0

@Chwytliwy A co się stało z Bonnaventurą?

0

@cerwonawarka Jak graliśmy z PSG to już Pedrito nie było.

3

@PeteR10 Naprawdę myślisz, że on tak na serio?

0

@Danny Gaucho Duże osłabienie. W tym sezonie Arek prezentował się znacznie lepiej od Piątka.

1

Właśnie stuknęło mi 5 lat od czasu rejestracji w serwisie. Kiedy to zleciało?

0

@student97r Wg mnie skończą na drugiej rundzie play-off, ale zobaczymy.

1

@Danny Gaucho Serio? Myślałem, że jest starszy.

0

@CatalanVeBFCB Teraz Towns się popisał.

0

Joker z tymi podaniami jest niesamowity.

1

0

Ale ten Jokić ulany.

0

@kuz No ostatnio meczyk Napoli z Romą był całkiem ciekawy.

0

Golazo, Bernardino!

0

Wchodzi Jezus, będzie cud?

2

@draxidox Patrząc na te awatary mam w głowie mema z dwoma Spidermanami.

0

@Kamilos84 Liverpool w Anglii nie jest zbyt lubiany, mają opinię arogantów.

0

Ale Fabinho za***ał.

1

@student97r Jokić vs Towns to będzie ciekawy match-up. No i o ludzkiej porze.

0

@Pitera27 Angeliño, lewy obrońca, Hiszpan, kupiony latem z PSV.

0

@kenneth99 Jakoś wcześniej nie zauważyłem.

0

Skąd tu nagle taki wysyp fanów esportu?

1

Dla Messiego wolny to jak dla CeEra karny.

2

Nie wiem kiedy zarząd przejrzy na oczy i podziękuje Erniemu. Jedyny pomysł na grę to "daj do Messiego, on coś zrobi".

4

I znowu Messi ratuje dupsko.

0

@juliacicha Może chce w nim wywołać sportową złość.

0

No i cztery do jajca.

0

Robert trochę za bardzo celebruje bramkę strzeloną byłej drużynie.

0

@Gaucho Pod wynikiem było napisane "total shots 11-0" (przed sytuacją Paco).

0

Borussia bez strzału?

2

Jak Lewy przyjmuje piłkę, to ja nie mam pytań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?