CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 btw, pasowałaby do roli Nenneke w Wiedźminie
2
@Hiacynk Karol, a gdzie żart o tym, że mamusia lata na miotle?
1
@Cyzix Dla mnie prezydentem może zostać nawet transgenderowy jaszczur z kosmosu, byle podejmował odpowiednie decyzje.
0
@Mario96w To nie była nawet najszybsza jego zwotka. Ale nawet jeśli mówimy o kawałkach nagranych w studio i wydanych na albumie to Twisted Insane, Splyt Seconds czy Don Xperto osiągają 14-15 sylab na sekundę.
0
@Mario96w Żadne oficjalnie. Oficjalnie to rekord Guinnessa dzierży Rebel XD (tak się gość nazywa, nie, że dodaję XD do zdania) , ale jego próba na 54,5 sylab na sekundę to był występ specjalnie na potrzeby bicia rekordu. A info stąd, że widziałem na YT ranking najszybszych raperów, Em był tam na 16 miejscu, polak MC Silk na 12.
2
@IronSanHybrid Super, teraz mi to nie wyjdzie z głowy
0
@Bamboleo Najszybszy jest Twisted Insane. Silk jest najszybszy w Polsce.
3
@Hiacynk Niezła kariera jak na kogoś, kto wygląda jak jaskiniowiec.
1
@FC1899Barca Tego łysego nie poznaję.
2
@Mister95 A może trójstronny deal: Rakieta do Juve, Pjanić do PSG, Neymar do Barcy? :-)
2
@IronSanHybrid Trener Gmoch approves.
8
@Messibestplayerintheworld Jeśli przyszedłby Grimaldo to tak.
1
@JimMorrisonFCB Dla gracza zapewne nic, za to większość devów nie związanych z EA czy Ubi, które rozwijają własne technologie przeniesie się na Unreala. Unity/Godot pewnie zostaną zmarginalizowane do niszy gier 2D.
2
@IronSanHybrid Ah shit, here we go again.
1
@Bykunn @JimMorrisonFCB @Bamboleo Dodam jeszcze, że Epic zmienił zasady na jakich developerzy mogą korzystać z silnika UE. Do tej pory silnik można było pobrać i używać za darmo, ale 5% zysku ze sprzedanych przez developera gier musiał on oddać Epicowi. Od teraz nie trzeba będzie płacić nic jeśli gra zarobiła mniej niż milion dolarów. To może być gwóźdź do trumny Unity i CryEngine.
5
Epic Games zrzuciło bombę. Nowa wersja silnika Unreal Engine ma wykorzystywać technologię pozwalającą na renderowanie obiektów składających się z dziesiątek milionów wielokątów w czasie rzeczywistym z teksturami w 8K. Silnik dostanie też m. in. nowy sytstem oświetlenia. Firma pokazała też demo technologiczne działające na PS5:
2
@Hiacynk Jeszcze Juventus, który nie strzelił żadnej głowy bramką i wołanie Maradona na Messiego na MŚ 2014
0
@Colon Gdzie ta playlista?
0
@Czak18 Karol teraz bardziej łysy od Norka ;-)
0
Jak dadzą Wernera to proszę bardzo ;-)
0
@Triv44 paint > pasjans
1
Przed #pandemia: Netflix and chill
Po #pandemia: Zoom and consume.
1
@IronSanHybrid Złoto
0
@Colon Patrząc po wynikach, to ukryta opcja niemiecka ma się świetnie.
2
Jarosław Polskęzbaw lubi to.
0
@Damiano27psk a w prawym górnym rogu po kliknięciu na ikonkę dymka nie masz opcji zmiany języka?
8
@Nano22 Przerzucasz się na coraz młodsze...
0
@badej60 Ale ossochozi?
0
@Colon Electric Wizard już wymienili moi przedmówcy (przedkomentujący?).
Od siebie dodam:
Eagles:
Eagles of Death Metal:
Empire of the Sun:
No i Eric Clapton oraz Eminem.
0
@Colon Nie no Ich ostatnia płyta, Gore wg mnie daje radę.