4

@Colon
Disturbed:



Deftones:

Dead Kennedys:

Dozer:

Dire Straits:

Dezerter:

Dżem:

No i oczywiście Deep Purple, Depeche Mode
Edit: Bowie i Doorsi też :-)

0

@BarcaInfo Ta statystyka jest ze wszystkich rozgrywek, czy np. tylko w meczach ligowych?

1

@itmustbejoke Na prawej obronie.

3

@puyol_presidend5 Mickael Silvestre?

0

@CatalanVeBFCB @Colon No i nieśmiertelny Czesław Niemen:


0

@Colon
Clutch:


The Clash:

Coldplay:

Frontman Soundgarden i Audioslave, Chris Cornell:

Cigarettes After Sex:

A z polskich
Coma:

Cochise, zespół w którym gra (i śpiewa) aktor Paweł Małaszyński:

Chemia:

Cool Kids of Death:


4

@IAmBackCules On nie wypala trawy, tylko pali trawkę.

1

@Colon Paranoid zdecydowanie, są na niej 3 najlepsze kawałki Ozzy'ego i reszty: Iron Man, War Pigs i oczywiście tytułowy utwór.
@Walker Bowiego możesz wymienić przy D :-)

0

@boixos1944 Baron to ten dziennikarz z Trójki?

1

@Hiacynk A co tam pan masz, panie Krawczyk, Zbyszko Strong i Jagienka Light?

0

@Drozdu7 A ile Pistolero ma lat? Z wiekiem będzie zaliczał coraz większy regres i zostaniemy z zawodnikiem prawie 40-letnim, pobierającym kosmiczną pensję, za którego nikt nie da więcej niż 5 mln.

0

@contowsky U mnie działa.

2

@Colon Numer 1 zdecydowanie Black Sabbath:


Poza tym:
Blue Oyster Cult:

Bad Relligion:

Billy Boy on Poison:

Black Label Society wspomniałem przy Z, ale wrzucę jeszcze jeden kawałek:

Bob Marley:

jako bonus B.o.B:

Edit: No i oczywiście Bon Jovi i Beatelsi.

4

@Chwytliwy Recenzje Papkina i Smuggler odpowiadający na listy hejterów, to było coś...

0

@FearTheBeard @Colon O właśnie o Audioslave zapomniałem, też uwielbiam,
wrzucę ich kawałek "Like a Stone":


0

@Colon Na A Alice in Chains, AC/DC, Aerosmith też ma parę fajnych kawałków
Poza tym:
A Perfect Circle, zespół założony przez lidera Toola, Maynarda Jamesa Keenana:


Arctic Monkeys:

francusko-chilijska raperka Ana Tijoux:

Polska Alcoholica, która zaczynała jako cover-band Metallici:


Z tych "cyfrowych" moim faworytem jest król rapu 2Pac:


Dorzucę jeszcze grecki zespół stoner-rockowy, 1000mods:


22-20s:

35007:

i polskie 8 lat w Tybecie:

0

@Colon Może następni będą wykonawcy, których nazwa zaczyna się od cyfr?

6

@IronSanHybrid O JAGA DOBRA GIEŁBAZGA :-DDD

1

@kazbychu O Zielone Żabki zaj***iste.
Dorzucam jeszcze Zacier:


4

@Colon Oczywiście Zakk Wylde.
Tu z zespołem Black Label Society:


A tu solowo:


Z polskich Zabili Mi Żółwia:

oraz Andrzej Zaucha:

0

@Colon Nie, tak jak napisałem wcześniej, Woodkid to pseudonim francuskiego artysty, Yoanna Lemoine'a

1

@KapiFCB Haha, też tak czasem robię.

0

Mały #gownowpis: Zacząłem oglądać "Stranger Things" i po drugim odcinku zrobiłem pauzę na napisach końcowych. Okazuje się, że w ekipie odpowiedzialnej za scenografię jest gościu, który nazywa sie tak samo jak premier Kanady.

0

@Colon Dorzucę jeszcze White Lies:



@Walker @FearTheBeard Parodie Weird Ala to jest mistrzostwo.

1

@Colon @CatalanVeBFCB Jako bonus raper Yelawolf:


1

@Colon
The White Stripes:


The Who:

Woodkid:

EDIT: Ten ostatni pasuje też do "Y", bo nazywa się Yoann Lemoine i oprócz robienia muzyki zajmuje się sztukami wizualnymi, nakręcił też parę teledysków dla kilku gwiazd popu.

0

@Colon
The XX:

0

@Colon U2:


Unida:

polski Uniqplan:

1

@IronSanHybrid Ach ta catriona...

1

@IronSanHybrid Jest odporny na choroby zakaźne, więc nie musi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?