CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barowa bójka w czasach pandemii:
2
@TrzecieOko Dziś w TVP "Za PO Polska nie dostała pieniędzy na walkę z pandemią."
0
@DaPi A Lingard odwrotnie.
1
@IronSanHybrid Trybuny dopisują ;-)
0
Kimiś jak Messi
1
Ale gwizdy na trybunach ;-)
3
@Striker Tonya Griezwomann
0
@Hiacynk Po co dajesz taktyka do własnej dyskusji?
0
@Arkon Jeszcze jest Odriozola
4
@Arkon I będą mieć 20 prawych obrońców w składzie.
1
@macio_944 Ja zrobiłem redesign najgorszego loga wszechczasów ;-)
http://www.imagebam.com/image/dcb43c1344794407
0
@Pasibrzuch Wygląda bardziej jak Więcławski z "Rancza"
1
@Kapitan hawk "Jakie masz poglądy polityczne?"
2
@Mesi12 Zaraz go wydalą z partii.
0
@Vhaeraun Może rzeczywiście jesteś botem?
2
@Kapitan hawk Terlik wśród tuzów intelektu polskiej prawicy jest głosem rozsądku.
0
@BarcaInfo Yaya ma niezłą minę...
0
@Witekk10 W shakerze do drinków :-D
2
@NeroTFP A potem obaj zachorowali na COVID-19
3
@Martwy Andrzej Niedzielan, mówi to panu coś?
1
@DLFCB Najlepsze trio ofensywne: Piątek, Sobota, Niedzielan
0
@Transu96 bez Beziego na avku nie poznałem.
1
@MichalZZZ Westworld
1
@DonVincenzo Ja to napisałem po 4 bramce a tam asystował Haaland.
1
@ksobi I obowiązkowe klaskanie :-D
1
@MesQueUnClub96 Już i tak mieliśmy Dudka czy Kuszczaka, którzy wygrali LM.
0
@arecki.fcb Gościu z Schalke, ale dziś na ławce.
0
@D10SLEO Może go Jurek Brzęczek powoła :-D
0
Ale bramka Guerreiro, do tego piękna asysta Hochlanda.
0
Todibo kontuzja, szkoda...