CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Wyliczone zaawansowanym wzorem Hajty.
1
@Odesseiron Ja nie skoczę? Potrzymaj mi piwo!
2
@sebasek99 @Chakalaka Ja bym z Edkiem nie zadzierał, to czarodziej z Hogwartu.
0
@itmustbejoke Roma i Liverpool. Zdecydowanie.
0
@JohnA Denaturat
0
@macio_944 Błe... dalej nie zmienili tych nilfgaardzkich moszno-zbroi...
0
@Katalonbar A po co? Gościu jest dobry, ale ma już 30 lat.
1
@Danny Gaucho Widziałbym go w kadrze Argentyny.
16
@SeeleyBooth cząstkowy
1
@IronSanHybrid Torino FC? W którym meczu?
22
Gramy drugim składem jak równy z równym z liderem Serie A. Jestem zadowolony jak na razie z postawy naszych
1
Milik klasyczny hat-trick. Chapéu bas.
0
@deyna2018 Ustawienia graficzne nie zależą od sprzętu, lepsza karta da ci tylko i wyłącznie więcej klatek/s.
0
@student97r Nawer nie wiedziałem, że znów był kontuzjowany. Początek sezonu miał niezły.
0
@Suarez9 Jak siostra lub dziewczyna, to za niewielką opłatą mogę zbadać ( ͡° ͜ʖ ͡° )
12
@msmsms Lepiej wynajmij dobrego prawnika.
11
@FafitFCB W Barcelonie grał kiedyś Jordi Condom.
1
@sebasek99 http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_2PmqkTIjNQOIv98VL4nQzSgEq0TCFJXh.jpg
0
@Vxb93 Polecam się na przyszłość.
1
@Vxb93 Kylie Minogue - Can't Get You Out of My Head?
0
@Hiacynk Di Stefano lepszy.
0
@IAmBackCules "Biura i Ludzie" oraz "Surferzy i Złodzieje"
0
@ViscaBarca123 Lepiej, żeby jednak nie spadł, fajnie jest mieć swoje derby.
0
@Kapitan hawk Kiedyś w komentarzach nadużwałem wielokropka... Teraz chyba nie ma nic co jednoznacznie pozwalałoby określić, że to ja...
0
@messi564 Już dawno pisałem, że to jest ostatni dzwonek, żeby sprzedać takich zawodników jak Rakitić czy Suarez. Nie podobało mi się, że tak nagle Ivan poszedł w odstawkę, jednak pomocników mamy aż naddto, a Puig i Alena nie mogą wejść do składu bo za duży tłok. Co do Busquetsa to nie zgadzam się, że powinien odejść. To jest inna sytuacja niż z Rakiticiem, facet spędził tu całe życie, więc nie należy go na siłę wypychać z klubu, tylko stopniowo redukować jego rolę tak jak to było w przypadku Xaviego.
0
@Hiacynk Nie, żeby coś, ale pająki mają 8 kończyn.
0
@msmsms Wczoraj obejrzałem na premierę i zamieściłem na Rambli małą recenzję:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7983772
0
@Arkon Legia to zaawansowana wiekowo kobieta lekkich obyczajów!
0
@FCBMati10 No ja nie mogę nawet na to patrzeć.
0
@Janiama Tyle, że odczyt jest mocno uśredniony i nie oddaje zmiennych podmuchów bocznych w trakcie skoku.