0

@Colon No przecież są w Charlotte, czyli tam gdzie powstali.

6

Właśnie przeczytałem, że Ajax nie będzie robił problemów, jeżeli ten Hag będzie chciał odejść do Bayernu. Barcelona musi zrobić krok po tego trenera.

0

@Jakchcesz W Szkocji za dodawanie lodu do whiskey grozi kara śmierci #takbyło #niezmyślam

0

@Odesseiron Obaj siebie warci.

0

@culesjasiules Od początku sezonu bardzo dobrze sobie radzi u Nerrazurich, ale nie uważam, że jest nam potrzebny. Niech chłopaki z La Masíi dostaną szansę.

4

@viscajasiek Jak zrozumiesz Szkota, to możesz się uznać za eksperta.

0

@MacieG Świetny aktor. Myślę, że Phoenix pasowałby na Geralta bardziej od tego Supermana Cavilla :-).

0

@kolomen2 C# i Python :-)

0

@deyna2018 Chcesz mieć 24 klatki w średnich ustawieniach?

0

@ChampionLW To zupełnie jak Berça...

0

@cules100pro Czy tylko ja nie wiem o co chodzi i mam to w d...

5

Na papierze tak, za to gra wygląda jak kawał zatęchłych fekaliów.

0

@format1977 Przecież Notorious B. I. G. nie żyje...

0

@Icamys @damianex10 Behind Blue Eyes w wykonaniu Limp Bizkit to jeden z najgorszych coverów, jakie w życiu słyszałem, jak można było zgwałcić tak cudowny utwór?!

0

@Hudson Będzie wyrównany mecz. Boston wygra 4-6 punktami.

2

@Odesseiron Twój poprzedni avatar też był lepszy od tego. Wiem, że logo Barçy, ale to chyba pierwszy lepszy obrazek po wpisaniu do googla "Barcelona wallpapers".

4

@Commando Niektórzy tak. Granie zawodowo w piłkę wykrzywia kończyny dolne, ale są na to ćwiczenia.

0

@Danny Gaucho Stawiam na finał Lakers-Boston.

0

@student97r I ta obrona Dellavedovy na Currym...

3

@BarcaInfo Dziadek był w Waffen-SS?

3

@MesQueUnClub_87 @SeeleyBooth Otwieram zakłady.

0

@Colon Lato powinien być w ataku i Tomaszewski na bramce, a poza tym to ok.

4

@Danny Gaucho Wychodzi na to, że w Juve szło mu gorzej niż w Barçy, biorąc pod uwagę stosunek goli/asyst do liczby meczów.

0

@Barca_Big_Moment Jaki Roberto Martínez, Eric ten Hag qwa!

2

Komentarz usunięty

3

Dobra opcja jeśli sprzedamy Suareza i kupimy młodszego napastnika. Wtedy taki Vela byłby w rotacji w razie w.

0

Wchodzę w Epic Games Store, a tam wszystkie ceny w realach brazylijskich (jak by to powiedziała młodzież xDDD). Ktoś się spotkał z czymś podobnym?

0

@Grzesior667 Ironiczne, bo przecież ojciec Van Dijka zostawił rodzinę gdy ten był dzieckiem. Dlatego też nosi na plecach "VIRGIL" zamiast nazwiska.

0

@MatiVEB25 Milik nawet dwa :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?