CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Makabryczny uraz Vertonghena, oby nie było to aż tak poważne.
0
Tottenham nie umie wymyślić własnego hymnu więc zerżnęli od United. Niech ten śmieszy klubik w końcu odpadnie.
0
Czo ten gugyl?
http://www.imagebam.com/image/7fa51f1208029764
0
Oby Rogacze się podnieśli i wygrali mecz nr 2, bo byłoby już po serii.
0
Powiedziałbym, że mniej więcej poziom ligi portugaskiej/rosyjskiej.
0
Blowout Celtics, można wyłączyć.
1
Poza dwiema trójkami to dzisiaj trochę Greek Brick.
1
Nie kibicuję żadnej z tych ekip. Stawiam, że Warriors wygrają w 6 meczach.
0
Dziwne, że nie próbował tego swojego eurostepa chyba ani razu.
0
Co ten Giannis dzisiaj tak słabo?
0
Po co cokolwiek robić, skoro w końcu zrobi się samo?
3
Cristiano lepszy od Pelé? Nie przesadzajmy...
0
W takim Krakowie też bodaj kibole Wisły zabili chłopaka w koszulce Cracovii.
0
To jest najgłupsze określenie jakie kiedykolwiek wymyślili polscy komentatorzy. Układ nerwowy to przede wszystkim mózg, bez którego nie da się żyć, a bez układu obwodowego czymkolwiek ruszać.
5
A ja uważam, że to ostatni moment aby na nim zarobić. Jest już po 30, powoli zacznie obniżać loty. Latem przychodzi de Jong, który ma potencjał na wybitnego zawodnika i już pokazuje wielką dojrzałość i odpowiedzialność w kreacji i odbiorze. Jest Vidal, którego nie zamierzamy się pozbywać, a Aleña oraz Puig też muszą dostawać swoje minuty. Przy całej sympatii do Chorwata uważam, że pora się z nim pożegnać.
0
Pelé
0
Brawo Ajax!!!
1
Hajto nadal toczy nierówną walkę z językiem polskim. Już drugi raz dzisiaj powiedział "blablabla (...), co chodzi o (...)".
0
Początek spotkania nerwowy, ale potem dzięki Leo i de Gei mamy przewagę niemal nie do roztrwonienia.
0
Tam chyba powinno być McTominay, nie Mac
0
Nie zauważyłem, że w lutym zakończył karierę.
0
Nie mają ławki? Czyli Aréola, Draxler, Meunier, Kurzawa, Diarra to słabi piłkarze? O Rabiocie nie wspominam, bo jest odsunięty od składu.
1
DLo dzisiaj cienko, ale Brooklyn gra dobrze jako drużyna.
1
Ponoć ma wejść z powrotem na początku 3 kwarty.
1
Jak na razie to Nets cisną Philadelphię. Embiid bardzo słabo, chyba wciąż czuje kontuzję.
3
Do momentu strzelenia bramki było bardzo dobrze, potem jakby nasi stracili koncentrację i nagle zaczęli grać strasznie niedokładnie. A podanie Leosia... genialne.
1
Plan minimum to strzelić bramkę, ale musimy walczyć o zwycięstwo, wtedy rewanż u siebie będzie znacznie mniej "nerwowy".
2
Ale to wyczyścił, jak rasowy stoper
1
I niech Rakitić zagra, brakuje mu minut...
0
Zapewne odejdzie Marcelo, Bale, Isco, może Modrić. Z wypożyczenia wróci Hakimi, z którego pewnie zrobią podstawowego LO, przyjdzie Hazard i może nowy napastnik, Wielkiej rewolucji raczej nie będzie.