0

@xVENUMx Kupić zdjęcie albo sfotoszopować.

1

@Fabik87 Czemu son wygląda tu jak Messi?

0

@Bykunn Busquets, Suarez, Pique czy Frenkie grają praktycznie wszystko. Trzech pierwszych jest po 30. Kiedy pojawia się okazja do odpoczynku dla eksploatowanych zawodników, należy z niej skorzystach.

0

@Bykunn Ta, jasne, zajedźmy pierwszy skład i niech na wiosnę oddychają rękawami.

1

Ogółem, kochani moi, meczyk całkiem niezły w naszym wykonaniu, było dużo luzu w grze ofensywnej (co pewnie było spowodowane klasą rywala), lecz z drugiej strony nie powinniśmy w takim meczu stracić dwóch bramek.

0

@norbi77 Jak Griezmann.

1

Co za golazo Suáreza! Barça gra chyba swój najlepszy mecz w sezonie jak do tej pory. Jednak nie popadałbym w przesadny optymizm, pamiętajmy, że to tylko Mallorca.

3

Jestem po seansie "Pół wieku poezji póżniej". To była pierwsza obejrzana przeze mnie premiera na youtubie. Jako fan sagi Sapkowskiego odpuściłem sobie dla tego filmu derby Manchesteru. Moje wrażenia? Film na pewno ciekawy, sceny walki zrealizowane bardzo dobrze, świetna muzyka (oprócz rapsów na napisach). Z drugiej strony mocno dawało się we znaki drewniane w wielu momentach aktorstwo, z wyjątkiem panów Zamachowskiego i Strzeleckiego oraz kilka drobnych rozbieżności względem sagi. Jestem jednak pod wrażeniem, że ten, bądź co bądź fanowski projekt udało się doprowadzić do końca i biorąc to pod uwagę, mogę stwierdzić, że to całkiem udana produkcja.

0

@dasouzar11 Praca zespołowa wg Cristiano: wy harujcie, ja zgarniam splendor.

0

@tmQbassive Po prostu zapomnieli dopisać, że w 2015.

0

@AmigoBlancos Dlaczego mój stary avatar?

2

@Rogalson Mbappé jak miał 19, już był gwiazdą i strzelał w finale mundialu. Oczywiście porównywanie młodych graczy do Kylianka może być nieco krzywdzące, ale jak na razie Vini nie dorasta mu do pięt a robi się z niego nie wiadomo kogo. Bez wykończenia przepadnie gdzieś w średnich drużynach.

2

@Bamek94 Wiatru to można oczekiwać od takiego Turbogrosika, nie od gracza, który miał być nowym Neymarem.

3

@AllBundy Grać z Viniciusem to jak grać w dziesięciu.

2

@Pyziol To, że to nie była Barca Tito, tylko Jordiego Roury.

9

@EmilZatopek @Cvzx Tylko, że wtedy Tito był w szpitalu i leczył nowotrór a drużynę prowadził nieudacznik Roura

0

@student97r Purple & Gold!!! Mam nadzieję, że trofeum Larry'ego O'Briena zawędruje w tym sezonie do LA.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avada Kedavra Obyśmy wrócili do Nawałkowej gry z kija.

0

@Avada Kedavra Teraz gramy Buzzerball

1

Ta reprezentacja 100-lecia wygląda prawie jak moja, tylko Młynarczyk w bramce.

0

@JohnA Chusteczki przygotowane?

0

@DonAndresFCB Wolałbym Holandię, dawno z nimi nie graliśmy.

0

@kolomen2 Gówniarz, hehe

0

@Coutinho007 Ivan - Vidal - Aleña

0

@student97r Z niektórymi pozycjami było ciężko.

0

@CatalanVeBFCB
Środkowi:
1. DeMarcus Cousins
2. Dwight Howard
3. DeAndre Jordan
4. Marc Gasol
5. Al Horford
6. Brook Lopez
7. Al Jefferson
8. Nikola Vučević
9. Joakim Noah
10. Jonas Valančiūnas

0

@CatalanVeBFCB
Silni skrzydłowi:
1. Anthony Davis
2. Blake Griffin
3. LaMarcus Aldridge
4. Kevin Love
5. Tim Duncan
6. Pau Gasol
7. Dirk Nowitzki
8. Chris Bosh
9. Draymond Green
10. Paul Millsap

0

@CatalanVeBFCB
Niscy skrzydłowi:
1. LeBron James
2. Kevin Durant
3. Carmelo Anthony
4. Kawhi Leonard
5. Giannis Antetokounmpo
6. Paul George
7. Rudy Gay
8. Khris Middleton
9. Gordon Hayward
10. Danilo Gallinari

0

@CatalanVeBFCB
Rzucający obrońcy:
1. James Harden
2. Kobe Bryant
3. Dwyane Wade
4. DeMar DeRozan
5. Klay Thompson
6. Jimmy Butler
7. Bradley Beal
8. Manu Ginóbili
9. Victor Oladipo
10. Monta Ellis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?