mamy na bokach? Kurzawa był mocno krytykowany, Grosik nie ma formy i odwala inby, po Kapustce słuch zaginął...

19

Nie rozumiem tych co ciągle robią szyderę z Błaszczykowskiego, że "wujo powołuje". Oczywiście od jakiegoś czasu nie gra regularnie, nie ma u niego już tej dynamiki co kiedyś (wiadomo wieku się nie oszuka), ale to jednak zawodnik, który dał tej reprezentacji wiele i na długo przed Lewym był najlepszym polskim piłkarzem a nawet teraz ma więcej piłkarskiej jakości od większości naszych bocznych pomocników. Wiadomo, mógł zrobić jak Piszczek i zakończyć swoją przygodę z kadrą, ale najwyraźniej wciąż uważa, że może dać coś tej drużynie i uważa grę w kadrze za zaszczyt.

0

Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że jest 10 lat starsza od niego.

0

Za każdym razem gdy ktoś używa podwójnego stopniowania umiera jeden polonista...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?