2

Niestety nie umiem komuś zrobić zdjęcia w ten sposób, żeby się nie sczaił..

8

Przed chwilą na dworcu PKS-u zobaczyłem kolesia wyglądającego jak nasz Clement Lenglet. W Iranie mają sobowtóra Messiego, a w Polsce mamy Lengleta :-)

2

Lewandowski, Kane, Griezmann, Suárez, Lukaku, Icardi, Agüero, Cavani, Higuaín, Falcao, Costa


Tylu co najmniej napastników jest lepszych od Benza, naprawdę nie wiem gdzie ty go widzisz w tym gronie.

1

1. Połóż się na podłodze
2. Spróbuj nie płakać
3. Płacz jak dziecko

0

Że koszykarze nagrywają rapsy to normalka, ale piłkarz?

1

Wypluj to! Tym razem to Barca ma rządzić w Europie.

2

I niech tak będzie i tym razem. Priorytetem ma być Liga Mistrzów, choć oczywiście trzeba walczyć na wszystkich frontach.

0

Autokorekta tworzy czasem zabawne sytuacje...

0

Myślę, że to Photoshop.

2

No i cyk trójeczka ;-) Lio rozpoczął strzelanie to niech teraz Pistolero weźmie przykład i zrobi to samo w kolejnym meczu.

1

Roberto i Rakitić jednocześnie w pomocy, zaskakujący ruch Erniego, zobaczymy jak to będzie wyglądać na boisku. Wolałbym Rafę/Arthura za Rakietę, ale to nie ja tu jestem trenerem.

0

Radović to nadal jest, tylko bez formy...

4

W głowie się nie mieści, że Legia mogła odpaść z półamatorską drużyną z kraju, który w piłkę jest cienki jak siki węża. A ledwie 2 lata temu remisowali z Realem.

0

Akurat teraz animacje w PESie są bardzo dopracowane. Równie dobrze można powiedzieć, że w FIFIE piłkarze wyglądają jak manekiny.

0

Tyle że Mourinho zapewne nie sprowadziłby do klubu Piqué i nie wprowadziłby do składu Busiego i Pedro.

9

Mam nadzieję, że nabierze doświadczenia we Francji i wróci do nas jako solidny zawodnik.

1

To czemu go sprzedałeś?

0

Żarty żartami, ale nie uważam aby Denis był słaby. Gość miał parę fajnych meczów, ale koniec końców na taki klub jak Barca to za mało. To zawodnik na Valencię czy inny Villarreal. Za to Rafa, gdyby nie to bandyckie wejście Nainggolana, przez które musiał sporo pauzować już by teraz był pewnym punktem pierwszej jedenastki.

0

Ja bym widział u nas Icardiego, tylko nie wiadomo czy z Messim by się dogadał.

15

"Rafinja siem nie nadaje do Barcelony, cienas i szklanka!"

1

Juą nawet mogliby reklamy dać...

0

Leo klasycznie, lobikiem :-)

0

Czemu niebieska? Dziwnie to będzie wyglądało, zawsze była latem biała a zimą żółta/pomarańczowa.

0

Mallenco sędziuje, będzie fajnie ;-)

0

Co jest kurła z dżwiękiem?

0

W sumie trochę racji ma, spotkanie o pietruszkę więc niektórym można dać odpocząć.

1

Już nie długo na hiszpańskich boiskach królować będą niewidomi dorośli (czyt. sędziowie).

1

I somsiad złodziej!

0

Jak dla mnie to jest 10 rocznica jego powrotu do klubu, przecież zanim odszedł do United spędził 7 lat w naszych drużynach młodzieżowych.

0

Pocisk level: gimnazjum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?