CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon No przecież są w Charlotte, czyli tam gdzie powstali.
6
Właśnie przeczytałem, że Ajax nie będzie robił problemów, jeżeli ten Hag będzie chciał odejść do Bayernu. Barcelona musi zrobić krok po tego trenera.
0
@Jakchcesz W Szkocji za dodawanie lodu do whiskey grozi kara śmierci #takbyło #niezmyślam
0
@Odesseiron Obaj siebie warci.
0
@culesjasiules Od początku sezonu bardzo dobrze sobie radzi u Nerrazurich, ale nie uważam, że jest nam potrzebny. Niech chłopaki z La Masíi dostaną szansę.
4
@viscajasiek Jak zrozumiesz Szkota, to możesz się uznać za eksperta.
0
@MacieG Świetny aktor. Myślę, że Phoenix pasowałby na Geralta bardziej od tego Supermana Cavilla :-).
0
@kolomen2 C# i Python :-)
0
@deyna2018 Chcesz mieć 24 klatki w średnich ustawieniach?
0
@ChampionLW To zupełnie jak Berça...
0
@cules100pro Czy tylko ja nie wiem o co chodzi i mam to w d...
5
Na papierze tak, za to gra wygląda jak kawał zatęchłych fekaliów.
0
@format1977 Przecież Notorious B. I. G. nie żyje...
0
@Icamys @damianex10 Behind Blue Eyes w wykonaniu Limp Bizkit to jeden z najgorszych coverów, jakie w życiu słyszałem, jak można było zgwałcić tak cudowny utwór?!
0
@Hudson Będzie wyrównany mecz. Boston wygra 4-6 punktami.
2
@Odesseiron Twój poprzedni avatar też był lepszy od tego. Wiem, że logo Barçy, ale to chyba pierwszy lepszy obrazek po wpisaniu do googla "Barcelona wallpapers".
4
@Commando Niektórzy tak. Granie zawodowo w piłkę wykrzywia kończyny dolne, ale są na to ćwiczenia.
0
@Danny Gaucho Stawiam na finał Lakers-Boston.
0
@student97r I ta obrona Dellavedovy na Currym...
3
@BarcaInfo Dziadek był w Waffen-SS?
3
@MesQueUnClub_87 @SeeleyBooth Otwieram zakłady.
0
@Colon Lato powinien być w ataku i Tomaszewski na bramce, a poza tym to ok.
4
@Danny Gaucho Wychodzi na to, że w Juve szło mu gorzej niż w Barçy, biorąc pod uwagę stosunek goli/asyst do liczby meczów.
0
@Barca_Big_Moment Jaki Roberto Martínez, Eric ten Hag qwa!
2
Komentarz usunięty
3
Dobra opcja jeśli sprzedamy Suareza i kupimy młodszego napastnika. Wtedy taki Vela byłby w rotacji w razie w.
0
Wchodzę w Epic Games Store, a tam wszystkie ceny w realach brazylijskich (jak by to powiedziała młodzież xDDD). Ktoś się spotkał z czymś podobnym?
0
@Grzesior667 Ironiczne, bo przecież ojciec Van Dijka zostawił rodzinę gdy ten był dzieckiem. Dlatego też nosi na plecach "VIRGIL" zamiast nazwiska.
0
@MatiVEB25 Milik nawet dwa :-)
1
@Colon https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_40b8mEqAjAaPsMyu4Cbag5BQXpE6vhhN,w400.jpg