0

@tobiasson92 Mówisz o Barcelonie czy Kadrze?

0

@Junngeas r/woosh

0

@MESSIah16 Garecik Bejl.

0

@draxidox Oblak ręczikiem?

0

@dorszyk22 Może ma jeszcze jakieś udziały w Microsofcie.

0

@dorszyk22 Ballmer technologia? Czy on się przypadkiem nie wycofał z tego sektora zanim przejął LA Clippers?

3

@Kajtek77 Wnosek: szczepionki zue! I powodujom ałtyzm!

0

@strazak1991 Chyba raczej Otamendiego. Swoją drogą wg mnie Banega i Pastore powinni być w składzie.

0

@BlauGrana1404 Zakładam, że jest teraz tylko na Disney+ (nie licząc pirackich wersji).

0

@voetballer Ano, zapomniałem o tym, że turniej będzie rozstrzelony na wiele państw.

0

@Criss18Barca To nie fejk?

0

@voetballer A co tak specyficznie, nie mogłaby być grupa B z Holandią?

0

@Triv44 Chyba Cavani, o tym, że David Silva chce grać w Stanach nie słyszałem, chciałbym, żeby wrócił do Hiszpanii.

0

@Sajonara Niech jeszcze Luksemburg wciśnie gola i Kriszczianu będzie się męczył w barażach.

1

@Alan985 Lepsze niż 99,999999999999% polskiego rapu obecnie.

0

@BarcaInfo Tam w pomocy znacznie większy tłok niż u nas.

0

@Lingvo18 Ja już dostatecznie wk**wiony jestem.

0

@Chwytliwy Regularna gra w klubie robi ogromną różnicę.

0

@Danny Gaucho Ten Kriszczianu tam to nieporozumienie.

0

@SeeleyBooth A tam, taka wytrzymałość. Wytrzymać No Nut November to jest wyczyn.

2

@nammah Bo Liverpool wygrał Ligę Mistrzów i wicemistrzostwo Anglii, a Virgil był wyróżniającym się zawodnikiem. W dodatku kadra Holandii też nieźle sobie radzi z nim w składzie.

0

@4drian0 Coś mi mówi, że z lewej to nie Messi, chociaż może to przez ujęcie kamery.

1

@Kamilos84 Poza tym powinieneś dodać memy ze Spurdo Spärde.

0

@Kamilos84 Św. Mikołaj był z Turcji.

0

@krzychu1526 Eric ten Hag.

1

@FC1899Barca Niech zatrudnią tego gościa z River Plate. Może ogarnie tę kadrę.

0

@scorpion93 @krzychu1526 Ja wciąż mam nadzieję na pewnego łysego Holendra.

0

@krzychu1526 Nie będzie miał rodaka za trenera.

1

Czy dobrze słyszałem, komentatorzy pomylili Emersona z Chelsea z Emersonem z Betisu?

0

@Socjopata Nie wiem czemu ktokolwiek chciałby to gunwo oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?