CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Mówisz o Barcelonie czy Kadrze?
0
@Junngeas r/woosh
0
@MESSIah16 Garecik Bejl.
0
@draxidox Oblak ręczikiem?
0
@dorszyk22 Może ma jeszcze jakieś udziały w Microsofcie.
0
@dorszyk22 Ballmer technologia? Czy on się przypadkiem nie wycofał z tego sektora zanim przejął LA Clippers?
3
@Kajtek77 Wnosek: szczepionki zue! I powodujom ałtyzm!
0
@strazak1991 Chyba raczej Otamendiego. Swoją drogą wg mnie Banega i Pastore powinni być w składzie.
0
@BlauGrana1404 Zakładam, że jest teraz tylko na Disney+ (nie licząc pirackich wersji).
0
@voetballer Ano, zapomniałem o tym, że turniej będzie rozstrzelony na wiele państw.
0
@Criss18Barca To nie fejk?
0
@voetballer A co tak specyficznie, nie mogłaby być grupa B z Holandią?
0
@Triv44 Chyba Cavani, o tym, że David Silva chce grać w Stanach nie słyszałem, chciałbym, żeby wrócił do Hiszpanii.
0
@Sajonara Niech jeszcze Luksemburg wciśnie gola i Kriszczianu będzie się męczył w barażach.
1
@Alan985 Lepsze niż 99,999999999999% polskiego rapu obecnie.
0
@BarcaInfo Tam w pomocy znacznie większy tłok niż u nas.
0
@Lingvo18 Ja już dostatecznie wk**wiony jestem.
0
@Chwytliwy Regularna gra w klubie robi ogromną różnicę.
0
@Danny Gaucho Ten Kriszczianu tam to nieporozumienie.
0
@SeeleyBooth A tam, taka wytrzymałość. Wytrzymać No Nut November to jest wyczyn.
2
@nammah Bo Liverpool wygrał Ligę Mistrzów i wicemistrzostwo Anglii, a Virgil był wyróżniającym się zawodnikiem. W dodatku kadra Holandii też nieźle sobie radzi z nim w składzie.
0
@4drian0 Coś mi mówi, że z lewej to nie Messi, chociaż może to przez ujęcie kamery.
1
@Kamilos84 Poza tym powinieneś dodać memy ze Spurdo Spärde.
0
@Kamilos84 Św. Mikołaj był z Turcji.
0
@krzychu1526 Eric ten Hag.
1
@FC1899Barca Niech zatrudnią tego gościa z River Plate. Może ogarnie tę kadrę.
0
@scorpion93 @krzychu1526 Ja wciąż mam nadzieję na pewnego łysego Holendra.
0
@krzychu1526 Nie będzie miał rodaka za trenera.
1
Czy dobrze słyszałem, komentatorzy pomylili Emersona z Chelsea z Emersonem z Betisu?
0
@Socjopata Nie wiem czemu ktokolwiek chciałby to gunwo oglądać.