0

Jesteś jakimś masochistą, czy co?

0

Rami się rusza jak wóz z węglem, każdy w miarę szybki napastnik go objeżdża bez problemu.

0

Z chlebem.

0

A za tydzień dostaną z Betisem...

0

Widzę, że ktoś potraktował No Nut November zbyt serio ;-)

0

Jakby Ci tyle płacili to też byś się starał ;-)

4

Cou I Rakitić od razu po kontuzjach od 1 minuty, oby nie skończyło się to odnowieniem urazów. Liczyłem, że w pierwszym składzie wyjdzie Aleñá, ale cóż, może zobaczymy wychowanka w 2 połowie.

0

Pewno ukradł...

0

A kto to jest Malcol?

4

To jest podwójnie polskie słowo, bo nie dość, że składa się z samych polskich liter, to jeszcze ulubionym zajęciem wielu Polaków jest wylewanie owej żółci na wszystko i wszystkich.

0

Roma wreszcie spuchła?

2

Agüero to musi mieć sporo stresu ostatnio, bo żeby w tak młodym wieku osiwieć...

0

Ünder to koncertowo s***rdolił...

0

Ale Pep dziś ofensywny skład wystawia. Mahrez i Silva w pomocy do tego Sterling, Agüero i Sané z przodu a jeszcze w obronie ofensywnie grający Walker, nasz Ernie nigdy by czegoś takiego nie zrobił.

0

Marquinhos przed PSG grał w Romie.

8

Jak Valverde odeślą na trybuny to raczej nagroda, nie kara ;-)

0

Jak masz ikonę programu, klikasz prawym przyciskiem myszy, i z menu kontekstowego powinno dać się wybrać "uruchom z procesorem graficznym" albo coś w tym stylu. Polecam też pobrać sterowniki do integry.

0

Można było chociaż zawrzeć jakieś zmienne typu np. od ilości strzelonych bramek w sezonie. 20 baniek to w dzisiejszych czasach śmieszna kwota.

0

Netflix nie chodzi ci przypadkiem na zintegrowanej?

0

To nie decyzja Barçy, tylko BVB. Jak go wypożyczaliśmy to w umowie zawarliśmy kwotę wykupu, co jest dość powszechne przy wypożyczeniach. Było wiadome, że jak odpali to będą chcieli skorzystać z tej opcji, więc należało ustalić wyższą sumę, ale z drugiej strony dla samego zawodnika to dobrze bo będzie w klubie gdzie będzie grał, a nie podgrzewał ławkę.

1

Troszkę daliśmy ciała z tą klauzulą. Paco wali bramkę za bramką i dostajemy za niego ledwie marne 20 mln, a Florek opchnął takiego Moratę za 80...

1

Kurde, Barçy nie będzie na Eleven...

2

Z jednej strony dzięki forsie za Neya kupiliśmy Coutinho, z drugiej słono przepłaciliśmy za Dembélé. Normalnie zapłacilibyśmy jakieś 70, góra 90 mln, a tak BVB wiedziała, że mamy wór hajsu i na gwałt musimy zapełnić dziurę po Brazylijczyku, więc zaśpiewali stówę plus zmienne.

10

Jego zablokowała ta kontuzja, którą przyprawił mu Nainggolan, gdyby nie to, gość dziś byłby stałym bywalcem jedenastki Barcy.

0

Kto by się spodziewał, że GSW tak szybko będzie mieć na koncie 7 porażek.

0

Wut? Singapur jest u wybrzeży Azji, gdzie tam do Karaibów...

0

Nie dogodzisz....

0

Karnego Błaszczykowskiego nie powtórzą, to mamy przynajmniej karnego Milika ;-)

2

Thauvin to no name? Gość jest najlepszym zawodnikiem Marsylii.

0

Szpaku dzisiaj: Roberto Sanczez, Renato Santos, Renato Sanczos, Renato Sanczez
Żadna z tych opcji nie jest poprawna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?