0

Ale nota 10 dla Suareza to chyba na zachętę, bo Dembouz i Alba zagrali o wiele lepiej od niego.

0

Ta NSF, jak Xbox, to tylko Forza.

0

Trochę szkoda, że Piszczu już nie zagra w kadrze, ale pewnie uznał, że pora zrobić miejsce dla młodszych.

0

Właśnie zobaczyłem, że Ondrej Duda strzelił 2 bramki przeciwko Schalke. Klasa ;-)

0

Auto-tunem czuć na kilometr

11

Choć z drugiej strony powiedziałem też, że Cristiano strzeli...

0

Kurde, przedwczoraj w rozmawie z kolegą przewidziałem DOKŁADNIE wyniki meczów Milanu, Juve i Realu + to, że bramki strzelą Bale, Benzema, Ramos z karnego i Gervinho dla Parmy. Szkoda, że nie obstawiłem w STSie...

0

Szczerze powiedziawszy to jest chyba najbardziej wyrównana grupa. Wg mnie każda z tych drużyn ma takie same szanse na awans,

0

Czegoś nie czaję w tym uzasadnieniu. Co mają MŚ do nagrody UEFA, skoro są one rozgrywane pod egidą FIFA? Oczywiście nie kwestionuję wyboru, bo uważam, że Chorwat sobie na to zasłużył, ale Nagroda UEFA jest za Ligę Mistrzów/Europy, a za całokształt sezonu jest Ballon d'Or i FIFA The Best.

0

A nie jest tak? Messi nawet w słabszej formie wciąż jest wybitny. Problem w tym, że taki Cristiano zmobilizuje się na kilka najważniejszych meczów + Modrić i spółka będą na niego grali i, bang, Real wygrywa LM, Cristiano zgarnia króla strzelców i już mu dają ZP. Niestety Barca dała ciała, więc Leo nie mógł pokazać się w dalszych fazach LM, dodatkowo trafił na najgorszą Argentynę od lat co przekreśliło jego szansę na ugranie czegokolwiek na mundialu.

0

No i fajne mecze się szykują z Interem i Tottenhamem.

0

Albo z najdłuższym... nieważne...

0

Po prostu komentarz wygląda jak wyrwany z kontekstu, jak część jakiejś dyskusji.

0

Do czego pijesz?

10

Z innych wieści: trawa jest zielona.

3

Taktyczny komentarz ;-)

0

Gość gra w polskiej okręgówce?

0

To lepszy byłby podręcznik, w którym by uczyli, że "kolorowi" są gorsi a Polska jest tylko dla Polaków (białych katolików, należałoby dodać bo reszta to "gorszy sort")

0

CSKA u siebie pyknęlibyśmy z 4 czy 5 do 0, a w Moskwie to nawet remis by nas pewnie urządzał. Poza tym chyba nie chodzi o to by było za łatwo, co?

0

Zamora - Roberto Carlos, Maldini, Beckenbauer - Messi, Cruyff, Zidane, Maradona - Pele, Di Stefano, CR7

0

Takie grupy na Ligę Mistrzów byłyby spoko:

A

Juventus

Porto

Victoria Plzen

Galatasaray

B

Atletico

Napoli

Ktoś z 3 koszyka

Hoffenheim

C

Barcelona

Man United

CSKA

Brugge

D

Bayern

Liverpool

Lyon

AEK Ateny

E

Lokomotiv

Roma

Ajax

Ktoś z 4 koszyka

F

PSG

Tottenham

Schalke

Ktoś z 4 koszyka

G

Real Madryt

Szachtar

Monaco

Inter

H

Man City

Borussia

Valencia

Young Boys

1

Jak dwie drużyny z tej samej ligi nie mogą grać w jednej grupie.

26

To ja też coś wrzucę.

Filip dołączył właśnie do klubu, który polecił mu jego kumpel, będący jego członkiem od jakiegoś czasu. Siedzą w barze, piją piwo, kiedy nagle ktoś krzyczy: 21! i sala wybuchła umiarkowanym śmiechem. Kilka minut potem ktoś krzyczy 34! i śmiech się wzmógł. Filip zdziwiony tym faktem, pyta kolegę:
- Czemu wszyscy się śmieją, kiedy ktoś krzyczy numer?
Kumpel na to:
- Cóż, opowiadaliśmy te same dowcipy przez tyle lat, że w końcu je ponumerowaliśmy i jeśli ktoś chce opowiedzieć któryś z nich, krzyczy tylko jego numer.
Filip skinął głową i spytał:
- Mogę spróbować?
Jego kumpel przytaknął i Filip krzyknął: 1216! Wszyscy w klubie pokładali się ze śmiechu przez 15 minut.
- Dlaczego wszyscy śmiali się tak mocno z tego dowcipu? - pyta Filip.
Kumpel na to chichocząc:
- Tego akurat jeszcze nie słyszeliśmy.

0

A czy przypadkiem Polsat nie jest teraz wyłącznym nadawcą LM?

0

My musimy szukać młodych piłkarzy na lata, a nie powoływać faceta po 30-ce, który jest gwiazdą w Arabii Saudyjskiej i Australii.

0

Jeśli ktoś myśli, że Mierzejewski zbawi kadrę to jest w błędzie. Facet ma dobre staty w słabych ligach. Tyle. Pamiętam jak grał w kadrze za poprzednich selekcjonerów i szczerze mówiąc, szału nie było.

0

Po awatarze wnioskuję, że fan C's. Twój Boston będzie miał łatwą drogę do finałów, sądząc po tym jak osłabiła się konkurencja na Wschodzie. Pytanie czy są w stanie nawiązać rywalizację z GSW.

0

To jest Rambla człowieku, tu można pisać o wszystkim.

2

A oni przy transferze Neya co robili, niby się z nim nie kontaktowali?

2

Manu Ginóbili, jeden z najlepszych zawodników spoza Stanów w historii NBA zakończył karierę. Teraz z tej legendarnej trójki z San Antonio nie ma już nikogo, a i Kawhi odszedł z drużyny. Zobaczymy jak sobie będą radzić Spurs z DeRozanem jako liderem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?