CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Colon
Disturbed:
Deftones:
Dead Kennedys:
Dozer:
Dire Straits:
Dezerter:
Dżem:
No i oczywiście Deep Purple, Depeche Mode
Edit: Bowie i Doorsi też :-)
0
@BarcaInfo Ta statystyka jest ze wszystkich rozgrywek, czy np. tylko w meczach ligowych?
1
@itmustbejoke Na prawej obronie.
3
@puyol_presidend5 Mickael Silvestre?
0
@CatalanVeBFCB @Colon No i nieśmiertelny Czesław Niemen:
0
@Colon
Clutch:
The Clash:
Coldplay:
Frontman Soundgarden i Audioslave, Chris Cornell:
Cigarettes After Sex:
A z polskich
Coma:
Cochise, zespół w którym gra (i śpiewa) aktor Paweł Małaszyński:
Chemia:
Cool Kids of Death:
4
@IAmBackCules On nie wypala trawy, tylko pali trawkę.
1
@Colon Paranoid zdecydowanie, są na niej 3 najlepsze kawałki Ozzy'ego i reszty: Iron Man, War Pigs i oczywiście tytułowy utwór.
@Walker Bowiego możesz wymienić przy D :-)
0
@boixos1944 Baron to ten dziennikarz z Trójki?
1
@Hiacynk A co tam pan masz, panie Krawczyk, Zbyszko Strong i Jagienka Light?
0
@Drozdu7 A ile Pistolero ma lat? Z wiekiem będzie zaliczał coraz większy regres i zostaniemy z zawodnikiem prawie 40-letnim, pobierającym kosmiczną pensję, za którego nikt nie da więcej niż 5 mln.
0
@contowsky U mnie działa.
2
@Colon Numer 1 zdecydowanie Black Sabbath:
Poza tym:
Blue Oyster Cult:
Bad Relligion:
Billy Boy on Poison:
Black Label Society wspomniałem przy Z, ale wrzucę jeszcze jeden kawałek:
Bob Marley:
jako bonus B.o.B:
Edit: No i oczywiście Bon Jovi i Beatelsi.
4
@Chwytliwy Recenzje Papkina i Smuggler odpowiadający na listy hejterów, to było coś...
0
@FearTheBeard @Colon O właśnie o Audioslave zapomniałem, też uwielbiam,
wrzucę ich kawałek "Like a Stone":
0
@Colon Na A Alice in Chains, AC/DC, Aerosmith też ma parę fajnych kawałków
Poza tym:
A Perfect Circle, zespół założony przez lidera Toola, Maynarda Jamesa Keenana:
Arctic Monkeys:
francusko-chilijska raperka Ana Tijoux:
Polska Alcoholica, która zaczynała jako cover-band Metallici:
Z tych "cyfrowych" moim faworytem jest król rapu 2Pac:
Dorzucę jeszcze grecki zespół stoner-rockowy, 1000mods:
22-20s:
35007:
i polskie 8 lat w Tybecie:
0
@Colon Może następni będą wykonawcy, których nazwa zaczyna się od cyfr?
6
@IronSanHybrid O JAGA DOBRA GIEŁBAZGA :-DDD
1
@kazbychu O Zielone Żabki zaj***iste.
Dorzucam jeszcze Zacier:
4
@Colon Oczywiście Zakk Wylde.
Tu z zespołem Black Label Society:
A tu solowo:
Z polskich Zabili Mi Żółwia:
oraz Andrzej Zaucha:
0
@Colon Nie, tak jak napisałem wcześniej, Woodkid to pseudonim francuskiego artysty, Yoanna Lemoine'a
1
@KapiFCB Haha, też tak czasem robię.
0
Mały #gownowpis: Zacząłem oglądać "Stranger Things" i po drugim odcinku zrobiłem pauzę na napisach końcowych. Okazuje się, że w ekipie odpowiedzialnej za scenografię jest gościu, który nazywa sie tak samo jak premier Kanady.
0
@Colon Dorzucę jeszcze White Lies:
@Walker @FearTheBeard Parodie Weird Ala to jest mistrzostwo.
1
@Colon @CatalanVeBFCB Jako bonus raper Yelawolf:
1
@Colon
The White Stripes:
The Who:
Woodkid:
EDIT: Ten ostatni pasuje też do "Y", bo nazywa się Yoann Lemoine i oprócz robienia muzyki zajmuje się sztukami wizualnymi, nakręcił też parę teledysków dla kilku gwiazd popu.
0
@Colon
The XX:
0
@Colon U2:
Unida:
polski Uniqplan:
1
@IronSanHybrid Ach ta catriona...
1
@IronSanHybrid Jest odporny na choroby zakaźne, więc nie musi...