CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Mój meme team:
Karius - Jones, Mustafi, Reca (wahadłowy) - Wawrzyniak, Fellaini, Murawski, Peszko - Lingard, Bendtner, Grosicki
0
@betonito Ponoć Messi bardzo chciał powrotu Neya.
0
@damianex10 Burn it, burn it alive!
1
@Naturopata Większość (albo spora część) ma Twittera, ale jest duża szansa, że ci taki ktoś nie odpisze.
0
@SHIBA "Nicotine, Valium, Vicodin, marijuana, extasy and alcohol,
CO- CO-CO-CO-COCAINE!"
4
Te żółte paski kompletnie nie pasują.
0
@Bamek94 Trzeba doliczyć klawiaturę, monitor, myszkę, co jeśli nie bierzesz najtańszego chłamu może Cię wynieść ze 2-3 tyś.
0
@Chwytliwy #TeamIbuprofen
0
Cieszy pewna wygrana, szkoda głupio zarobionych kartek. Oczywiście piękny gol Luisito i pierwszy gol Lio także raduje. Gdyby nie brak skuteczności Luuka de Jonga to byłby zupełnie inny mecz, no ale nie ma co gdybać, liczą się 3 punkty.
1
@vukoo1 Lewoskrętną witaminą C i sokiem z kiszonej kapusty od Jerzego Zięby.
0
Mamy kontrolę nad meczem, ale trzeba utrzymać koncentrację.
1
@Kamilos84 Adama Traoré, wychowanek Barçy.
0
@Progressive Szkoda, że wykończenia tyle co u Viniciusa.
Edit: Widzę, że strzelił 2 gole, ale wciąż jeszcze sporo brakuje mu do takiego Messiego.
0
@Rhaan No tak, Handanović, Godin, de Vrij, Skriniar, Alexis, Lautaro, no słabeusze, ogóry wręcz...
1
Vidal jak dla mnie MOTM. Po wejściu ożywił grę, dodał ten element zadziorności i nieustępliwości, był absolutnie wszędzie, gotów by odebrać piłkę. W drugiej połowie też ożywił się Messi, co bardzo cieszy.
3
@Vxb93 W BVB grał na lewej.
0
Oby w końcu Blaugrana pokazała dobrą grę.
0
@Hushovt Tylko za dużo nie zjedz, bo dostaniesz sr... biegunki.
2
@Chwytliwy Daj mi :-)
0
Sam, nie świruj. Co najmniej 6 osób miało większy wpływ na rozwój Lio jako piłkarza od ciebie (Guardiola, Puyol, Xavi, Iniesta, Rijkaard, Ronaldinho, pewnie kilka by się jeszcze znalazło)
1
@macio_944 W siódmym może nie zmarnują 3 bramkowej zaliczki :-D
0
@owczar0005 Szkoda, że Brugge tego nie dowiozło.
0
@krzychu1526 Pewnie Man United go przygarnie.
0
Gnabry 4. Czo ten Totnam?!
0
Kurła, Polak rodak znowu szczela.
0
Czemu Gnabry zrobił Hardena?
0
@MiGzi Kupa...
@Tuc Z bardziej współczesnych Kendrick Lamar, J. Cole (chociaż Middle Child nie przypadł mi do gustu), Joyner Lucas, Joey Bada$$, Logic.
1
@Tuc Old-school >>>>>>> trap
1
@Coutinho007 Wtedy kiedy odpali Griezmann.
0
O ja nie mogę, POTĘŻNY Real przegrywa z Brugge.