CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ansu, ty kocurze.
0
Campazzo jaki kot. Pomyśleć, że on i Llull grają w tym samym klubie.
0
Kolejny zacięty półfinał.
0
Scola ciśnie :-)
0
@snoopdegie Jak kolega wyżej napisał, ale mimo że nie ma tych największych gwiazd to USA ma dość silny skład. Mają ten luksus, że mają bardzo wielu zawodników o wysokiej jakości w NBA i Eurolidze. Natomiast z tym byciem lata świetlne przed innymi bym nie przesadzał. Wiele razy mając nawet dream team te mecze z Hiszpanią, Francją, Serbią, Grecją czy Australią są dość wyrównane.
0
@Norkusik 7 Nie wiadomo, czy gdyby LeBron, Durant, Harden itd. grali dla USA, też nie doszłoby do kompromitacji. W 2006 mieli w ekipie LBJa, Melo, Howarda, Wade'a, Bosha i CP3 a zajęli dopiero 3 miejsce.
1
Hiszpania po raz kolejny pokazuje klasę w samej końcówce meczu i zasłużenie awansuje do finału. Australia popełniła szereg błędów w 2giej dogrywce i zwycięstwo wyślizgnęło im się z rąk. Jak do tej pory chyba najlepszy mecz tego mundialu.
0
Australia się posypała
0
O ja cię, druga dogrywka
0
Bardzo emocjonująca dogrywka.
1
@Adamski69 A teraz dwa osobiste i wyprowadził Hiszpanię na prowadzenie.
0
Świetny Gasol w końcówce.
0
@Colon Z tym najlepszym to nie takie oczywiste. Na pewno był najlepszy w swoich czasach, ale nie można zapominać o graczach takich jak Kareem, Chamberlain, Robertson, Bird, Magic czy Russell.
1
@Kuczek Osobiście wolałbym od mistrzostwa nawet 3 miejsce w lidze + zwycięstwo w Champions League.
1
@bartekx50 Niedługo startuje sezon NBA, wielu graczy nie chce ryzykować kontuzji. W przypadku Amerykanów jest to zrozumiałe, bo mają kim zastąpić te gwiazdy, za to taka Kanada z tymi zawodnikami co wymieniłem mogłaby być bardzo silną ekipą, a tak jest przeciętna.
0
@bartekx50 Do wielkich nieobecnych dopisałbym jeszcze Karl-Anthonego Townsa i Ala Horforda z Dominikany oraz Jamala Murraya, Andrew Wigginsa I Tristana Thompsona z Kanady
0
A u Amerykanów brak większości najlepszych graczy. Nie ma też największej gwiazdy Australii, Bena Simmonsa.
0
@bartekx50 Gortat nie gra w kadrze od 2016, u Hiszpanów brak Sergio Rodrígueza, Fernando San Emeterio, Alexa Abrinesa, Serge'a Inaki I Nikoli Mirotića (ci dwaj ostatni nie mogliby być obaj w składzie).
2
@The Nameless Niektórzy zawodnicy z Kanady i USA przed nazwiskiem zamiast imion używają inicjałów.
0
@ProMILs Nie gra w kadrze od 2016 roku i już nie zagra.
1
@xofcbxo Bogdan Bogdanović z Serbii, która odpadła, Facundo Campazzo z Argentyny, Rubio, Lull I Claver z Hiszpanii, Fournier i Gobert z Francji, Patty Mills z Australii, Tomaš Satoranský z Czech i Kemba Walker z USA
4
@xofcbxo Ponitka, Waczyński, AJ Slaughter
0
Jest i Boban :-)
0
@NeroTFP A dobra, teraz doczytałem, że Grecja potrzebowała wygrać 12 punktami.
0
@NeroTFP Czesi nie zagrają w ćwierćfinale.
0
Lenglet powinien był grać w kadrze już na mundialu w Rosji, naprawdę nie rozumiem czemu Deschamps go wtedy nie powołał.
0
@mandigal sport.tvp.pl
2
No zaj**iście, w ataku dziura a my nie dość, że nie kupujemy nikogo, to jeszcze oddajemy gościa co ogarniał pomoc i skrzydło i zostawiamy na kolejny rok 30 latka (o profilu podobnym do 4 innych pomocników w klubie), na którym mogliśmy jeszcze zarobić.
2
Świetna druga kwarta Polaków. Byle to utrzymać do końca.
0
Do boju Polsko!