CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Syt400 Oglądałem, jak każdy klasyk i stwierdzam, że większość zawodników została oceniona delikatnie za nisko.
0
@zodiak_10 No ja pewnie gdzieś po południu dopiero będę mógł.
0
#TeamTrees osiągnął 20 milionów dolarów. Wciąż jednak można wpłacać.
0
Oceny zdecydowanie zbyt surowe. Ludzie, to był remis, w dodatku taki, który nic nie zmienił w tabeli a oceny wyglądają jak po sromotnej porażce.
0
@KapiFCB Skoro jest tam taki Grant Hill, którego prime został przerwany kontuzjami to czemu nie Chris Bosh?
0
@kubusnitecki Wtedy znajdziesz binga w DuckDuckGo.
1
@Colon Disgrace! It's a f***Ing disgrace!
0
@Grajek79 Są sprawy większe niż futbol, mój drogi. A poza tym co mieli zrobić, wybuczeć własnych piłkarzy?
2
Vidal i Fati na drugą połowę i można grać...
1
@mcsarna Stalina? Wątpię, prędzej Lenina.
0
@SylwekFCB Ramos?
0
@DaPi Piękne... Still better love story than "Twilight".
1
@Rewolucja123 On jest lewonożny, więc chyba raczej wstał prawą :-)
10
@Janiama Nierówno sciął?
0
@SeeleyBooth https://imgflip.com/i/3jl49b
1
@Esteban_ Ty Pawełek graj, nie na La Rambli siedzisz.
0
@sumo Kontuzjowany od dłuższego czasu.
0
@Deraxium Listopad i październik jest w tytule.
0
@ousmanedembele10 To lepiej nie ryzykować i wystawić Umtitiego.
0
Lenglet nie zagra w Klasyku jak dostanie żółtą kartkę?
2
@Encore 4 to chyba Perisić
5
@IronSanHybrid To jest ten typ piłkarza, który będzie marnował "setki" a z niemożliwej sytuacji strzeli.
1
@badej60 Baskijskie go zrodziło plemię.
0
@Pablopicasso27 Najbardziej dominujący gracz w historii. Z jego powodu liga uniwersytecka NCAA zakazała wsadów w latach 60.
1
@Striker Halo, policja, chciałbym zgłosić przestępstwo.
0
Odegaard: "Podoba mi się hiszpański futbol. Wszystkie drużyny grają ładnie. Chcą się utrzymywać przy piłce i przejmować kontrolę nad meczem."
Atletico i Getafe: Am I a joke to you?
0
@MesQueUnClub_87 Gorąco polecam. Tytuł nie dla każdego, ale wg mnie jedna z najlepszych gier tej dekady, a Senua to "najprawdziwsza" postać jaką kiedykolwiek widziałem w grze wideo.
0
@marcin000019 Raczej tak, pierwsza część była na PC. Z racji, że Ninja Theory należy teraz do Microsoftu, więc najprawdopodobniej gra nie ukaże się na PlayStation.
0
Będzie kolejny Hellblade. Oto trailer:
0
@Aaron10 Już nie tylko działa jak pecet, ale i wygląda jak pecet.