CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Sarri w Napoli grał mocno ofensywnie, z Chelsea też próbował skopiować ten styl, ale ma trochę innych graczy.
1
@V e B 96 A Tottenham zasłużył? Jak to mawia młodzież "XD"
1
@Remi70 Jesteśmy jak ta fundacja co spełnia marzenia chorych dzieci.
0
@clyde No chyba, że City.
8
Liverpool nauczony porażką sprzed roku wdraża wysublimowaną taktykę Realu Madryt pt "ch*j k**wa więcej wrzutek".
9
Obiektywnie rzecz biorąc to najbardziej atrakcyjny dla neutralnego widzą byłby finał City-Ajax.
0
@Momalsino Taka średnia bym powiedział, tyle że ma duże cycki.
3
Dawać Live! Po tych wszystkich wk**wiających momentach w tym sezonie nie zdzierżyłbym wygranej Totków.
P. S. Czy oni na stadionie puścili video 442oons?
0
Pamiętam, że bardzo mnie zdziwił brak Lengleta w kadrze na mundial, wciąż uważam, że powinien być wtedy powołany w miejsce takiego Ramiego.
0
@Mati90fcb Fornalik z Piastem wygra LM #takbędzie
0
@PeteR10 Smuda od razu...
19
Chciałbym zobaczyć news pod tytułem "Valverde odchodzi z Barcelony w chwale".
0
Valverde, you had one job...
0
Plan B był taki, aby skompromitować się teraz by nie przegrać w finale. Wykonany w 100%
0
Pszypadeg? Nie sondze!
0
Co ma zrobić,? Zmotywować, wbić im do głów, że mają grać, jakby było 0:0 w pierwszym meczu. Ernie jest na to za miękki. Tu trzeba kogoś z jajami.
1
WSTYD, HAŃBA, KOMPROMITACJA, NIE WRACAJCIE DO DOMU!
3
Szkoda kilku niewykorzystanych szans i frajersko straconej bramki, trzeba walczyć o gola, LFC na pewno się nie podda. Oby 2 połowa przyniosła bramkę dla Barçy.
1
Uniknąć powtórki z Romy i zameldować się w finale. Naprzód Barça! Vamos a ganar!
0
Tak po prawdzie to Lowry nie miał wielu rzutów w 4 kwarcie. Odniosłem wrażenie, że Kawhi wszystko chciał pod koniec meczu robić sam i bardzo rzadko pozbywał się piłki (co zważywszy na rzuty jakie trafiał i tak wyszło Raps na dobre), a czasem aż prosiło się o podanie do niekrytego kolegi.
0
Toronto wygrywa z Philadelphią 101-96 i w serii jest remis 2-2, znowu kapitalny mecz Leonarda, ale tym razem otrzymał więcej pomocy ze strony kolegów.
0
Dobry mecz w Philadelphii, zacięta walka, Lowry i Gasol grają tak jak powinni grać od początku play-offów.
0
Spoilowanie, bo to od angielskiego "to spoil".
1
Nie wiem co za "dzbany" dawały mu ocenę 1.
2
Świetny wynik, bardzo dobra sytuacja przed rewanżem na Anfield, ale nie możemy zlekceważyć LFC i zadowolić się tym wynikiem. Szkoda szansy Dembouza, mogłoby być już game over. A wolny Leo palce lizać.
3
Brawo Ajax, mieli swoje problemy po wejściu Sissoko, ale wygrali i są w lepszej sytuacji przed rewanżem.
0
Powiedział coś w stylu, że praca Frenkiego nie jest zawsze spektakularna, ale dzięki niej Ajax może wyprowadzać ataki.
0
Studio TNT jest w Atlancie.
0
Niedzielan powiedział, że de Jong jest niewidoczny, a Borek go wyjaśnił.
0
Bardzo dobry mecz w Londynie. Do boju Ajax!