CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o rekord wszechczasów to Messi ma najwięcej goli i asyst w historii LaLiga.
0
Akurat Ariza może sporo wnieść do DC. Zobacz jak pogorszyła się obrona Rockets po jego odejściu. Plus ma ponoć świetne relacje z Wallem. Oczywiście Oubre może się mocno rozwinąć i niewątpliwie w perspektywie lat jego strata może być bolesna, ale jak chcą uratować ten sezon to Trevor może być nieoceniony. No i pozbyli się cienkiego synalka Doca Riversa ;-)
0
"Ciężko się zgodzić, bo chłopak wymiata w swojej drużynie." Excuse me WTF?
0
Gościu jest mistrzem w wymuszaniu fauli. Teraz gdzieś przed tym sezonem (czy tam poprzednim, nie jestem pewien) chyba zmienili przepisy odnośnie "shooting fouls", oczywiście ocena, czy kontakt miał miejsce przed ruchem sugerującym rzut czy po nim należy ostatecznie do sędziego, więc "The Beard" i tak swoje punkty z linii będzie zdobywał.
1
Mam nadzieję, że wyjdą na prostą, słabo by był, gdyby tak wielki klub wałęsał się po niższych ligach. I piszę to jako osoba sympatyzująca z Lechem Poznań, który ma sztamę z Cracovią.
0
Z jednej strony fajnie by było zrobić pstryczek w nos Realowi i kupić ich wychowanka z drugiej strony jednak Morata w Chelsea to parodia napastnika, a i cena byłaby pewnie zbyt wysoka, gdyż Abramovich będzie chciał choć w części odzyskać kwotę jaką za niego wydał. podsumowując, jestem na nie. Jak mamy wydawać kasę, to bierzmy kogoś lepszego.
2
Mam do oddania 7-dniowy kod na Polsat Sport Premium do Ipli, ktoś chętny?
0
BVB robi tak ze strojami do Ligi Mistrzów.
14
Droga redakcjo, gdzie jest przycisk do wystawiania ocen?
2
Graliśmy nieźle, a w drugiej połowie odpuściliśmy i pozwalaliśmy Totkom na zbyt dużo. Aleñá bardzo dobry mecz, Miranda nieźle, choć parę błędów mu się przydarzyło.
2
Rakitić to chyba nawet jak nie będzie mógł chodzić to będzie w pierwszym składzie...
2
Wie ktoś może, czy jest jakiś darmowy program, którym otworzę plikk .dds typu dxt10 bc7? Oprócz Photoshopa nie wiem, czym jeszcze mogę to otworzyć.
1
Protoplasta Lewego :-P A już tak całkiem serio, T-Mac to był jeden z tych zawodników, dla których oglądało się NBA we wczesnych latach 2000. Szkoda, że jego duet z Vincem Carterem w Toronto nie potrwał dłużej.
2
"Kolejny pokaz Doncicia - zdobył 11 punktów z rzędu, a Real odniósł zwycięstwo."Dončić już nie gra w Realu, tylko w Dallas.
0
Może był na meczu River-Boca ;-)
0
Problemem Gomesa był brak odporności na presję jaką niesie ze sobą gra w tak wielkim klubie. Jak wychodził na boisko, to wszystko się kumulowało, "podpalał" się i nie mógł grać na miarę swych możliwości. Sam o tym mówił w wywiadzie. Niestety, aby grać w Barcelonie, Realu czy Bayernie, trzeba umieć radzić sobie z własną głową, same umiejętności nie wystarczą.
0
Jordi jest jednym z najszybszych bocznych obrońców w Europie + z przodu dobre podania i prowadzenie piłki, nie znam jego statów w grze, ale powinny to odzwierciedlać, więc powinien być o wiele lerpszy od Francuza.
0
Jak nie będzie grał w finale Higuaín to wygrają ;-)
0
Czemu debilna? Bo tobie się nie podoba?
85
Tą decyzją zakończyliście karierę użytkownika BarcaInfo ;-)
0
Ale Ünder za**bał...
0
Chyba nie zrozumiałeś do końca co napisałem. Chodzi mi o to, że jak wróci z wypożyczenia to można go zostawić.
0
Można by go zostawić jako zmiennika na PO (kto wie czy nie przebiłby się do jedenastki), wtedy Sergi Roberto wraca na stałe do pomocy.
5
"Kaite Belda" - komentator z Eleven
3
*wnuk
0
*w kisielu
0
Chyba baby-faced assassin.
5
Cóż, jak można było Polaka wyjąć z BVB, to mieliśmy Daniego Alvesa a jak Dani odszedł to Piszczu był już za stary.
0
Taka konkurencja :-D
0
Gra obronna Barçy w tym sezonie ;-)