0

Makabryczny uraz Vertonghena, oby nie było to aż tak poważne.

0

Tottenham nie umie wymyślić własnego hymnu więc zerżnęli od United. Niech ten śmieszy klubik w końcu odpadnie.

0

0

Oby Rogacze się podnieśli i wygrali mecz nr 2, bo byłoby już po serii.

0

Powiedziałbym, że mniej więcej poziom ligi portugaskiej/rosyjskiej.

0

Blowout Celtics, można wyłączyć.

1

Poza dwiema trójkami to dzisiaj trochę Greek Brick.

1

Nie kibicuję żadnej z tych ekip. Stawiam, że Warriors wygrają w 6 meczach.

0

Dziwne, że nie próbował tego swojego eurostepa chyba ani razu.

0

Co ten Giannis dzisiaj tak słabo?

0

Po co cokolwiek robić, skoro w końcu zrobi się samo?

3

Cristiano lepszy od Pelé? Nie przesadzajmy...

0

W takim Krakowie też bodaj kibole Wisły zabili chłopaka w koszulce Cracovii.

0

To jest najgłupsze określenie jakie kiedykolwiek wymyślili polscy komentatorzy. Układ nerwowy to przede wszystkim mózg, bez którego nie da się żyć, a bez układu obwodowego czymkolwiek ruszać.

5

A ja uważam, że to ostatni moment aby na nim zarobić. Jest już po 30, powoli zacznie obniżać loty. Latem przychodzi de Jong, który ma potencjał na wybitnego zawodnika i już pokazuje wielką dojrzałość i odpowiedzialność w kreacji i odbiorze. Jest Vidal, którego nie zamierzamy się pozbywać, a Aleña oraz Puig też muszą dostawać swoje minuty. Przy całej sympatii do Chorwata uważam, że pora się z nim pożegnać.

0

Pelé

0

Brawo Ajax!!!

1

Hajto nadal toczy nierówną walkę z językiem polskim. Już drugi raz dzisiaj powiedział "blablabla (...), co chodzi o (...)".

0

Początek spotkania nerwowy, ale potem dzięki Leo i de Gei mamy przewagę niemal nie do roztrwonienia.

0

Tam chyba powinno być McTominay, nie Mac

0

Nie zauważyłem, że w lutym zakończył karierę.

0

Nie mają ławki? Czyli Aréola, Draxler, Meunier, Kurzawa, Diarra to słabi piłkarze? O Rabiocie nie wspominam, bo jest odsunięty od składu.

1

DLo dzisiaj cienko, ale Brooklyn gra dobrze jako drużyna.

1

Ponoć ma wejść z powrotem na początku 3 kwarty.

1

Jak na razie to Nets cisną Philadelphię. Embiid bardzo słabo, chyba wciąż czuje kontuzję.

3

Do momentu strzelenia bramki było bardzo dobrze, potem jakby nasi stracili koncentrację i nagle zaczęli grać strasznie niedokładnie. A podanie Leosia... genialne.

1

Plan minimum to strzelić bramkę, ale musimy walczyć o zwycięstwo, wtedy rewanż u siebie będzie znacznie mniej "nerwowy".

2

Ale to wyczyścił, jak rasowy stoper

1

I niech Rakitić zagra, brakuje mu minut...

0

Zapewne odejdzie Marcelo, Bale, Isco, może Modrić. Z wypożyczenia wróci Hakimi, z którego pewnie zrobią podstawowego LO, przyjdzie Hazard i może nowy napastnik, Wielkiej rewolucji raczej nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?