1

@TomaszWitaszek No chyba, że z Realem.

5

Llorente jeszcze hattricka p***dolnie ;-)

1

@Mario96w Nie jedyny.

0

No i peseże awansowało.

0

@PieN On nie ma przypadkiem rowno 30?

0

@albinVeB przecież jest transmisja na stronie TVP sport

0

@SuperVegeta Nawet? Oglądałem go jeszcze w Eredivisie i już wtedy był bardzo dobrym grajkiem a w Newcastle zaliczał nawet hattricki.

2

Allez Paris! Neymar!

0

@jedrek7000 Mogliby z głośników puszczać nagranych kibiców :- )

3

@Avada Kedavra Właśnie, do czego by się wtedy człowiek śmiał...

0

Herold z Wyzimy o koronowirusie:

1

@karci0 Obracam się raczej wśród ludzi inteligentnych, więc nie znam nikogo kto słuchał.

0

@kibicsportu W ostatnich latach to raczej negatywne, chyba, że się kibicuje białym.

0

@SuperVegeta CR7 style.

0

@deyna2018 "Jak nie zdechniesz to będziesz żyć"

0

@Hiacynk Chyba 6

0

@Hiacynk Ademola Lookman

0

@Hiacynk I Ampadu z Chelsea.

0

@barcelonaLM Dadzą radę odrobić, czy bez szans?

0

@barcelonaLM A dobrze grają Netoperki?

2

Teraz ten Zabicer szczela, a jak Osterajś przeciwko naszym grali to taki dobry nie był.

1

@Rastafarnianin Słowianom alkohol powyżej 90% nie szkodzi ;-)

0

@Hiacynk @FeloRPS Będzie 3-0 dla Nietoperzy (not Corona related).

0

@Kwiatek67 Oby, choć Lipska też nie lubię.

17

@Stoiczkow Ja mam zapas tłuszczu nagromadzonego pod skórą.

0

@mcsarna To może tylko w stanach usuwają.

1

@Commando Najlepsze, że na stronach cedepu logowanie działa, więc serwery im raczej nie padły a nie można się zalogować tylko do aplikacji.

0

Czemu się do jasnej cholery nie mogę zalogować na GOGa? Ma ktoś może ten sam problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?