0

Quake 2 albo Carmaggedon, któraś z tych, nie pamiętam dokładnie.

0

Marco to brat Stefana.

0

Ja pamiętam jak miał warkoczyki.

0

LOL.

0

Zarobiliśmy na nim 10 mln, nie marudź.

0

Bez kitu, ja tak samo :-D

0

BVB strzeliło 3, Bayern 2, 3+2=5, matematyka 1 klasa podstawówki...

1

Świetny mecz BVB z Bayernem. Od początku do końca wysokie tempo, sporo sytuacji z obu stron i 5 goli. Czego chcieć więcej?

0

No raczej Fultz jest zbyt hype'owany, żeby wchodzić z ławki, ale zobaczymy...

0

W sumie to trade dobry dla obu stron. Butler i tak nie chciał grać dla Wilków a Minnesota dostaje dwóch graczy, którzy mogą sporo wnieść jako zadaniowcy. Teraz ciekawe jak będzie wyglądać pierwsza piątka Philly, czy Johnson na PF, Butler na SG i Simmons na SF, czy Simmons na PF, Butler jako SF, a na SG Redick?

4

Teraz Paco na boisko i BVB jedzie z tematem!

1

Rakitić był w tym meczu najsłabszy, grał jakoś tak... niechlujnie. Pół biedy jakby jego straty wynikały z prób niekonwencjonalnych zagrań, ale w większości to były podania, które nie miały prawa być niecelne. Może Rakieta jest za bardzo wyeksploatowany i potrzebuje odpoczynku.

6

To nie wychowanek.

5

"Świeżutki jesteś, pączusiu" ;-)

0

Trudno mi dziś ocenić Dembélé. Niby miał kilka fajnych akcji i oddawał groźne strzały, ale z drugiej strony w wielu sytuacjach irytował szukaniem dryblingu na siłę i psuciem akcji. Malcom zaś wszedł, strzelił gola i ogólnie jak na tak krótki czas na boisku zaprezentował się świetnie, oby dostawał teraz więcej szans.

0

I po co nam kolejny skrzydłowy, skoro taki Malcom nie łapie się nawet na ławkę?

13

Bardziej to co wyprawiał Kassai w meczu Real-Bayern

0

No w większych miastach PiS przegrał.

0

I tak pewnie większość z nich zna tylko jedną zwrotkę.

0

Chandler śwetny gracz, jednak przy tak zbudowanym składzie przydałby się raczej center umiejący rozciągać grę rzutami zza łuku, czego nie potrafi ani on ani McGee.

1

Akurat Infantino to prezydent FIFA. Ale te wałki musiały być jeszcze gdy był w UEFA, bo FIFA nie ma nic do Ligi Mistrzów i FFP.

1

Ale się z niego szklanka zrobiła.

0

Carlos Tévez grał w meczu z Palmeiras?

0

Znając Erniego to i tak Rakitić wyjdzie w pierwszym składzie ;-)

0

Buffon, Busquets, Piqué, Ramos czy Agüero też od co najmniej dekady grają na najwyższym poziomie na swoich pozycjach.

2

No Messi? No problem! To była deklasacja. Żal mi trochę Courtois, przyjeżdża chłopak na swój pierwszy klasyk i dostaje 5 bramek (oczywiście dzięki swoim kolegom z obrony bo on sam niewiele mógł zrobić).

0

Co to są "wisieki"?

0

Ładnie to wszystko wygląda, akcja na 1:0 cudo, widać bez Messiego też można. Oczywiście Real jest w słabej formie, ale trzeba przyznać, że gramy bardzo dobrze.

0

Florek, jak wygracie to dajesz 100 baniek za Denisa, stoi?

0

Dlaczego? Czy my naprawdę musimy brać każdego utalentowanego zawodnika? A gdzie miejsce na wychowanków? Mamy w rezerwach Aleñę i Puiga, dwóch szalenie zdolnych graczy którzy muszą przebić się do pierwszej drużyny, jak weźmiemy jego to gdzie miejsce dla nich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?