0

@FDJ Yaya Toure w Olympiakosie gra przecież (może kiedyś do nas trafi), o Edmilsonie rzeczywiście zapomniałem. A w miejsce Ronniego to niby kto? Deco?

0

@DonAndrzejos Skład na jutro: Valdes - Beletti, Marquez, Puyol, Sylvinho- van Bronckhorst, Xavi, Iniesta - Ronaldinho, Eto'o, Messi

1

@Kengo Woodward powiedział Olemu: "We need a DEADLY striker". Niestety, Norweg źle to zrozumiał.

0

Komentarz usunięty

0

@Avada Kedavra I Grosickiego zamiast Messiego.

0

@Barwindg No wymieniliśmy się z Sevillą, oni dostali Frenkiego.

0

@DLFCB Piątek miał mega sezon w Serie A, jednej z najmocniejszych lig i strzelał w dorosłej reprezentacji swojego kraju. Portugalczyk w 11 meczach w obecnej kampanii zanotował 2 gole i 2 asysty grając zaledwie 26% mozliwych minut, więc jak na razie to Polak może pochwalić się większymi osiągnięciami.

0

@Trexas Arda zostaje do końca sezonu.

0

@LeoMessi1994 Snajper doskonały. W dodatku tani w utrzymaniu. Wystarczy mu 2 flaszki Żołądkowej na tydzień.

3

@student97r Problem z ASG jest taki, że to fajne doświadczenie zobaczyć to w hali na żywo, ale kompletnie nie do oglądania w TV. Nikt nie gra żeby wygrać, nie ma obrony, nawet na towarzyskim meczyku z kumplami jest więcej zaangażowania. Fakt, zdarzają się czasem piękne zagrania, ale tracą trochę na efektowności gdy przeciwnik nie stara się przeszkadzać. Problemem jest tu natężenie meczów w sezonie, nikt nie chce narażać zdrowia w meczu bez znaczenia.

6

@Jakchcesz A potem sprzedać po 12 zł. *stonks*

0

@marcin000019 U mnie fn+f9

0

@Fenelon To byłby kolejny powód by nie lubić Legii ;-)

2

100 baniek za Richarlisona? Jest dobry, ale nie aż tak.

0

@zgiru Przecież za pierwszym razem poszedł do Milanu właśnie z Barcy...

1

RIP Kobe, byłeś moim ulubionym koszykarzem, dzięki tobie zostałem kibicem Lakers.

0

@czarnatom Tak, więcej 30-latków, dobrze na tym wyjdziemy.

0

@NIEBIESKI77 Håland zamienił Austrię na Niemcy, kraj gdzie mówi się tym samym językiem a kultura jest bardzo podobna. To nie to samo co przejść np. z Hiszpanii do Anglii.

2

@tristan87 On chyba pisał o Barcelonie (bodajże po 0-7 z Bayernem), że "z tej mąki chleba nie będzie", 2 lata później wygraliśmy tryplet.

5

@kubix05 „W kociołkach bigos grzano; w słowach wydać trudno

Bigosu smak przedziwny, kolor i woń cudną;

Słów tylko brzęk usłyszy i rymów porządek,

Ale treści ich miejski nie pojmie żołądek.

Aby cenić litewskie pieśni i potrawy,

Trzeba mieć zdrowie, na wsi żyć, wracać z obławy.



Przecież i bez tych przypraw potrawą nie lada

Jest bigos, bo się z jarzyn dobrych sztucznie składa.

Bierze się doń siekana, kwaszona kapusta,

Która, wedle przysłowia, sama idzie w usta;

Zamknięta w kotle, łonem wilgotnym okrywa

Wyszukanego cząstki najlepsze mięsiwa;

I praży się, aż ogień wszystkie z niej wyciśnie

Soki żywne, aż z brzegów naczynia war pryśnie

I powietrze dokoła zionie aromatem.



Bigos już gotów. Strzelcy z trzykrotnym wiwatem,

Zbrojni łyżkami, biegą i bodą naczynie,

Miedź grzmi, dym bucha, bigos jak kamfora ginie,

Zniknął, uleciał; tylko w czeluściach saganów

Wre para, jak w kraterze zagasłych wulkanów.”

11

@NeroTFP Mordo, masz, kapusty se zjedz.

0

@mcsarna Mieszko, Mieszko, mój koleżko

1

Czemu nie można wystawić ocen?

3

@Avada Kedavra wypościł?

0

@czosnekfcb Number 9 large

0

@student97r No ciekawe, czy zdoła potwierdzić, że hajp na niego był uzasadniony, czy też przez urazy skończy jako przeciętniak. Przy jego budowie, obawiam się, że kolana mogą nie wytrzymać.

1

Trzeba przyznać, że zdjęcie świetne. Nasze słoneczko :-) Żegnaj, Erneścik, niech Ci się wiedzie.

10

Witamy na pokładzie. Oby to był koniec piłki kucanej.

0

@sergio5 Ponoć jak Villa do nas przychodził, to Silva też chciał, ale Barcelona nie była zainteresowana i w rezultacie poszedł do City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?