CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy A co się stało z Bonnaventurą?
0
@cerwonawarka Jak graliśmy z PSG to już Pedrito nie było.
3
@PeteR10 Naprawdę myślisz, że on tak na serio?
0
@Danny Gaucho Duże osłabienie. W tym sezonie Arek prezentował się znacznie lepiej od Piątka.
1
Właśnie stuknęło mi 5 lat od czasu rejestracji w serwisie. Kiedy to zleciało?
0
@student97r Wg mnie skończą na drugiej rundzie play-off, ale zobaczymy.
1
@Danny Gaucho Serio? Myślałem, że jest starszy.
0
@CatalanVeBFCB Teraz Towns się popisał.
0
Joker z tymi podaniami jest niesamowity.
1
@PatrykBarcelona 172 cm
0
Ale ten Jokić ulany.
0
@kuz No ostatnio meczyk Napoli z Romą był całkiem ciekawy.
0
Golazo, Bernardino!
0
Wchodzi Jezus, będzie cud?
2
@draxidox Patrząc na te awatary mam w głowie mema z dwoma Spidermanami.
0
@Kamilos84 Liverpool w Anglii nie jest zbyt lubiany, mają opinię arogantów.
0
Ale Fabinho za***ał.
1
@student97r Jokić vs Towns to będzie ciekawy match-up. No i o ludzkiej porze.
0
@Pitera27 Angeliño, lewy obrońca, Hiszpan, kupiony latem z PSV.
0
@kenneth99 Jakoś wcześniej nie zauważyłem.
0
Skąd tu nagle taki wysyp fanów esportu?
1
Dla Messiego wolny to jak dla CeEra karny.
2
Nie wiem kiedy zarząd przejrzy na oczy i podziękuje Erniemu. Jedyny pomysł na grę to "daj do Messiego, on coś zrobi".
4
I znowu Messi ratuje dupsko.
0
@juliacicha Może chce w nim wywołać sportową złość.
0
No i cztery do jajca.
0
Robert trochę za bardzo celebruje bramkę strzeloną byłej drużynie.
0
@Gaucho Pod wynikiem było napisane "total shots 11-0" (przed sytuacją Paco).
0
Borussia bez strzału?
2
Jak Lewy przyjmuje piłkę, to ja nie mam pytań.