CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak Real nie może, to sędzia pomoże. Tadić nie dotknął piłki, a Tagliafico strzelał, nie podawał. Tak, Serb przeszkodziło bramkarzowi, ale po prostu był tak ustawiony. Gol jak najbardziej prawidłowy, a całe tłumaczenie tej sytuacji jest absurdalne.
0
Po tylu, czyli dwóch?
4
https://www.facebook.com/966983986730869/posts/2027546987341225/
0
Wraca po kontuzji, mamy ryzykować, że uraz się odnowi czy dać szansę Malcomowi, który się rozkręca?
0
Czyli teraz once de gala to:
MAtS -Alba, Piqué, Lenglet, S. Robero/Semedo - Rakieta, Busi, Cou - Malcom, Suárez, Messi
0
Marcin notuje coraz większy regres od jakiegoś czasu. Wiek robi swoje, gość nie zbiera już tak jak kiedyś i nie zdobywa wielu punktów. Dodajmy do tego to, że nie jest to ktoś kto rozciągnie grę rzutem zza łuku. Wątpię, że ktoś weźmie 34 letniego centra tylko dla tego, że stawia fajne zasłony, od czasu do czasu zdobędzie punkty pod koszem i ma tylko niezłą obronę.
4
Malcom dzisiaj chętny gry i fajne wrzutki z wolnych. Na drugą połowę wejdzie Messiasz i pozamiata. VAMOS!
0
Jeśli już, to Nantes zwróciło
2
Ronnie nigdy nie grał u Guardioli, ale to tylko szczegół...
18
No po takim meczu to nie wypada na nic narzekać i niczego krytykować. Ostatnia bramka przywołała ducha Barçy Guardioli.
1
Serio? Dalej porównujecie gościa, który ma 25 lat i pokazał, że potrafi grać nieźle w dobrych klubach jak Villarreal czy Sevilla z praktycznie emerytem, który nigdy nie przeskoczył poziomu polskiej Ekstraklapy?
37
Arthur wygląda jak koleś o którego masz się nie martwić.
0
Właśnie włożyłem nową i jeszcze nie działa. OK, poczekam, może niedługo będzie działać.
0
Dostałem z Plusa nową kartę SIM na ten sam numer, wie ktoś czy muszę coś zrobić, żeby ją aktywować?
0
Nie odniosłem wrażenia, żeby dziś cokolwiek w tym meczu było u Russa wymuszone. Tak naprawdę OKC przegrali przez słabą ostatnią kwartę, gdzie przez 3/4 meczu grali naprawdę solidnie jako drużyna.
2
Harden Hardenem, te 41 punktów oczywiście imponuje, ale chciałbym zwrócić uwagę na to co zrobił Clint Capela. 23 zbiórki i to w drugim meczu z rzędu! Bestia.
10
No to droga Ramblo życzę wam (i sobie przy okazji) wygranego trypletu, wyleczonych kontuzji, dobrej formy piłkarzy i udanego zimowego okienka ;-)
0
Bielsa jeszcze mniej rotuje od Erniego, jak chcemy mieć zajechany skład na wiosnę, to proszę bardzo.
1
A kto ma go wypukać?
1
FM - Football Manager
3
Kurde, już widzę jak w wyjściowym składzie Wisły 5 młodych Anglików. Kto wie, może drugi Sancho by się trafił ;-)
0
No patrz, niedawno usunąłem cały spam. Goddammit!
4
Czyli co, City będzie wysyłało do Wisły piłkarzy rezerw jak do Girony?
1
A to, że przy Busim+Rabiot/Rakitić/Vidal/Sergi to o jedno wolne miejsce walczą Coutinho, Arthur, Aleña, Rafinha i Puig, a Ernie pewnie często będzie wystawiać np i Rakietę i Rabiota, przy mniejszej liczbie pomocników jest cień szansy, że wyjdzie i Arthur i Aleña w jedenastce, a tak to Valverde zawsze będzie wystawiać kogoś z box-to-boxów.
0
"Lalka" B. Prusa, konkretnie postać Wokulskiego.
7
Jak przyjdzie to będzie 4 pomocników box-to-box: on, Vidal, Rakitić i Sergi Roberto. Przy takim obrocie spraw definitywnie należałoby sprzedać Rakiticia, bo blokowałoby się miejsce dla Aleñi/Puiga. Oczywiście priorytetem pozostaje pozbycie się Denisa, ale jak będzie Rabiot, trzeba by pożegnać Chorwata.
0
Mourinho zwolniony z MU:
https://imgflip.com/i/2p931b
1
O k*rwa, nie wiedziałem.
2
A ja chcę, żeby PSG zniszczyło Mourinho.
6
Miałem nadzieję na rewanż z Romą. Do tego dobrze życzę Lyonowi, więc nie chciałem na nich trafić. A tak poza tym oby Ajax odprawił Madryt z kwitkiem.