0

@Colon Mój meme team:
Karius - Jones, Mustafi, Reca (wahadłowy) - Wawrzyniak, Fellaini, Murawski, Peszko - Lingard, Bendtner, Grosicki

0

@betonito Ponoć Messi bardzo chciał powrotu Neya.

0

@damianex10 Burn it, burn it alive!

1

@Naturopata Większość (albo spora część) ma Twittera, ale jest duża szansa, że ci taki ktoś nie odpisze.

0

@SHIBA "Nicotine, Valium, Vicodin, marijuana, extasy and alcohol,
CO- CO-CO-CO-COCAINE!"

4

Te żółte paski kompletnie nie pasują.

0

@Bamek94 Trzeba doliczyć klawiaturę, monitor, myszkę, co jeśli nie bierzesz najtańszego chłamu może Cię wynieść ze 2-3 tyś.

0

@Chwytliwy #TeamIbuprofen

0

Cieszy pewna wygrana, szkoda głupio zarobionych kartek. Oczywiście piękny gol Luisito i pierwszy gol Lio także raduje. Gdyby nie brak skuteczności Luuka de Jonga to byłby zupełnie inny mecz, no ale nie ma co gdybać, liczą się 3 punkty.

1

@vukoo1 Lewoskrętną witaminą C i sokiem z kiszonej kapusty od Jerzego Zięby.

0

Mamy kontrolę nad meczem, ale trzeba utrzymać koncentrację.

1

@Kamilos84 Adama Traoré, wychowanek Barçy.

0

@Progressive Szkoda, że wykończenia tyle co u Viniciusa.
Edit: Widzę, że strzelił 2 gole, ale wciąż jeszcze sporo brakuje mu do takiego Messiego.

0

@Rhaan No tak, Handanović, Godin, de Vrij, Skriniar, Alexis, Lautaro, no słabeusze, ogóry wręcz...

1

Vidal jak dla mnie MOTM. Po wejściu ożywił grę, dodał ten element zadziorności i nieustępliwości, był absolutnie wszędzie, gotów by odebrać piłkę. W drugiej połowie też ożywił się Messi, co bardzo cieszy.

3

@Vxb93 W BVB grał na lewej.

0

Oby w końcu Blaugrana pokazała dobrą grę.

0

@Hushovt Tylko za dużo nie zjedz, bo dostaniesz sr... biegunki.

2

@Chwytliwy Daj mi :-)

0

Sam, nie świruj. Co najmniej 6 osób miało większy wpływ na rozwój Lio jako piłkarza od ciebie (Guardiola, Puyol, Xavi, Iniesta, Rijkaard, Ronaldinho, pewnie kilka by się jeszcze znalazło)

1

@macio_944 W siódmym może nie zmarnują 3 bramkowej zaliczki :-D

0

@owczar0005 Szkoda, że Brugge tego nie dowiozło.

0

@krzychu1526 Pewnie Man United go przygarnie.

0

Gnabry 4. Czo ten Totnam?!

0

Kurła, Polak rodak znowu szczela.

0

Czemu Gnabry zrobił Hardena?

0

@MiGzi Kupa...
@Tuc Z bardziej współczesnych Kendrick Lamar, J. Cole (chociaż Middle Child nie przypadł mi do gustu), Joyner Lucas, Joey Bada$$, Logic.

1

@Tuc Old-school >>>>>>> trap

1

@Coutinho007 Wtedy kiedy odpali Griezmann.

0

O ja nie mogę, POTĘŻNY Real przegrywa z Brugge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?