CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MacixxPL Ten gównoraper zgapił to od Ryana Reynoldsa, który to, nawiasem mówiąc, zrobił to lepiej.
0
@MSN30 Nie to było coś w stylu: "Special goal by a special young talent"
6
Obejrzałem sobie skrót Argentyna - Chile po angielsku. Komentator nazwał 25-letniego Dybalę młodym talentem :-D
0
@Rewolucja123 Przecież to żaden Tite, tylko Henryk Kasperczak.
0
@Sznejk Pokazał, że mógłby godnie zastąpić Suáreza.
13
Czy pokazanie czerwonej kartki Jesusowi to przejaw dyskryminacji chrześcijan?
0
@Barcelismo Wystaw na olx.
0
@endriuuu2 https://i2-prod.irishmirror.ie/incoming/article11147867.ece/ALTERNATES/s615b/0_PAY-CEN_IntimateTattoo_01.jpg
A co do Griezmanna, pewnie w trakcie wakacji sobie trochę pofolgował, nic nadzwyczajnego, wróci do formy przed rozpoczęciem sezonu @Imperius1992
0
@Kcprlxx W sezonie 17/18 to wprowadzili, więc nie tak dawno.
0
@adamek1910 Myślę, że Zion będzie ROTY, ale debiutanckiego sezonu Dončića nie przebije. Będzie miał straty rzędu 19-4-3.
0
@takisobiektos Na pozycję lewego ławkowego?
0
@xVENUMx Ja ci mogę dać kule. Nawet lepsze od łaski.
0
@xVENUMx https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/29/Romet_Wigry_3_in_Krak%C3%B3w_%281%29.jpg
Najlepszy
0
@Copernicus Jeżeli chodzi o defensywę sensu stricto, to Maldini był rzeczywiście wybitny. Prawdziwa skała i ostoja Milanu. Jeśli jednak wziąć pod uwagę całokształt rzemiosła piłkarskiego to jednak postawiłbym na Beckenbauera. Również solidny w defensywie, ale oprócz tego także wibitny playmaker i lider.
0
@Veb1233 Se queda.
0
@Kompletny Zamiast prawdziwie polskiej wódki.
1
@Socjopata Sympatyzuję z Arsenalem, ale widząc tę koszulkę zbiera mi się na wymioty. Czemu akurat adidas, te z pumy były kozackie.
0
@student97r Dobry zawodnik, ale Madridista. Marzeniem byłby powrót braci Gasol.
0
@Rewolucja123 Every Word Written With Caps...
0
@Nigaki /*tu wstaw gifa z Urbanem z podpisem "tak było, nie zmyślam" */
0
@Pustelnik Cristiano na Euro 16 gorzej wyglądał a jego drużyna wygrała i media wynosiły go na piedestał.
0
@Colon A u mnie dziś rześko, 20 stopni + chłodny wiaterek
0
@student97r Po odejściu Lonzo wypadałoby wzmocnić rozegranie. Opcje są dwie: Irving lub Kemba Walker. Trzeba się też porozglądać za tanimi sharpshooterami/obrońcami.
0
@BigShaq To się nazywa "przerwa na papierosa".
0
@Criss18Barca Buffona bym chciał u nas, choćby na jeden sezon.
14
Neymar wrzucił na Insta zdjęcie z Jimmym Butlerem, czyli już niedługo oficjalna prezentacja Neya w Philadelphia Union.
1
@Colon Wg mnie to 11 wszech czasów Barçy by wyglądała tak:
Zamora - Puyol, Koeman, De Boer - Ronaldinho, Xavi, Laudrup, Iniesta - Cruyff, Messi - Ronaldo
1
@Janiama Trenuje przed nadchodzącym sezonem.
1
@barpol11 "Mianowicie wypowiedzi (...)" A cóż to za nowa konstrukcja językowa?
0
@chavez Wtedy by wykręcał około 100 bramek na sezon...