CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
K***a, no nie wierzę...
2
@Moderacja A co to za animacja przy polecaniu komentarzy?
4
Ładnie gra Arsenal.
0
@Vxb93 Jak przez niego Piątek będzie grzał ławę to będzie porażka...
0
@Abuk A u nas bezdomni: "No, kierowniku poratuj złotóweczkę". Ewentualnie opowie ci historię swojego życia (albo da samochód, hehe).
0
@AdrianStoku Do Ekstraklasy ich.
0
@Transu96 Proktolog, bada pacjenta.
0
@Bykunn Ja nie rozumiem opinii go chwalących ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
@lupy Najgorsza szmira jaką widziałem. Dialogi napisane przez gimnazjalistę, mnóstwo scen przy których można j**nąć fejspalma, przeinaczanie wydarzeń z książek, spłycenie i zmiana charakteru niektórych postaci, brak tego klimatu z sagi czy gier cdp, CGI tylko niewiele lepsze niż w filmie z Żebrowskim. Kocham świat wykreowany przez Sapkowskiego i nie mogłem patrzeć na to jak go potraktowali scenarzyści z Netflixa. Chociaż niektóre momenty były tak żenujące, że aż śmieszne.
2
@MesQueUnClub96 Wtedy trzeba ograć jej drużynę 0-3 na wyjeździe.
3
@Esteban_ Pa jaki cwaniak, czapkę na czapce nosi.
0
@Odesseiron Obie fajne :-)
0
No to wesołych świąt, smacznego jajka (czy jakoś tam) i zimnej wódeczki.
3
@Wilczeq Białe to będą gdy wjedzie towar ( ͡° ͜ʖ ͡° )
1
@pinasmeister @LuisSalvano lubi to.
1
@Katalonbar Jest Wigilia Wigilii.
1
@Lord_Vader Skąd ten Wu Lei na avku? Jakiś zakład jak kolega @AmigoBlancos ?
2
@Socjopata Już myślałem, że corner taken quickly.
0
@Striker Dla mnie odwrotnie, pierwsze 2 całkiem całkiem, a z odcinka na odcinek coraz gorzej.
3
Wyglądają jak dla drugoligowego klubu z Brazylii.
1
@MaTt_BarcaFan Może nie gówno, ale na więcej niż 5/10 nie zasługuje.
1
Po czwartym odcinku Netflixowego Wiedźmaka z Aliexpress stwierdzam, że być może nie dotrwam do końca. Dwa pierwsze odcinki całkiem spoko, potem już tylko gorzej. Błagam Netflix, nie róbcie drugiego sezonu, niech scenarzyści z cedepu zrobią swoją ekranizację trzymając się wiernie oryginału.
0
@Adamski69 Tych po prawej, gdy są na boisku to rywale mają Mroczki przed oczami.
0
@baczmus Ale ten bullet time to jednak mogli sobie darować.
2
Obejrzałem pierszy odcinek Netflixowego Wieśka i moje odczucia są dość mieszane. Sceny wyjęte z książki są okej, lecz to co dodali scenarzyści od siebie niestety rozczarowuje a przez fatalne projekty broni i zbroi sceny walki trudno było mi brać na poważnie.
0
Ach ten Kim...
https://i.redd.it/o7fnjqdu9p541.jpg
1
@kerouac Swoją drogą Ziemkiewicz w pewnym wywiadzie powiedział: "Jedyny przekaz, który znalazłem w Sapkowskim, to jego obsesyjna nienawiść do religii; też chyba mało oryginalna i niezbyt ciekawa." i że książki Sapkowskiego są "puste jak bęben".
1
@Odesseiron Nie prowokuj gównoburzy.
2
@kerouac Ziemkiewicz, Sapkowski, Tokarczuk?
1
@klemens100 TVP Polonia.