CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesteś jakimś masochistą, czy co?
0
Rami się rusza jak wóz z węglem, każdy w miarę szybki napastnik go objeżdża bez problemu.
0
Z chlebem.
0
A za tydzień dostaną z Betisem...
0
Widzę, że ktoś potraktował No Nut November zbyt serio ;-)
0
Jakby Ci tyle płacili to też byś się starał ;-)
4
Cou I Rakitić od razu po kontuzjach od 1 minuty, oby nie skończyło się to odnowieniem urazów. Liczyłem, że w pierwszym składzie wyjdzie Aleñá, ale cóż, może zobaczymy wychowanka w 2 połowie.
0
Pewno ukradł...
0
A kto to jest Malcol?
4
To jest podwójnie polskie słowo, bo nie dość, że składa się z samych polskich liter, to jeszcze ulubionym zajęciem wielu Polaków jest wylewanie owej żółci na wszystko i wszystkich.
0
Roma wreszcie spuchła?
2
Agüero to musi mieć sporo stresu ostatnio, bo żeby w tak młodym wieku osiwieć...
0
Ünder to koncertowo s***rdolił...
0
Ale Pep dziś ofensywny skład wystawia. Mahrez i Silva w pomocy do tego Sterling, Agüero i Sané z przodu a jeszcze w obronie ofensywnie grający Walker, nasz Ernie nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
0
Marquinhos przed PSG grał w Romie.
8
Jak Valverde odeślą na trybuny to raczej nagroda, nie kara ;-)
0
Jak masz ikonę programu, klikasz prawym przyciskiem myszy, i z menu kontekstowego powinno dać się wybrać "uruchom z procesorem graficznym" albo coś w tym stylu. Polecam też pobrać sterowniki do integry.
0
Można było chociaż zawrzeć jakieś zmienne typu np. od ilości strzelonych bramek w sezonie. 20 baniek to w dzisiejszych czasach śmieszna kwota.
0
Netflix nie chodzi ci przypadkiem na zintegrowanej?
0
To nie decyzja Barçy, tylko BVB. Jak go wypożyczaliśmy to w umowie zawarliśmy kwotę wykupu, co jest dość powszechne przy wypożyczeniach. Było wiadome, że jak odpali to będą chcieli skorzystać z tej opcji, więc należało ustalić wyższą sumę, ale z drugiej strony dla samego zawodnika to dobrze bo będzie w klubie gdzie będzie grał, a nie podgrzewał ławkę.
1
Troszkę daliśmy ciała z tą klauzulą. Paco wali bramkę za bramką i dostajemy za niego ledwie marne 20 mln, a Florek opchnął takiego Moratę za 80...
1
Kurde, Barçy nie będzie na Eleven...
2
Z jednej strony dzięki forsie za Neya kupiliśmy Coutinho, z drugiej słono przepłaciliśmy za Dembélé. Normalnie zapłacilibyśmy jakieś 70, góra 90 mln, a tak BVB wiedziała, że mamy wór hajsu i na gwałt musimy zapełnić dziurę po Brazylijczyku, więc zaśpiewali stówę plus zmienne.
10
Jego zablokowała ta kontuzja, którą przyprawił mu Nainggolan, gdyby nie to, gość dziś byłby stałym bywalcem jedenastki Barcy.
0
Kto by się spodziewał, że GSW tak szybko będzie mieć na koncie 7 porażek.
0
Wut? Singapur jest u wybrzeży Azji, gdzie tam do Karaibów...
0
Nie dogodzisz....
0
Karnego Błaszczykowskiego nie powtórzą, to mamy przynajmniej karnego Milika ;-)
2
Thauvin to no name? Gość jest najlepszym zawodnikiem Marsylii.
0
Szpaku dzisiaj: Roberto Sanczez, Renato Santos, Renato Sanczos, Renato Sanczez
Żadna z tych opcji nie jest poprawna.