0

@puyol_presidend5 Sarri w Napoli grał mocno ofensywnie, z Chelsea też próbował skopiować ten styl, ale ma trochę innych graczy.

1

@V e B 96 A Tottenham zasłużył? Jak to mawia młodzież "XD"

1

@Remi70 Jesteśmy jak ta fundacja co spełnia marzenia chorych dzieci.

0

@clyde No chyba, że City.

8

Liverpool nauczony porażką sprzed roku wdraża wysublimowaną taktykę Realu Madryt pt "ch*j k**wa więcej wrzutek".

9

Obiektywnie rzecz biorąc to najbardziej atrakcyjny dla neutralnego widzą byłby finał City-Ajax.

0

@Momalsino Taka średnia bym powiedział, tyle że ma duże cycki.

3

Dawać Live! Po tych wszystkich wk**wiających momentach w tym sezonie nie zdzierżyłbym wygranej Totków.
P. S. Czy oni na stadionie puścili video 442oons?

0

Pamiętam, że bardzo mnie zdziwił brak Lengleta w kadrze na mundial, wciąż uważam, że powinien być wtedy powołany w miejsce takiego Ramiego. 

0

@Mati90fcb Fornalik z Piastem wygra LM #takbędzie

0

@PeteR10 Smuda od razu... 

19

Chciałbym zobaczyć news pod tytułem "Valverde odchodzi z Barcelony w chwale".

0

Valverde, you had one job...

0

Plan B był taki, aby skompromitować się teraz by nie przegrać w finale. Wykonany w 100%

0

Pszypadeg? Nie sondze!

0

Co ma zrobić,? Zmotywować, wbić im do głów, że mają grać, jakby było 0:0 w pierwszym meczu. Ernie jest na to za miękki. Tu trzeba kogoś z jajami.

1

WSTYD, HAŃBA, KOMPROMITACJA, NIE WRACAJCIE DO DOMU!

3

Szkoda kilku niewykorzystanych szans i frajersko straconej bramki, trzeba walczyć o gola, LFC na pewno się nie podda. Oby 2 połowa przyniosła bramkę dla Barçy.

1

Uniknąć powtórki z Romy i zameldować się w finale. Naprzód Barça! Vamos a ganar!

0

Tak po prawdzie to Lowry nie miał wielu rzutów w 4 kwarcie. Odniosłem wrażenie, że Kawhi wszystko chciał pod koniec meczu robić sam i bardzo rzadko pozbywał się piłki (co zważywszy na rzuty jakie trafiał i tak wyszło Raps na dobre), a czasem aż prosiło się o podanie do niekrytego kolegi.

0

Toronto wygrywa z Philadelphią 101-96 i w serii jest remis 2-2, znowu kapitalny mecz Leonarda, ale tym razem otrzymał więcej pomocy ze strony kolegów.

0

Dobry mecz w Philadelphii, zacięta walka, Lowry i Gasol grają tak jak powinni grać od początku play-offów.

0

Spoilowanie, bo to od angielskiego "to spoil".

1

Nie wiem co za "dzbany" dawały mu ocenę 1.

2

Świetny wynik, bardzo dobra sytuacja przed rewanżem na Anfield, ale nie możemy zlekceważyć LFC i zadowolić się tym wynikiem. Szkoda szansy Dembouza, mogłoby być już game over. A wolny Leo palce lizać.

3

Brawo Ajax, mieli swoje problemy po wejściu Sissoko, ale wygrali i są w lepszej sytuacji przed rewanżem.

0

Powiedział coś w stylu, że praca Frenkiego nie jest zawsze spektakularna, ale dzięki niej Ajax może wyprowadzać ataki.

0

Studio TNT jest w Atlancie.

0

Niedzielan powiedział, że de Jong jest niewidoczny, a Borek go wyjaśnił.

0

Bardzo dobry mecz w Londynie. Do boju Ajax!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?