0

No proszę, czyli tak jak przeczuwałem, Renato Sanches strzelił gola byłej drużynie.

0

Piłkarze często strzelają byłym drużynom, także wiesz...

0

TVP już chyba dokłada kasę do 500+, bo zamiast do mikrofonu komentatorzy mówią do kartofla.

0

Ma ktoś link do 3 bramki Leo? Zepsuł mi się stream i końcówki nie mogłem obejrzeć.

0

Jak narazie gramy zbyt wolno, zbyt statycznie. Przydałby się ktoś kto ożywiłby grę. Spróbowałbym też Munira za Suáreza, bo jak na razie Urugwajczyk poza jednym dobrym zgraniem do Dembélé niewiele wnosi i może potrzeba kogoś świeżego i głodnego gry.

1

Gramy u siebie z przeciwnikiem ze średniej półki, kiedy jak nie teraz dać odpocząć takiemu Rakiticiowi? Znowu ma zagrać 71 meczów w sezonie?

0

Komentarz usunięty

0

"Bachor" tu najmniej razi. Kulturalny człowiek nie zwraca się do kogoś per "k**wo". Gość pokazał, że sam jest patusem.

1

Już mam umówiony wywiad, ale narazie dogadujemy szczegóły, więc cii...

0

Kariera e-sportowca stoi przed tobą otworem.

25

Pierwszy raz odkąd jestem na tej stronie mój komentarz przekroczył 100 poleceń, wzruszyłem się, w końcu zostałem doceniony... Stąd już tylko krok do sławy i wielkich pieniędzy...

0

Myślę, że to dobrze dla jego "dziedzictwa", że nie będzie grał po 40-ce jak Vince Carter.

131

Ojciec w kiblu, Tyrion na awatarze, skojarzenia nasuwają się same...

0

Liczę dziś na dobry mecz Rafinhi i oczywiście zwycięstwo drużyny.

0

A co miał zrobić jak w Interze odsunęli go od składu i dłuższy czas nie grał? Nie jestem pewien czy ktokolwiek z czołowych klubów by wziął piłkarza koło 30ki, który był bez gry przez dłuższy okres i to z powodów dyscyplinarnych a nie przez kontuzję.

0

Kiedy próbujesz grać ofensywny futbol ;-)

0

Czy to dodaje nasze swojskie "Jazda z k***ami!", "Arka Gdynia, k***a świnia" itp. ?

3

Przecież tylko 12-latkom coś takiego się może podobać.

0

Przede wszystkim Włosi wyglądali lepiej po wejściu Bonaventury.

0

Czemu Verattiego nie ma u Włochów?

0

Kiedyś w FM'ie go kupiłem do Barçy na ławkę z PSV, ale przy Neyu i Messim dużo nie pograł.

4

Wydaje mi się, że przesadzasz. Mamy teraz nowego selekcjonera, który wydaje się ogarniętym gościem, kilku naszych zawodników błyszczy w klubach, należy być dobrej myśli.

0

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś, gra się tak naprawdę pobierała przez ten cały czas i jest już 72%, ale w zakładce pobierania tego nie widać. Chodzi mi głównie o to, że w tej sytuacji jakby mi nagle zwolnił bardzo net, to nie mógłbym zatrzymać pobierania.

11

A kto inny miałby być? Zoet, Vorm, Krul, Stekelenburg są klasę niżej od Jaspera.

0

Pobieram grę ze Steama i w bibliotece mam, że pobrane 31% i ciągle pobiera, a jak kliknę w zakładkę pobieranie to gra jest oznaczona jako "w kolejce" i pokazuje prędkość 0 b/s. Spotkał się ktoś z podobnym błędem?

3

Jak ktoś nie zagrał ani minuty to mu w ogóle nie dają. Taka sytuacja była np. jak wyraliśmy w 2015 i Bravo nie dostał medalu.

0

Magiczny Mecz, "LOL"

3

*meczów, meczy to koza.

2

Tak to powinno wyglądać:
1. Messi
2. Modrić
3. Cristiano

0

No ale 10 mocno przesadzone, 8.5 bym mu dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?