0

K***a, no nie wierzę...

2

@Moderacja A co to za animacja przy polecaniu komentarzy?

4

Ładnie gra Arsenal.

0

@Vxb93 Jak przez niego Piątek będzie grzał ławę to będzie porażka...

0

@Abuk A u nas bezdomni: "No, kierowniku poratuj złotóweczkę". Ewentualnie opowie ci historię swojego życia (albo da samochód, hehe).

0

@AdrianStoku Do Ekstraklasy ich.

0

@Transu96 Proktolog, bada pacjenta.

0

@Bykunn Ja nie rozumiem opinii go chwalących ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

@lupy Najgorsza szmira jaką widziałem. Dialogi napisane przez gimnazjalistę, mnóstwo scen przy których można j**nąć fejspalma, przeinaczanie wydarzeń z książek, spłycenie i zmiana charakteru niektórych postaci, brak tego klimatu z sagi czy gier cdp, CGI tylko niewiele lepsze niż w filmie z Żebrowskim. Kocham świat wykreowany przez Sapkowskiego i nie mogłem patrzeć na to jak go potraktowali scenarzyści z Netflixa. Chociaż niektóre momenty były tak żenujące, że aż śmieszne.

2

@MesQueUnClub96 Wtedy trzeba ograć jej drużynę 0-3 na wyjeździe.

3

@Esteban_ Pa jaki cwaniak, czapkę na czapce nosi.

0

@Odesseiron Obie fajne :-)

0

No to wesołych świąt, smacznego jajka (czy jakoś tam) i zimnej wódeczki.

3

@Wilczeq Białe to będą gdy wjedzie towar ( ͡° ͜ʖ ͡° )

1

1

@Katalonbar Jest Wigilia Wigilii.

1

@Lord_Vader Skąd ten Wu Lei na avku? Jakiś zakład jak kolega @AmigoBlancos ?

2

@Socjopata Już myślałem, że corner taken quickly.

0

@Striker Dla mnie odwrotnie, pierwsze 2 całkiem całkiem, a z odcinka na odcinek coraz gorzej.

3

Wyglądają jak dla drugoligowego klubu z Brazylii.

1

@MaTt_BarcaFan Może nie gówno, ale na więcej niż 5/10 nie zasługuje.

1

Po czwartym odcinku Netflixowego Wiedźmaka z Aliexpress stwierdzam, że być może nie dotrwam do końca. Dwa pierwsze odcinki całkiem spoko, potem już tylko gorzej. Błagam Netflix, nie róbcie drugiego sezonu, niech scenarzyści z cedepu zrobią swoją ekranizację trzymając się wiernie oryginału.

0

@Adamski69 Tych po prawej, gdy są na boisku to rywale mają Mroczki przed oczami.

0

@baczmus Ale ten bullet time to jednak mogli sobie darować.

2

Obejrzałem pierszy odcinek Netflixowego Wieśka i moje odczucia są dość mieszane. Sceny wyjęte z książki są okej, lecz to co dodali scenarzyści od siebie niestety rozczarowuje a przez fatalne projekty broni i zbroi sceny walki trudno było mi brać na poważnie.

0

1

@kerouac Swoją drogą Ziemkiewicz w pewnym wywiadzie powiedział: "Jedyny przekaz, który znalazłem w Sapkowskim, to jego obsesyjna nienawiść do religii; też chyba mało oryginalna i niezbyt ciekawa." i że książki Sapkowskiego są "puste jak bęben".

1

@Odesseiron Nie prowokuj gównoburzy.

2

@kerouac Ziemkiewicz, Sapkowski, Tokarczuk?

1

@klemens100 TVP Polonia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?