CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Golden State chyba najbardziej potrzebują niskiego skrzydłowego po odejściu Duranta I Iguodali.
0
@student97r Pytanie co Warriors zrobią z D'Lo, który raczej jest tam tylko awaryjnie. Skoro Klay nie wraca przed trade deadline to nie wiadomo czy zdecydują się na wymianę.
0
@kordyl1010 To w tym roku FIFA tańsza od PESa na PC?
0
@Chwytliwy Zamierzasz wziąć?
0
@DaPi Gordon Banks, Bobby Moore, Bobby Charlton, David Beckham, Rio Ferdinand, Stevie G, Frank Lampard, Alan Shearer, Wayne Rooney
0
@krzychu1526 Dzisiaj to Giannis i PG13.
0
@krzychu1526 Jeśli by powiedział, że wszyscy biali wyglądają tak samo to byłby to lekki rasizm, a on tylko zażartował z tego, że według wielu Zinchenko i de Bruyne są podobni.
5
Ernesto do Dembélé: "Próbuj, Ousmane".
0
@MNSbEstEver Tak sądząc po kolorze strojów to ta śmietana chyba po terminie.
0
@AmigoBlancos Nie, tylko nie jest to zbyt wyszukane. A u nas nie ma za bardzo kto tych wrzutek kończyć :-P
0
No i wchodzi groszek.
0
Wrzutka, główka, gol
Oto taktyka Zidane'a.
1
@Pawlak1992
1. Messi
2. Pelé
3. Maradona
4. Cruyff
5. Beckenbauer
7. Di Stefano
8. Garrincha
9. Xavi
10. CR7
0
Inter wygrywa 0-2 z Milanem. Powiem tak, mnóstwo pracy przed Rossoneri. Na tle drużyny Antonio Conte Milan wyglądał... niezbyt jak drużyna. Brakło płynności, wszystko co dobre to po kontrach lub jakichś indywidualnych próbach. Suso w kontratak zamiast podać do niekrytego Leão, decyduje się na strzał o którym powiedzenie, że był słaby to jakby powiedzieć o Billu Gatesie, że jest całkiem zamożny.
0
@KmN Różnica jest taka, że Lucho miał wtedy swój pierwszy sezon i dorużyna powoli się zgrywała i łapała formę. Valverde jest już tu trzeci rok, po tym jak dwa razy z rzędu odpadliśmy z LM jak frajerzy. Nie widać pomysłu na grę, zarządzanie składem nie istnieje a trener zdaje się nie wyciągać wniosków. Pora na zmianę. I nie mówię, że Lucho był jakiś wybitny, wiele razy mecze wygrywał nam indywidualności, ale przynajmniej potrafił dotrzeć do zawodników, sprawić że będą walczyć nawet gdy sytuacja wydaje się beznadziejna (vide PSG). Ernie w Barcelonie to pierdoła bez charakteru.
2
Parę lat temu przegraliśmy bodajże z Celtą 4-1 i wywalili dyrektora sportowego. Może po tej porażce wywalą trenera.
1
Ale Politano za***ał w poprzeczkę.
0
Lukaku strzela, 0-2 Inter.
0
3ci nieuznany gol w Mediolanie :-D
EDIT: jednak nie, 0-1 Inter
0
@Hushovt To gdzie byłeś przez ostatnie dwa sezony ligi mistrzów?
0
@MesQueUnClub96 To stadion legenda, a legend się nie zabija, że zacytuję Sapkowskiego.
0
@MesQueUnClub96 Nie wystarczyłaby renowacja?
0
Serio chcą wyburzyć San Siro?
0
https://thumbs.gfycat.com/EagerEnviousGenet-small.gif
8
@Janiama Dodawanie Mbappé do takich plebiscytów nie ma najmniejszego sensu. Chłopak ma dopiero 20 lat i nie wiadomo co będzie. Może się okazać, że kontuzje zrobią z niego drugiego Pato.
1
No cóż... Niby dobry punkt na trudnym terenie, ale należy oczekiwać lepszej gry od drużyny mającej ambicje by wygrać całe rozgrywki. Oby Messi szybko wrócił do formy, bo z innymi przeciwnikami też możemy mieć problemy.
2
Wchodzi król... oraz Messi.
0
Czekamy na wejście K. O. Z. Y. ;-)
2
Gratulacje dla Hiszpanii.
17
Ansu Fati >>> Vinicius