5

@MacixxPL Ten gównoraper zgapił to od Ryana Reynoldsa, który to, nawiasem mówiąc, zrobił to lepiej.


0

@MSN30 Nie to było coś w stylu: "Special goal by a special young talent"

6

Obejrzałem sobie skrót Argentyna - Chile po angielsku. Komentator nazwał 25-letniego Dybalę młodym talentem :-D

0

@Rewolucja123 Przecież to żaden Tite, tylko Henryk Kasperczak.

0

@Sznejk Pokazał, że mógłby godnie zastąpić Suáreza.

13

Czy pokazanie czerwonej kartki Jesusowi to przejaw dyskryminacji chrześcijan?

0

@Barcelismo Wystaw na olx.

0

@endriuuu2 https://i2-prod.irishmirror.ie/incoming/article11147867.ece/ALTERNATES/s615b/0_PAY-CEN_IntimateTattoo_01.jpg

A co do Griezmanna, pewnie w trakcie wakacji sobie trochę pofolgował, nic nadzwyczajnego, wróci do formy przed rozpoczęciem sezonu @Imperius1992

0

@Kcprlxx W sezonie 17/18 to wprowadzili, więc nie tak dawno.

0

@adamek1910 Myślę, że Zion będzie ROTY, ale debiutanckiego sezonu Dončića nie przebije. Będzie miał straty rzędu 19-4-3.

0

@takisobiektos Na pozycję lewego ławkowego?

0

@xVENUMx Ja ci mogę dać kule. Nawet lepsze od łaski.

0

@Copernicus Jeżeli chodzi o defensywę sensu stricto, to Maldini był rzeczywiście wybitny. Prawdziwa skała i ostoja Milanu. Jeśli jednak wziąć pod uwagę całokształt rzemiosła piłkarskiego to jednak postawiłbym na Beckenbauera. Również solidny w defensywie, ale oprócz tego także wibitny playmaker i lider.

0

@Veb1233 Se queda.

0

@Kompletny Zamiast prawdziwie polskiej wódki.

1

@Socjopata Sympatyzuję z Arsenalem, ale widząc tę koszulkę zbiera mi się na wymioty. Czemu akurat adidas, te z pumy były kozackie.

0

@student97r Dobry zawodnik, ale Madridista. Marzeniem byłby powrót braci Gasol.

0

@Rewolucja123 Every Word Written With Caps...

0

@Nigaki /*tu wstaw gifa z Urbanem z podpisem "tak było, nie zmyślam" */

0

@Pustelnik Cristiano na Euro 16 gorzej wyglądał a jego drużyna wygrała i media wynosiły go na piedestał.

0

@Colon A u mnie dziś rześko, 20 stopni + chłodny wiaterek

0

@student97r Po odejściu Lonzo wypadałoby wzmocnić rozegranie. Opcje są dwie: Irving lub Kemba Walker. Trzeba się też porozglądać za tanimi sharpshooterami/obrońcami.

0

@BigShaq To się nazywa "przerwa na papierosa".

0

@Criss18Barca Buffona bym chciał u nas, choćby na jeden sezon.

14

Neymar wrzucił na Insta zdjęcie z Jimmym Butlerem, czyli już niedługo oficjalna prezentacja Neya w Philadelphia Union.

1

@Colon Wg mnie to 11 wszech czasów Barçy by wyglądała tak:
Zamora - Puyol, Koeman, De Boer - Ronaldinho, Xavi, Laudrup, Iniesta - Cruyff, Messi - Ronaldo

1

@Janiama Trenuje przed nadchodzącym sezonem.

1

@barpol11 "Mianowicie wypowiedzi (...)" A cóż to za nowa konstrukcja językowa?

0

@chavez Wtedy by wykręcał około 100 bramek na sezon...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?