1

Barowa bójka w czasach pandemii:


2

@TrzecieOko Dziś w TVP "Za PO Polska nie dostała pieniędzy na walkę z pandemią."

0

@DaPi A Lingard odwrotnie.

1

@IronSanHybrid Trybuny dopisują ;-)

0

Kimiś jak Messi

1

Ale gwizdy na trybunach ;-)

3

@Striker Tonya Griezwomann

0

@Hiacynk Po co dajesz taktyka do własnej dyskusji?

0

@Arkon Jeszcze jest Odriozola

4

@Arkon I będą mieć 20 prawych obrońców w składzie.

1

@macio_944 Ja zrobiłem redesign najgorszego loga wszechczasów ;-)
http://www.imagebam.com/image/dcb43c1344794407

0

@Pasibrzuch Wygląda bardziej jak Więcławski z "Rancza"

1

@Kapitan hawk "Jakie masz poglądy polityczne?"

2

@Mesi12 Zaraz go wydalą z partii.

0

@Vhaeraun Może rzeczywiście jesteś botem?

2

@Kapitan hawk Terlik wśród tuzów intelektu polskiej prawicy jest głosem rozsądku.

0

@BarcaInfo Yaya ma niezłą minę...

0

@Witekk10 W shakerze do drinków :-D

2

@NeroTFP A potem obaj zachorowali na COVID-19

3

@Martwy Andrzej Niedzielan, mówi to panu coś?

1

@DLFCB Najlepsze trio ofensywne: Piątek, Sobota, Niedzielan

0

@Transu96 bez Beziego na avku nie poznałem.

1

@MichalZZZ Westworld

1

@DonVincenzo Ja to napisałem po 4 bramce a tam asystował Haaland.

1

@ksobi I obowiązkowe klaskanie :-D

1

@MesQueUnClub96 Już i tak mieliśmy Dudka czy Kuszczaka, którzy wygrali LM.

0

@arecki.fcb Gościu z Schalke, ale dziś na ławce.

0

@D10SLEO Może go Jurek Brzęczek powoła :-D

0

Ale bramka Guerreiro, do tego piękna asysta Hochlanda.

0

Todibo kontuzja, szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?