CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mula 1. Wiedźmin 3
2. Wiedźmin 2
3. Hellblade: Senua's Sacrifice
1
Sacked in the ebening, you're getting sacked in the ebening...
0
@LuisSalvano I skromną...
0
@goldenboy 256 giga na dysku to trochę mało w dzisiejszych czasach. Radziłbym raczej rozglądać się za hybrydą ssd na system +HDD na dane. No i zintegrowana grafika to trochę lipa jeśli chciałbyś np. grać w gry.
4
@Socjopata Już dzwonię do płokułatuły.
2
@Socjopata przyznaj się, to twój byznes.
1
@Janiama A ja wczoraj przewidziałem wynik
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7949086
Jednakże nie ma co się nakręcać. Przyjdzie faza pucharowa i znowu zesramy się na wyjeździe. Z tym trenerem nie można liczyć na sukces w LM.
1
Wg mnie mój mentor, @Don-Corleone powinien otrzymać jakieś wyróżnienie za całokształt swojej aktywności w serwisie. Szkoda, że już się tu tak nie udziela.
2
@Bruttal Powinien być w trójce, ale nie wyżej niż 3. miejsce.
4
@Misugi14 Na lotnisku w Amsterdamie.
0
@bixmix Myślę, że raczej 3-1
0
@xavi890 Ta, jasne, ludzie, którzy interesują się piłką nie znają van Dijka, na pewno...
1
@student97r 37 lat młodsza? Śmierdzi kryptopedofilem.
0
@Wichurek Zawsze bardziej cieszy niepowodzenie somsiada.
0
@DaPi Przy Shaqu O'Nealu to konus.
1
@TheNekro94 W defenzywie.
11
Jeśli obserwuje pracę Valverde i wyciąga z niej wnioski to lepiej niech nie zostanie trenerem.
4
Co za remontada Flamengo. W samej końcówce 2 gole i czerwona kartka Gabigola.
4
Gabigoooool!!!!
0
Gracze River gwałcą Rafinhę jak Słoweńcy Góralskiego.
0
@8Iniestazo8 Borussia ostatnio jest bardziej cienka od nas.
0
Flamengo jak na razie ma bardzo mało argumentów by wygrać. River jak na razie kontroluje mecz.
0
@Odesseiron Mam bardzo mieszane odczucia co do tego serialu.
0
@Kcprlxx Mów za siebie.
0
@Socjopata Taa, jasne... Efekt nowej miotły. Skończy się jak zawsze, Żoze zostawi burdel w klubie i przez 10 lat się nie pozbierają.
0
@kulek22 W Polsce jak w lesie...
0
Nie ma nigdzie transmisji finału Copa Libertadores?
0
Ludzki pan, nie ma co...
0
@Jakchcesz Wtedy wszyscy by się zastanawiali czemu Messi jest taki cienki.
0
@Klaudiaa8 @heniek168 bez przesady, już tak nie umiejszaj gry reprezentacji Polski.