CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FDJ Yaya Toure w Olympiakosie gra przecież (może kiedyś do nas trafi), o Edmilsonie rzeczywiście zapomniałem. A w miejsce Ronniego to niby kto? Deco?
0
@DonAndrzejos Skład na jutro: Valdes - Beletti, Marquez, Puyol, Sylvinho- van Bronckhorst, Xavi, Iniesta - Ronaldinho, Eto'o, Messi
1
@Kengo Woodward powiedział Olemu: "We need a DEADLY striker". Niestety, Norweg źle to zrozumiał.
0
Komentarz usunięty
0
@Avada Kedavra I Grosickiego zamiast Messiego.
0
@Barwindg No wymieniliśmy się z Sevillą, oni dostali Frenkiego.
0
@DLFCB Piątek miał mega sezon w Serie A, jednej z najmocniejszych lig i strzelał w dorosłej reprezentacji swojego kraju. Portugalczyk w 11 meczach w obecnej kampanii zanotował 2 gole i 2 asysty grając zaledwie 26% mozliwych minut, więc jak na razie to Polak może pochwalić się większymi osiągnięciami.
0
@Trexas Arda zostaje do końca sezonu.
0
@LeoMessi1994 Snajper doskonały. W dodatku tani w utrzymaniu. Wystarczy mu 2 flaszki Żołądkowej na tydzień.
3
@student97r Problem z ASG jest taki, że to fajne doświadczenie zobaczyć to w hali na żywo, ale kompletnie nie do oglądania w TV. Nikt nie gra żeby wygrać, nie ma obrony, nawet na towarzyskim meczyku z kumplami jest więcej zaangażowania. Fakt, zdarzają się czasem piękne zagrania, ale tracą trochę na efektowności gdy przeciwnik nie stara się przeszkadzać. Problemem jest tu natężenie meczów w sezonie, nikt nie chce narażać zdrowia w meczu bez znaczenia.
6
@Jakchcesz A potem sprzedać po 12 zł. *stonks*
0
@marcin000019 U mnie fn+f9
0
@Fenelon To byłby kolejny powód by nie lubić Legii ;-)
2
100 baniek za Richarlisona? Jest dobry, ale nie aż tak.
0
@zgiru Przecież za pierwszym razem poszedł do Milanu właśnie z Barcy...
1
RIP Kobe, byłeś moim ulubionym koszykarzem, dzięki tobie zostałem kibicem Lakers.
0
@czarnatom Tak, więcej 30-latków, dobrze na tym wyjdziemy.
0
@NIEBIESKI77 Håland zamienił Austrię na Niemcy, kraj gdzie mówi się tym samym językiem a kultura jest bardzo podobna. To nie to samo co przejść np. z Hiszpanii do Anglii.
2
@tristan87 On chyba pisał o Barcelonie (bodajże po 0-7 z Bayernem), że "z tej mąki chleba nie będzie", 2 lata później wygraliśmy tryplet.
5
@kubix05 „W kociołkach bigos grzano; w słowach wydać trudno
Bigosu smak przedziwny, kolor i woń cudną;
Słów tylko brzęk usłyszy i rymów porządek,
Ale treści ich miejski nie pojmie żołądek.
Aby cenić litewskie pieśni i potrawy,
Trzeba mieć zdrowie, na wsi żyć, wracać z obławy.
Przecież i bez tych przypraw potrawą nie lada
Jest bigos, bo się z jarzyn dobrych sztucznie składa.
Bierze się doń siekana, kwaszona kapusta,
Która, wedle przysłowia, sama idzie w usta;
Zamknięta w kotle, łonem wilgotnym okrywa
Wyszukanego cząstki najlepsze mięsiwa;
I praży się, aż ogień wszystkie z niej wyciśnie
Soki żywne, aż z brzegów naczynia war pryśnie
I powietrze dokoła zionie aromatem.
Bigos już gotów. Strzelcy z trzykrotnym wiwatem,
Zbrojni łyżkami, biegą i bodą naczynie,
Miedź grzmi, dym bucha, bigos jak kamfora ginie,
Zniknął, uleciał; tylko w czeluściach saganów
Wre para, jak w kraterze zagasłych wulkanów.”
11
@NeroTFP Mordo, masz, kapusty se zjedz.
0
@mcsarna Mieszko, Mieszko, mój koleżko
1
Czemu nie można wystawić ocen?
3
@Avada Kedavra wypościł?
0
@czosnekfcb Number 9 large
0
@student97r No ciekawe, czy zdoła potwierdzić, że hajp na niego był uzasadniony, czy też przez urazy skończy jako przeciętniak. Przy jego budowie, obawiam się, że kolana mogą nie wytrzymać.
0
@Colon https://www.komputronik.pl/product/641254/huion-kamvas-pro-20-v2019.html?utm_source=awin&utm_campaign=Dexli&awc=10327_1579113315_0a6f9b0715aff2c4c3e16aecf2ad8292
1
Trzeba przyznać, że zdjęcie świetne. Nasze słoneczko :-) Żegnaj, Erneścik, niech Ci się wiedzie.
10
Witamy na pokładzie. Oby to był koniec piłki kucanej.
0
@sergio5 Ponoć jak Villa do nas przychodził, to Silva też chciał, ale Barcelona nie była zainteresowana i w rezultacie poszedł do City.