CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aaron10 Dopiero zauważyłeś? To już w demie można było zobaczyć.
0
@Vhaeraun Wyczyść sobie historię przeglądania i pliki cookies
4
@gorgota To mi przypomina to:
http://i.imgur.com/uJV0Ni2.jpg
0
@Edims Płacić za pirackie streamy to już wyższy poziom głupoty.
0
@mrboom Krew swoich wrogów. Arrgh!
2
@Walker @geass https://www.transfermarkt.pl/pavlo-kutas/profil/spieler/27172
0
@xVENUMx "nawet Suárez"? Przecież dla latynosów to jest napój powszedni, bardziej nawet niż herbata dla Angoli.
0
@Orlik00 Za takie pyskowanie Cristiano kazałby zwolnić Sarriego.
0
@Janiama A gdzie Zamora?
1
@Kapitan hawk Bracia P****olec polecają
0
@D10SLEO Dla niezdecydowanych...
0
@fcbheroes Zaj**iste
0
@ranger3120 Chyba na koniec raczej.
0
@FCBCZESIO27 Multikonto?
0
@Michael24 Prawdziwy człowiek renesansu. Koszykarz, raper, aktor, prezenter telewizyjny, restaurator, policjant, biznesmen.
0
O, Victor znowu łysy.
0
@KapiFCB Może, ale pewnie gdyby Harden nie poszedł do Houston to nie rozwinął by się tak.
0
@Buba13 On ją zapuszczał już od początku college'u.
0
@kenneth99 Wątpię w to, że będziemy kiedykolwiek grać piątką w pomocy.
0
@Krzychuuuu14 Tylko ci w reprezentacjach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzychuuuu14 Ale nie było wszystkich zawodników.
0
@Krzychuuuu14 Ale takiego Bayernu to nie było w ogóle, nawet pod fałszywą nazwą.
0
@MontelQ autokorekta, poprawiłem :-)
5
Widzę, że PES po Man United i Bayernie ogłosił współpracę z Juventusem. No i fajno, im więcej licencjonowanych klubów tym lepiej.
2
Piosenka o ewentualnych ruchach transferowych Barçy tego lata. Na melodię znanego hitu:
Mathijs de Ligt,
Mathijs de Ligt jest już w Juve, więc
nie przyjdzie do nas
Junior Firpo,
Junior Firpo jest za drogi jak
na swoją jakość
Na Neymara,
Na Neymara nie ma kasy i
szejk go nie puści
(refren)
Ale za to Niedzielan,
Ale za to Niedzielan,
Niedzielan będzie dla nas
Ale za to Niedzielan,
Ale za to Niedzielan,
Niedzielan będzie dla nas
0
@Chwytliwy Sprawdza, czy ma łaskotki
0
@Chwytliwy To jego imię.
0
Szkoda, liczyłem na to, że damy sobie z nim spokój, ale jak już jest to witamy na pokładzie ;-)
1
@Kubala22 Trippie Red, gówniany mumble rapper.