1

@Mario96w Wyliczone zaawansowanym wzorem Hajty.

1

@Odesseiron Ja nie skoczę? Potrzymaj mi piwo!

2

@sebasek99 @Chakalaka Ja bym z Edkiem nie zadzierał, to czarodziej z Hogwartu.

0

@itmustbejoke Roma i Liverpool. Zdecydowanie.

0

@JohnA Denaturat

0

@macio_944 Błe... dalej nie zmienili tych nilfgaardzkich moszno-zbroi...

0

@Katalonbar A po co? Gościu jest dobry, ale ma już 30 lat.

1

@Danny Gaucho Widziałbym go w kadrze Argentyny.

16

@SeeleyBooth cząstkowy

1

@IronSanHybrid Torino FC? W którym meczu?

22

Gramy drugim składem jak równy z równym z liderem Serie A. Jestem zadowolony jak na razie z postawy naszych

1

Milik klasyczny hat-trick. Chapéu bas.

0

@deyna2018 Ustawienia graficzne nie zależą od sprzętu, lepsza karta da ci tylko i wyłącznie więcej klatek/s.

0

@student97r Nawer nie wiedziałem, że znów był kontuzjowany. Początek sezonu miał niezły.

0

@Suarez9 Jak siostra lub dziewczyna, to za niewielką opłatą mogę zbadać ( ͡° ͜ʖ ͡° )

12

@msmsms Lepiej wynajmij dobrego prawnika.

11

@FafitFCB W Barcelonie grał kiedyś Jordi Condom.

0

@Vxb93 Polecam się na przyszłość.

1

@Vxb93 Kylie Minogue - Can't Get You Out of My Head?

0

@Hiacynk Di Stefano lepszy.

0

@IAmBackCules "Biura i Ludzie" oraz "Surferzy i Złodzieje"

0

@ViscaBarca123 Lepiej, żeby jednak nie spadł, fajnie jest mieć swoje derby.

0

@Kapitan hawk Kiedyś w komentarzach nadużwałem wielokropka... Teraz chyba nie ma nic co jednoznacznie pozwalałoby określić, że to ja...

0

@messi564 Już dawno pisałem, że to jest ostatni dzwonek, żeby sprzedać takich zawodników jak Rakitić czy Suarez. Nie podobało mi się, że tak nagle Ivan poszedł w odstawkę, jednak pomocników mamy aż naddto, a Puig i Alena nie mogą wejść do składu bo za duży tłok. Co do Busquetsa to nie zgadzam się, że powinien odejść. To jest inna sytuacja niż z Rakiticiem, facet spędził tu całe życie, więc nie należy go na siłę wypychać z klubu, tylko stopniowo redukować jego rolę tak jak to było w przypadku Xaviego.

0

@Hiacynk Nie, żeby coś, ale pająki mają 8 kończyn.

0

@msmsms Wczoraj obejrzałem na premierę i zamieściłem na Rambli małą recenzję:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7983772

0

@Arkon Legia to zaawansowana wiekowo kobieta lekkich obyczajów!

0

@FCBMati10 No ja nie mogę nawet na to patrzeć.

0

@Janiama Tyle, że odczyt jest mocno uśredniony i nie oddaje zmiennych podmuchów bocznych w trakcie skoku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?