0

@Syt400 Oglądałem, jak każdy klasyk i stwierdzam, że większość zawodników została oceniona delikatnie za nisko.

0

@zodiak_10 No ja pewnie gdzieś po południu dopiero będę mógł.

0

#TeamTrees osiągnął 20 milionów dolarów. Wciąż jednak można wpłacać.

0

Oceny zdecydowanie zbyt surowe. Ludzie, to był remis, w dodatku taki, który nic nie zmienił w tabeli a oceny wyglądają jak po sromotnej porażce.

0

@KapiFCB Skoro jest tam taki Grant Hill, którego prime został przerwany kontuzjami to czemu nie Chris Bosh?

0

@kubusnitecki Wtedy znajdziesz binga w DuckDuckGo.

1

@Colon Disgrace! It's a f***Ing disgrace!

0

@Grajek79 Są sprawy większe niż futbol, mój drogi. A poza tym co mieli zrobić, wybuczeć własnych piłkarzy?

2

Vidal i Fati na drugą połowę i można grać...

1

@mcsarna Stalina? Wątpię, prędzej Lenina.

0

@SylwekFCB Ramos?

0

@DaPi Piękne... Still better love story than "Twilight".

1

@Rewolucja123 On jest lewonożny, więc chyba raczej wstał prawą :-)

10

@Janiama Nierówno sciął?

1

@Esteban_ Ty Pawełek graj, nie na La Rambli siedzisz.

0

@sumo Kontuzjowany od dłuższego czasu.

0

@Deraxium Listopad i październik jest w tytule.

0

@ousmanedembele10 To lepiej nie ryzykować i wystawić Umtitiego.

0

Lenglet nie zagra w Klasyku jak dostanie żółtą kartkę?

2

@Encore 4 to chyba Perisić

5

@IronSanHybrid To jest ten typ piłkarza, który będzie marnował "setki" a z niemożliwej sytuacji strzeli.

1

@badej60 Baskijskie go zrodziło plemię.

0

@Pablopicasso27 Najbardziej dominujący gracz w historii. Z jego powodu liga uniwersytecka NCAA zakazała wsadów w latach 60.

1

@Striker Halo, policja, chciałbym zgłosić przestępstwo.

0

Odegaard: "Podoba mi się hiszpański futbol. Wszystkie drużyny grają ładnie. Chcą się utrzymywać przy piłce i przejmować kontrolę nad meczem."
Atletico i Getafe: Am I a joke to you?

0

@MesQueUnClub_87 Gorąco polecam. Tytuł nie dla każdego, ale wg mnie jedna z najlepszych gier tej dekady, a Senua to "najprawdziwsza" postać jaką kiedykolwiek widziałem w grze wideo.

0

@marcin000019 Raczej tak, pierwsza część była na PC. Z racji, że Ninja Theory należy teraz do Microsoftu, więc najprawdopodobniej gra nie ukaże się na PlayStation.

0

Będzie kolejny Hellblade. Oto trailer:


0

@Aaron10 Już nie tylko działa jak pecet, ale i wygląda jak pecet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?