1

@Colon Wczoraj wymieniłem wokalistę Kyussa i to jest bez wątpienia mój ulubiony zespół na K. Oprócz tego raper Kendrick Lamar, polski Kult, Kings of Leon mają fajne kawałki, niektóre utwory Kanye Westa lubię.
Z mniej oczywistych zespół KONGOS, w skład którego wchodzą czterej bracia, synowie południowoafrykańskiego piosenkarza Johna Kongosa:


Brytyjska grupa Killing Joke:

Niemiecki zespół Kraftklub, grający muzykę łączącą elementy rocka, popu i rapu:

I dwie polskie propozycje:
Zespół Kamp!, wykonujący muzykę elektroniczną:

I Koniec Świata, pochodząca z Katowic grupa grająca punk/ska:

2

@Kapitan hawk Marchisio udaje samolot :-D

2

@NeroTFP Jej się odkleiło już dawno.

1

@Hiacynk Kiedyś na jedynce leciał taki program dla dzieci "Lippy and Messy" do nauki angielskiego i zawsze przekręcałem to na Lippi and Messi.

0

@Colon @CatalanVeBFCB Teraz się zorientowałem, że dodając linka do utworu Kyuss się trochę zagalopowałem, bo następna jest litera K

2

@Colon Ulubiony muzyk na J to zdecydowanie Jack White, lider The White Stripes, The Raconteurs i The Dead Weather, mający też świetny repertuar solowy jak np.:


Uwielbiam też Janis Joplin, Jimmiego Hendrixa czy rapera Jaya-Z (EDIT: Króla Popu również).
Dodałbym do tego dwóch gości, którzy są członkami moich ulubionych zespołów a z tego co mi wiadomo, solowych albumów chyba nie wydali:
John Paul Jones, basista Led Zepelin, który także razem z Joshem Homme (EDIT 2: w sumie to Josh też jest na J i stawiałbym go wyżej niż White'a, także to "zdecydowanie" z pierwszego zdania chyba było na wyrost) z QOTSA i byłym perkusistą Nirvany, Davem Grohlem (obecnie liderem Foo Fighters) stworzył supergrupę Them Crooked Vultures:

A także John Garcia, frontman Kyuss, zespołu, który był jednym z prekursorów stoner rocka:

Jako bonus australijski zespół Jet:

0

@DaPi To widzę jestem starszy od kolegi, 2014-17 to ja w liceum byłem.

0

@DaPi A ja odwrotnie, za dzieciaka tylko w jakieś starocie, które akurat miałem i dało radę odpalić na biednym komputerku z Pentium 4 i 64 MB VRAM a teraz mogę już grać w co chcę, choć nie zawsze czas pozwala...

1

@DaPi Najlepsze, że do licencji pilota wystarczy zrobić pierwsze trzy a do odblokowania kolejnej misji trzeba WSZYSTKIE. A nie grałem wcześniej w GTA bo jak wychodziły starsze odsłony to nie miałem zbytnio dostępu do gier (chyba, że z jakichś czasopism) ani kompa do grania a "piątkę" kupiłem dopiero jakieś półtora roku temu na Steamowej wyprzedaży i do dziś czeka na kupce wstydu.

5

Jakiś czas temu zacząłem przechodzić GTA San Andreas (przyznaję się bez bicia, ze pierwszy raz gram w jakąkolwiek odsłonę serii), wszystko fajnie, chłonę ten gangsterski klimacik aż tu nagle gra przywaliła mi w ryj szkołą latania, 10 ćwiczeń z samolotem, którego sterowanie jest tak okropne jak wokal sióstr Godlewskich, bez których nie można odblokować kolejnych misji. Nosz kurr... Jestem w stanie zrozumieć liczne bugi czy brak checkpointów podczas misji, ale to jest już, k***a, przesada.

0

@Colon Ja też odpowiem Iron Maiden, ale dziwi mnie, że nikt nie podał Iggy'ego Popa.
Z ciekawszych (aczkolwiek może mniej znanych) wykonawców dodam nowozelandzki zespół I Am Giant:


A także francuską grupę hip-hopową IAM:

1

@pauletaa To chyba to:


1

@Hiacynk W grach online GIRL=Guy In Real Life

5

@PanPatrykk No tak, szczególnie gwałciciel powiniem mieć prawo kazać lasce rodzić swoje dziecko...

7

@msmsms A nie możesz kupić gotowych desek?

0

@IAmBackCules OOF Size: large

3

@Danny Gaucho Fajnie by było jakby wrócił do Valencii

0

@Szreko Weź wyjdź

1

@YoungTalents Jak są takie eventy to zazwyczaj wyskakuje powiadomienie pick your side.

0

@DaPi Ja myślałem, że to Thorgan Hazard...

0

@darr0o Nigdy, od początku byłem orędownikiem jego powrotu.

37

Kibice Liverpoolu to już powoli stają się gorszym ściekiem niż ci Realu. Pod postem z filmikiem gdzie dzieciak pyta czy Sterling wróci do LFC komentarze typu "Bardzo chętnie, jako chłopiec od podawania piłek", "Sterling nie nadaje się nawet do naszych rezerw" czy "to taki Mane dla Biedaków". Rozumiem, że można mieć żal, że odszedł, ale takie ujmowanie zawodnikowi, który jest na tym samym poziomie co Salah i Mane (może nawet lepszy) to już przejaw zaślepienia.

0

@Homeopata8989 A Dani tylko schudł

2

@BarcaInfo No już nie przesadzajmy, taką kompilację można zrobić o każdym piłkarzu. Nie lubię CR7, bo jest przehajpowanym bucem, ale umiejętności nie można mu odmówić.

1

@Mroziu @kazbychu Od grudnia 2019 chyba trzeba

1

@Osioł Debilne i tyle

2

@FafitFCB I zstąpił duch twój?

0

@SuperVegeta BVB tak, Leipzig nie.

3

@skakun95 City oby zgniotło Real.

2

You Will Walk Alone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?