0

@Mula 1. Wiedźmin 3
2. Wiedźmin 2
3. Hellblade: Senua's Sacrifice

1

Sacked in the ebening, you're getting sacked in the ebening...

0

@LuisSalvano I skromną...

0

@goldenboy 256 giga na dysku to trochę mało w dzisiejszych czasach. Radziłbym raczej rozglądać się za hybrydą ssd na system +HDD na dane. No i zintegrowana grafika to trochę lipa jeśli chciałbyś np. grać w gry.

4

@Socjopata Już dzwonię do płokułatuły.

2

@Socjopata przyznaj się, to twój byznes.

1

@Janiama A ja wczoraj przewidziałem wynik
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7949086
Jednakże nie ma co się nakręcać. Przyjdzie faza pucharowa i znowu zesramy się na wyjeździe. Z tym trenerem nie można liczyć na sukces w LM.

1

Wg mnie mój mentor, @Don-Corleone powinien otrzymać jakieś wyróżnienie za całokształt swojej aktywności w serwisie. Szkoda, że już się tu tak nie udziela.

2

@Bruttal Powinien być w trójce, ale nie wyżej niż 3. miejsce.

4

@Misugi14 Na lotnisku w Amsterdamie.

0

@bixmix Myślę, że raczej 3-1

0

@xavi890 Ta, jasne, ludzie, którzy interesują się piłką nie znają van Dijka, na pewno...

1

@student97r 37 lat młodsza? Śmierdzi kryptopedofilem.

0

@Wichurek Zawsze bardziej cieszy niepowodzenie somsiada.

0

@DaPi Przy Shaqu O'Nealu to konus.

1

@TheNekro94 W defenzywie.

11

Jeśli obserwuje pracę Valverde i wyciąga z niej wnioski to lepiej niech nie zostanie trenerem.

4

Co za remontada Flamengo. W samej końcówce 2 gole i czerwona kartka Gabigola.

4

Gabigoooool!!!!

0

Gracze River gwałcą Rafinhę jak Słoweńcy Góralskiego.

0

@8Iniestazo8 Borussia ostatnio jest bardziej cienka od nas.

0

Flamengo jak na razie ma bardzo mało argumentów by wygrać. River jak na razie kontroluje mecz.

0

@Odesseiron Mam bardzo mieszane odczucia co do tego serialu.

0

@Kcprlxx Mów za siebie.

0

@Socjopata Taa, jasne... Efekt nowej miotły. Skończy się jak zawsze, Żoze zostawi burdel w klubie i przez 10 lat się nie pozbierają.

0

@kulek22 W Polsce jak w lesie...

0

Nie ma nigdzie transmisji finału Copa Libertadores?

0

Ludzki pan, nie ma co...

0

@Jakchcesz Wtedy wszyscy by się zastanawiali czemu Messi jest taki cienki.

0

@Klaudiaa8 @heniek168 bez przesady, już tak nie umiejszaj gry reprezentacji Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?