CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid MC Łowicz
0
@cules100pro Hahahaha
0
@klemens100 Whatsappa masz na numer telefonu.
1
@cules100pro
>Todibo
>"wychowanków"
wybierz jedno
0
@Colon @CatalanVeBFCB I jeszcze Tyler, the Creator:
1
@Colon Na te literę (wszystkich z "The" nie liczę) bez wątpienia Tool:
Them Crooked Vultures wspomniałem przy "J" bo gra tam John Paul Jones i Josh Homme. (ale może wrzucę ich inny kawałek:
)
Oprócz tego:
Three Days Grace:
TruckFighters:
Tricky:
Turbowolf:
niedawno odkryty przeze mnie Tesseract:
Oraz 2 polskie propozycje:
Tilt:
oraz Tune:
A no i Tenacious D:
1
@IronSanHybrid Cymbergaj 2077
0
@Colon
System of a Down:
Soundgarden:
Skubas:
Steppenwolf:
Stone Temple Pilots:
Sleep:
Jako bonus belgijska piosenkarka Selah Sue:
Oraz ukraińska grupa Stoned Jesus wykonująca stoner rocka:
1
@Colon Red Hot Chilli Peppers:
Radiohead:
Rise Against:
Republika:
Rage Against the Machine:
Ronnie James Dio:
No i oczywiście Rolling Stones.
0
@RichardWinters Warto wspomnieć, że to poboczny projekt folkmetalowego zespołu Percival Schuttenbach (nazwa zespołu to oczywiście imię postaci gnoma z sagi wiedźmińskiej):
1
@Walker O, Pixies też spoko, szególnie "Where Is My Mind".
0
@Colon Queens of the Stone Age to mój ulubiony zespół wszechczasów.
Jedną piosenkę trudno wybrać, więc dam kilka:
Oraz oczywiście Queen.
Z kolei na "P" bez wątpienia Pearl Jam oraz Pink Floyd.
Oprócz tego:
Portishead:
Papa Roach (ale tylko te starsze utwory, nowe są beznadziejne):
PJ Harvey:
Polska grupa Power of Trinity:
5
@Visca el Barca !! Nie uważam e-sportu za dyscyplinę sportu, nie rozumiem go i nie lubię a stary nie jestem.
0
@Colon Ozzy Osbourne jest jednym z moich ulubionych artystów wszechczasów.
Dodatkowo:
Organek:
Ornette (kolega, który trochę pracował przy nagłaśnianiu koncertów ponoć zna ich osobiście):
Oldfielda już wymieniłem przy M, Opeth podał już ktoś wyżej. Także chyba tyle na O.
1
@IronSanHybrid To niesamowity zbieg okoliczności, że najwyższy i najniższy w historii zawodnik NBA grali razem w jednej drużynie.
0
@El dominatore O kurde no tak, Biggie Smalls, jak mogłem zapomnieć, NWA też...
0
@dominik127pl Ty robiłeś sobie testy DNA? Bo to bardzo "niepolska" postawa.
1
@Danny Gaucho Niemcy maja stroje z adidasa, który jest niemiecki, Hiszpania to prędzej Joma, Anglia Umbro a Włochy Diadorra. A Polska mogłaby mieć z 4F.
4
@Colon Będę mało oryginalny i powiem: Nirvana. Od siebie dorzucę
Nine Inch Nails:
Nothing but Thieves:
Legenda hip-hopu, Nas:
Nick Cave & The Bad Seeds:
0
@DaPi A na muchy tapty?
0
@Colon Swego czasu Lanegan występował gościnnie w kilku kawałkach QotSA np.:
0
@Jaca27 Tadzik do Karola: "Ty masz słabą silną wolę!"
0
@Kamiloza91 https://i1.wp.com/footballfashion.org/wordpress/wp-content/uploads/2019/11/fc-barcelona-2019-2020-nike-senyera-kit-1.jpg?resize=605%2C430&ssl=1 Taka senyera co sezon powinna być drugim kompletem
0
@Colon Tu nie będę zbyt oryginalny i odpowiem Metallica, Megadeth, Michael Jackson, Massive Attack czy Marylin Manson. Przejdę więc do bonusów:
totalnie zwariowana grupa Mindless Self Indulgence łącząca elementy punka i muzyki elektronicznej:
Mike Oldfield:
Założona przez byłego basistę Kyussa i QotSA Nicka Oliveriego grupa Mondo Generators:
Monika Brodka, której udało się zerwać z wizerunkiem cukierkowej gwiazdki pop:
Mela Koteluk:
Męskie Granie Orkiestra:
Edit: no i zapomniałbym o Marku Laneganie:
0
@BarcaInfo Stwierdzenie z tweeta stanowczo na wyrost. Cafu czy Roberto Carlos z pewnością byli lepsi od Daniego.
0
@kerouac Lamparda to ponoć kibice Młotów wywalili z klubu.
3
@PieN Jak TVN rozpoczął nadawanie w '97..
2
@Colon Nie ma innej opcji niż Led Zeppelin (nikt inny nie ma nawet do nich podjazdu), ale jak poprzednio dodam od siebie kilku ciekawych wykonawców.
Lao Che:
Łona:
Brytyjska grupa Lonely the Brave:
Oczywiście niektórych kawałków Linkin Park czy Lady Pank też lubię posłuchać czasem.
EDIT: Wspomnę jeszcze o Leo Moracchiolim, gościu, który publikuje metalowe covery znanych utworów na YT:
2
@ArterkHD A do spania czy do czego innego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
2
@VamosRakieta https://i.scdn.co/image/abcab48cf0b64277365769671c2a61b290a4575b
Takie lepsze