6

Kasperczak, szanuję Cię, ale mam nadzieję, że to Argentyna wygra Copa (na razie się na to nie zanosi)

0

@Messibestplayerintheworld Ja oddałbym mistrzostwo, Copa del Rey, Puchar Gampera i trofeum burmistrza Sieradza za Ligę Mistrzów.

0

0

@Norkusik Oni raczej nie szukają bramkarza.

0

@Showman de Ligt

0

@Colon Spróbowałem jeszcze raz, tym razem 12812 pkt, 3 razy było bardzo blisko, głównie ze względu na to, że były widoczne znaki/tablice z których można wywnioskować gdzie to jest.

0

@Colon Przed chwilą spróbowałem, 5443 punkty, nie wiem czy to dobry wynik.

3

@meusek Gameplay owo PES miażdży FIFĘ i to fakt, nie opinia.

0

@smieszek Jak EA podzieli się licencjami na ligi, to Konami da stadiony :-)

4

@Barcelismo 42 lata, nie do wiary...

1

44

@Chwytliwy Niedawno kopał w Cracovii.

0

Wypożyczyć go, by się ogrywał w LaLiga.

0

@BykFCB Wstawaj, zesrałeś się...

0

Piąteczek, Piątunio :-)

0

@Sawik_10 Nie chcieli go w Lyonie bo był za niski.

0

@inflames2007 On nakręcić film, gdzie mówić, że wybór klubu być trudna decyzja.

0

@michal26 A karnego Kuby z Euro 16 nie powtórzo, złodzieje...

2

@Kapitan hawk W USA jest ten sam spot tylko podmienili "football" na "soccer".

0

@Barca1992 Takie czasy, cóż poradzić...

0

@Danger204 Tam to było chyba "łejker".

0

@Chwytliwy City ma kłopot bogactwa na każdej pozycji.

1

@BlaseR9 Cochise szanuję :-)

0

@Kamiloza91 Tool wydaje nowy album.

0

@Witekk10 Pepe jest czarny.

0

@Danger204 Niech zgadnę, aktualnie tam przebywasz?

1

@fenix1983 Skąd takie rewalacje? Chodzi jedynie o to, że mają podobny styl gry i trudno im przebywać razem na boisku. P. S. Gramatyka jak u Tomka Hajto.

0

@Krystian1899 Ze wzoru Hajty.

0

Powinien zastąpić Rakietę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?