CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kasperczak, szanuję Cię, ale mam nadzieję, że to Argentyna wygra Copa (na razie się na to nie zanosi)
0
@Messibestplayerintheworld Ja oddałbym mistrzostwo, Copa del Rey, Puchar Gampera i trofeum burmistrza Sieradza za Ligę Mistrzów.
0
http://www.imagebam.com/image/041d3b1255193164
Tak odnośnie Kubo.
0
@Norkusik Oni raczej nie szukają bramkarza.
0
https://www.fcbarcelona.com/en/club/fans/draws/vote-cover-pes2020?ext=SMO_4417&utm_source=Twitter&utm_medium=Tweet&utm_campaign=cover-proevolution-soccer-pes2020&utm_source=twitter&utm_medium=fcbarcelona&utm_campaign=0becfc04-b385-4045-9291-d2482bb5b2d1
Jest konkurs na wybór okładki edycji specjalnej PESa 2020, o dziwo na żadnej z propozycji nie ma Rakitića. "Pszypadeg? Nie sondze!"
0
@Showman de Ligt
0
@Colon Spróbowałem jeszcze raz, tym razem 12812 pkt, 3 razy było bardzo blisko, głównie ze względu na to, że były widoczne znaki/tablice z których można wywnioskować gdzie to jest.
0
@Colon Przed chwilą spróbowałem, 5443 punkty, nie wiem czy to dobry wynik.
3
@meusek Gameplay owo PES miażdży FIFĘ i to fakt, nie opinia.
0
@smieszek Jak EA podzieli się licencjami na ligi, to Konami da stadiony :-)
4
@Barcelismo 42 lata, nie do wiary...
1
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-z-krotkim-rekawem-fc-barcelona-nrq3gM
Taką bym wolał na domowy strój, niż to co mamy.
44
@Chwytliwy Niedawno kopał w Cracovii.
0
Wypożyczyć go, by się ogrywał w LaLiga.
0
@BykFCB Wstawaj, zesrałeś się...
0
Piąteczek, Piątunio :-)
0
@Sawik_10 Nie chcieli go w Lyonie bo był za niski.
0
@inflames2007 On nakręcić film, gdzie mówić, że wybór klubu być trudna decyzja.
0
@michal26 A karnego Kuby z Euro 16 nie powtórzo, złodzieje...
2
@Kapitan hawk W USA jest ten sam spot tylko podmienili "football" na "soccer".
0
@Barca1992 Takie czasy, cóż poradzić...
0
@Danger204 Tam to było chyba "łejker".
0
@Chwytliwy City ma kłopot bogactwa na każdej pozycji.
1
@BlaseR9 Cochise szanuję :-)
0
@Kamiloza91 Tool wydaje nowy album.
0
@Witekk10 Pepe jest czarny.
0
@Danger204 Niech zgadnę, aktualnie tam przebywasz?
1
@fenix1983 Skąd takie rewalacje? Chodzi jedynie o to, że mają podobny styl gry i trudno im przebywać razem na boisku. P. S. Gramatyka jak u Tomka Hajto.
0
@Krystian1899 Ze wzoru Hajty.
0
Powinien zastąpić Rakietę.