CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Jak to możliwe, skoro Disney ma własną platformę i usuwa z innych np. filmy Marvela czy Star Wars?
0
@Danny Gaucho @Chwytliwy lubi to.
1
@DanielOOL Icardi, Grimaldo, Adama Traoré (dopiero pierwszy sezon dobry), Keita Baldé
0
@Szicek10
1. Real Madryt
2. Espanyol
3. Legia Warszawa
4. Tottenham
0
Niech Conte jeszcze Alexisa wpuści.
0
@Osioł Korona Kielce?
4
@macio_944 https://img.besty.pl/images/399/95/3999569.jpg
0
@matirix20 Ja bym wolał wychowanka Grimaldo.
0
@NeroTFP Kilka z nich to się pojawia w książkach Sapkowskiego.
0
@IronSanHybrid 15 lat to legalne :-D
0
@DonMatteo901 Rafałek jak zwykle swoje...
0
@gigol To stwierdzasz po dzisiejszym meczu? Bo akurat Arthur i Busquets bardzo dobrze zagrali.
0
@Janiama http://www.imagebam.com/image/0a165c1335780735
Fcbarca pijana lub nie spełna rozumu.
5
Busquets dzisiaj bardzo dobrze. Widać, że chce mu się grać. Tylko pytanie czy to zalążek lepszej formy czy po prostu zmotywował się na klasyk.
A Real klasycznie tysiąc i jedna wrzutka i kilka kontr.
0
@bojan95 Bagiety już jado.
1
@CalcioFan Czyli trzeba anulować bo przegramy?
1
@KamQiX Anglia, czyli bardziej Let's Go Watford!
0
Że akurat Watford pierwszy raz w tym sezonie pokonał LFC...
0
"Na okładce Mundo Deportivo z 11 marca 2007 roku było już miejsce tylko dla jednego piłkarza"
A ja tam widzę czterech...
EDIT: A sugerowanie, że Vinicius mógłby strzelić hattricka zakrawa na kiepski żart. Ten chłopak w polu karnym jest bezużyteczny, mieliśmy tego przykład w meczu Realu z City.
0
@ksobi Tylko to nie było po CAŁYM sezonie a po pół sezonu.
1
@Nano22 @Nano22 84-0.
16
Przy całej sympatii do Pistolero, uważam, że latem należy go sprzedać. Młodszy nie będzie, pobiera gigantyczną pensję a żeby zbudować drużynę na lata potrzebne są tzw. "pieniążki".
0
@matirix20 "Słuchaj się, k***a, we wszystkim Roche'a, bo to patriota, chociaż ch*j."
0
@vota W sumie to co ja rozumiem przez tiki-take, czyli gra na posiadanie, gdzie im bliżej pola karnego tym szybsza wymiana piłki to wprowadził Pep. Inna sprawa, że to było rozwinięcie filozofii Cruyffa.
0
Walduś Mila serio myśli, że Elvis był członkiem Beatelsów?
0
@AllBundy No tak, to już nie ma wątpliwości.
1
@AllBundy Który?
0
Gabriel Jesus lewy obrońca.
1
@YoungTalents Słyszałem, że UEFA czy tam angielska FA będzie badać rzekome nadużycia finansowe Man City w latach 2012-2016. W rezultacie City może zostać pozbawione tytułu mistrzowskiego z 2014 a nawet zdegradowane do niższej ligi.
1
@IronSanHybrid To jest jaszczomp.