CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej rok w rok coś usprawniają i poprawiają, ale bez jakichś rewolucji. W gruncie rzeczy rozgrywka pozostaje ta sama.
1
Co jest obraźliwego w pokazywaniu "rogów"?
3
Dopiero co po kontuzji, może nie jest jeszcze gotowy na 100% i nie chcą ryzykować jego zdrowiem?
0
A dla Lewego czy Glika piłka nie jest na pierwszym miejscu? Jak są chętni sponsorzy, żeby ci zapłacić za 30-sekundową reklamę niezły hajs to masz odmówić bo to się ludziom nie podoba? Choć z drugiej strony jak w klubie zarabiasz tyle co Lewy to nawet nie potrzeba tych kontraktów sponsorskich bo i tak masz sporo szmalu.
0
No taki Kurek czy Wlazły występują w reklamach i jakoś nikt nic nie mówi.
26
Żałuję, że Cię znałam
Żałuję, że kochałam...
11
Gratulacje dla naszych za drugie z rzędu mistrzostwo świata. Kurek i Kubiak byli fenomenalni. Szalpuk i Kochanowski pokazali, że są przyszłością kadry, a przecież ma dołączyć Leon. Za 2 lata Igrzyska i wygląda to obiecująco.
0
Mistrz olimpijski łatwiejszym przeciwnikiem raczej nie jest.
0
Brazylijska i argentyńska nie są takie słabe. Myślę że porównywalne z rosyjską i MLS. Poza tym takie Corinthians wygrało nie tak dawno klubowe MŚ.
1
Szkoda straconych punktów, ale trudno. Miejmy nadzieję, że ten kryzys szybko minie.
0
Sergi Roberto to nominalny pomocnik. Dziwi mnie tylko, że jednocześnie mamy 2 zawodników o tym samym profilu (Rakieta i Sergi)
1
Masz sporo racji, Real ostatni sezon też zaczął słabo (wg mnie nawet gorzej niż my teraz), a wiemy jak się skończyło. Oczywiście jako kibice mamy prawo narzekać, ale na tak wczesnym etapie sezonu nie ma sensu wieszać psów na drużynie. Poza tym lepiej, żeby kryzys przyszedł teraz niż w decydującej fazie rozgrywek ligowych i LM.
0
To niezłe jaja by były jak by się coś takiego zdarzyło. Zachodnie kluby raczej nie patrzą w kierunku ekstraklasy przy wyborze trenerów.
1
No i dobrze, w końcu to puchar świata. Do tej pory to zawody odbywały się tylko w Europie i Japonii. Fajnie by było też zobaczyć PŚ w Vancouver (jak jeszcze skoczni nie rozebrali ;-))
0
Masz na myśli Probierza?
0
Powinni dodatkowe wersje językowe udostępnić na Originie jako darmowe DLC. Ciekawe czy o tym pomyślą.
0
Akurat logo Atléti jest świetne
1
Ta, od razu przegramy jak damy odpocząć Piqué, Busiemu i Suárezowi i damy pograć drugiemu bramkarzowi (który nie jest jakimś słabeuszem), szczególnie, że gramy z jedną ze słabszych drużyn i czekają nas trudne mecze.
0
Cilessen - Alba, Umtiti, Vermaelen, Nelson Semedo - Arthur, Vidal, Coutinho - Dembélé, Munir, Messi
0
Ciekawe jaką wymówkę teraz zastosuje.
3
Jak można ocenić kogoś za 90 minut jak tyle nie grał? Rezerwowych też oceniasz za 90 min? Albo jak ktoś w 1 połowie zejdzie z kontuzją? Lenglet grał przyzwoicie, bez większych błędów aż do momentu kiedy otrzymał czerwo. Za to oczywiście ocena mocno w dół, ale "jedynka" to mocna przesada.
0
A kto to jest Lengelelet?
0
Polska dziś zagrała jak na mistrza świata przystało. Kurek dzisiaj fenomenalnie, Kubiak też świetny mecz. Widać było, że naszym wróciła pewność siebie, obyśmy tak grali do końca turnieju
0
Najstarsze ślady stóp człowieka znaleziono w Tanzanii. Chociaż przypominałem sobie, że później podobno na Krecie znaleziono jeszcze starsze.
0
Każdy człowiek ma afrykańskie korzenie jeśli spojrzeć bardziej w przeszłość.
5
Joshua
0
Bez szczególnej kolejności:
Eminem
Kendrick Lamar
Joyner Lucas
J. Cole
Tech N9ne
1
Chciałbym powrotu Icardiego do Barçy.
0
Queens of the Stone Age - 3's & 7's, In My Head, No One Knows, I Sat by the Ocean, I Appear Missing, Feet Don't Fail Me, Villains of Circumstance, Another Love Song (nie mogłem się zdecydować na jedną, ten zespół jest zbyt zaj**isty)
System of a Down - Aerials
The Raconteurs - Steady As She Goes
Highly Suspect - Lydia, Bath Salts, My Name Is Human
Dead Kennedys - Too Drunk Too F*ck
Mark Lanegan - Nocturne
The Black Keyes - Little Black Submarines
Cool Kids of Death - To Nie Zdarza się Nam
0
A my bez Messiego wygrywaliśmy 4:0 na Bernabeu.