CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Scouse fans right now
https://static.fangol.pl/content/f/0/2/f024b6276c79cc524d6a9d8b0a4b51db-598.jpg
1
@TomaszWitaszek No chyba, że z Realem.
5
Llorente jeszcze hattricka p***dolnie ;-)
1
@Mario96w Nie jedyny.
0
No i peseże awansowało.
0
@PieN On nie ma przypadkiem rowno 30?
0
@albinVeB przecież jest transmisja na stronie TVP sport
0
@SuperVegeta Nawet? Oglądałem go jeszcze w Eredivisie i już wtedy był bardzo dobrym grajkiem a w Newcastle zaliczał nawet hattricki.
2
Allez Paris! Neymar!
0
@jedrek7000 Mogliby z głośników puszczać nagranych kibiców :- )
3
@Avada Kedavra Właśnie, do czego by się wtedy człowiek śmiał...
0
Herold z Wyzimy o koronowirusie:
1
@karci0 Obracam się raczej wśród ludzi inteligentnych, więc nie znam nikogo kto słuchał.
0
@kibicsportu W ostatnich latach to raczej negatywne, chyba, że się kibicuje białym.
0
@SuperVegeta CR7 style.
0
@deyna2018 "Jak nie zdechniesz to będziesz żyć"
0
@Hiacynk Chyba 6
0
@Hiacynk Ademola Lookman
0
@Hiacynk I Ampadu z Chelsea.
0
@barcelonaLM Dadzą radę odrobić, czy bez szans?
0
@barcelonaLM A dobrze grają Netoperki?
2
Teraz ten Zabicer szczela, a jak Osterajś przeciwko naszym grali to taki dobry nie był.
5
@MaTt_BarcaFan https://repostuj.pl/upload/2018/11/14/2a81b2d6-8307-41be-a01f-f6f5042a7d04.jpg
1
@Rastafarnianin Słowianom alkohol powyżej 90% nie szkodzi ;-)
0
@Hiacynk @FeloRPS Będzie 3-0 dla Nietoperzy (not Corona related).
0
@Kwiatek67 Oby, choć Lipska też nie lubię.
17
@Stoiczkow Ja mam zapas tłuszczu nagromadzonego pod skórą.
0
@mcsarna To może tylko w stanach usuwają.
1
@Commando Najlepsze, że na stronach cedepu logowanie działa, więc serwery im raczej nie padły a nie można się zalogować tylko do aplikacji.
0
Czemu się do jasnej cholery nie mogę zalogować na GOGa? Ma ktoś może ten sam problem?