2

@IronSanHybrid MC Łowicz

0

@cules100pro Hahahaha

0

@klemens100 Whatsappa masz na numer telefonu.

1

@cules100pro
>Todibo
>"wychowanków"
wybierz jedno

0

@Colon @CatalanVeBFCB I jeszcze Tyler, the Creator:


1

@Colon Na te literę (wszystkich z "The" nie liczę) bez wątpienia Tool:



Them Crooked Vultures wspomniałem przy "J" bo gra tam John Paul Jones i Josh Homme. (ale może wrzucę ich inny kawałek:

)
Oprócz tego:
Three Days Grace:

TruckFighters:

Tricky:

Turbowolf:

niedawno odkryty przeze mnie Tesseract:

Oraz 2 polskie propozycje:
Tilt:

oraz Tune:


A no i Tenacious D:

1

@IronSanHybrid Cymbergaj 2077

0

@Colon
System of a Down:



Soundgarden:

Skubas:

Steppenwolf:

Stone Temple Pilots:

Sleep:

Jako bonus belgijska piosenkarka Selah Sue:

Oraz ukraińska grupa Stoned Jesus wykonująca stoner rocka:

1

@Colon Red Hot Chilli Peppers:


Radiohead:

Rise Against:

Republika:

Rage Against the Machine:

Ronnie James Dio:

No i oczywiście Rolling Stones.

0

@RichardWinters Warto wspomnieć, że to poboczny projekt folkmetalowego zespołu Percival Schuttenbach (nazwa zespołu to oczywiście imię postaci gnoma z sagi wiedźmińskiej):


1

@Walker O, Pixies też spoko, szególnie "Where Is My Mind".

0

@Colon Queens of the Stone Age to mój ulubiony zespół wszechczasów.
Jedną piosenkę trudno wybrać, więc dam kilka:






Oraz oczywiście Queen.
Z kolei na "P" bez wątpienia Pearl Jam oraz Pink Floyd.
Oprócz tego:
Portishead:

Papa Roach (ale tylko te starsze utwory, nowe są beznadziejne):

PJ Harvey:

Polska grupa Power of Trinity:


5

@Visca el Barca !! Nie uważam e-sportu za dyscyplinę sportu, nie rozumiem go i nie lubię a stary nie jestem.

0

@Colon Ozzy Osbourne jest jednym z moich ulubionych artystów wszechczasów.
Dodatkowo:
Organek:


Ornette (kolega, który trochę pracował przy nagłaśnianiu koncertów ponoć zna ich osobiście):

Oldfielda już wymieniłem przy M, Opeth podał już ktoś wyżej. Także chyba tyle na O.

1

@IronSanHybrid To niesamowity zbieg okoliczności, że najwyższy i najniższy w historii zawodnik NBA grali razem w jednej drużynie.

0

@El dominatore O kurde no tak, Biggie Smalls, jak mogłem zapomnieć, NWA też...

0

@dominik127pl Ty robiłeś sobie testy DNA? Bo to bardzo "niepolska" postawa.

1

@Danny Gaucho Niemcy maja stroje z adidasa, który jest niemiecki, Hiszpania to prędzej Joma, Anglia Umbro a Włochy Diadorra. A Polska mogłaby mieć z 4F.

4

@Colon Będę mało oryginalny i powiem: Nirvana. Od siebie dorzucę
Nine Inch Nails:


Nothing but Thieves:

Legenda hip-hopu, Nas:

Nick Cave & The Bad Seeds:

0

@DaPi A na muchy tapty?

0

@Colon Swego czasu Lanegan występował gościnnie w kilku kawałkach QotSA np.:


0

@Jaca27 Tadzik do Karola: "Ty masz słabą silną wolę!"

0

@Colon Tu nie będę zbyt oryginalny i odpowiem Metallica, Megadeth, Michael Jackson, Massive Attack czy Marylin Manson. Przejdę więc do bonusów:
totalnie zwariowana grupa Mindless Self Indulgence łącząca elementy punka i muzyki elektronicznej:


Mike Oldfield:

Założona przez byłego basistę Kyussa i QotSA Nicka Oliveriego grupa Mondo Generators:

Monika Brodka, której udało się zerwać z wizerunkiem cukierkowej gwiazdki pop:

Mela Koteluk:

Męskie Granie Orkiestra:

Edit: no i zapomniałbym o Marku Laneganie:

0

@BarcaInfo Stwierdzenie z tweeta stanowczo na wyrost. Cafu czy Roberto Carlos z pewnością byli lepsi od Daniego.

0

@kerouac Lamparda to ponoć kibice Młotów wywalili z klubu.

3

@PieN Jak TVN rozpoczął nadawanie w '97..

2

@Colon Nie ma innej opcji niż Led Zeppelin (nikt inny nie ma nawet do nich podjazdu), ale jak poprzednio dodam od siebie kilku ciekawych wykonawców.
Lao Che:


Łona:

Brytyjska grupa Lonely the Brave:

Oczywiście niektórych kawałków Linkin Park czy Lady Pank też lubię posłuchać czasem.
EDIT: Wspomnę jeszcze o Leo Moracchiolim, gościu, który publikuje metalowe covery znanych utworów na YT:

2

@ArterkHD A do spania czy do czego innego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?