0

Przecież Pepé to bardziej skrzydłowy, więc przychodzi za Robbena/Ribérego a nie za Lewego

16

Chyba rest in peace... A co do samej sytuacji to nie dziwi, biorąc pod uwagę, że Kylianek jest fanem CR7 i gra z Neyem...

1

Messi pochodzi z Kryptonu #potwierdzoneinfo

0

Wg to Ernie jeśli chodzi o kwestie taktyczne jest świetnym fachowcem, ale ma ewidentnie problem z zarządzaniem kadrą. Rakitić, Piqué, Suárez grają praktycznie wszystko, nawet ze słabszymi rywalami (Alby nie liczę, bo nie ma zamiennika), Aleña nie dostaje tylu minut ile powinien, Malcom praktycznie odstawiony na boczny tor. Sprowadzeni do klubu Murillo, Prince i Todibo praktycznie nie grają. Mamy wartościowych piłkarzy w składzie i naprawdę warto z nich korzystać, by dać odpocząć innym.

2

Jeśli Suárez rzeczywiście doznał kontuzji to może w końcu Malcom dostanie prawdziwą szansę. Szkoda patrzeć jak chłopak gnije na ławce.

0

Messi jest niemożliwy z tymi wolnymi. To, z jakim spokojem pakuje piłkę dokładnie tam gdzie chce... Chyba tylko Juninho może się pod tym względem równać z Lio.

0

Zagrałby jeden mecz w grupie, a resztę Niemiec.

0

Gigi kiedyś mówił, że w 2001 roku jeszcze jako gracz Parmy był bardzo blisko Barçy, ale ostatecznie wybrał Juventus.

13

W końcu wygrałby LM :-)

17

Ponoć Buffon zamierza odejść z PSG a klub nie będzie mu tego utrudniał. Może by tak go przygarnąć, skoro Jasper pewnie nas latem opuści?

0

Teraz poproszę Liverpool (bo dawno z nimi nie graliśmy), United (bo też dawno z nimi nie graliśmy + chciałbym zobaczyć, jak pęka balon z napisem "Solskjær"), albo Juve (żeby pogrążyć Ceerka i zrewanżować się za sezon 16/17). Oczywiście większość pewnie chciałaby Porto, ale jak mamy wygrać to i tak musimy wygrywać z najmocniejszymi.

7

Przecież to oczywiste, że Lío.

1

Langle.... LOL.

1

Mamy jakiegoś Aliena w drużynie? (Oprócz Messiego, bo to, że on pochodzi nie z tego świata jest oczywiste)

0

Tak serio, to lepiej zagrał taki np. Bernardeschi. Krycha tylko i aż wykańczał akcje.

0

A Juve też zaczęło grać do przodu dopiero z nożem na gardle. W kolejnej rundzie znowu zagrają defensywie. Z dwojga złego wolałbym, żeby Ceerek odpadł.

0

Komentatorzy z Polsatu mało się nie zes**ją z wychwalaniem Kryszczianu

4

To ofensywny pomocnik/skrzydłowy, jak by miał zastąpić Suáreza?

6

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Ramblowiczek!

0

Nie, to akurat Harden...

0

Napiszę tylko tyle: BRAWO AJAX!!!

6

Iniesta, Villa, teraz Samper. Rzeczywiście, budują tam drugą Barçę.

1

Od paru lat BBVA nie jest już sponsorem LaLiga. Zastąpił je inny bank, Santander.

3

Serio tak mówią? Przecież to my mamy Dembélé, Malcoma, Todibo, Aleñę, Arthura a latem przychodzi de Jong.

0

Autokorekta mi zmieniła

0

Co ma przeżywać???

1

Gra taka sobie, ale wynik świetny. Oby w sobotę nasi zagrali tak jak potrafią.

3

Podlasie ;-)

0

Mi bardziej przypomina Henrika Larssona.

0

Ciągle jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?