0

@SeeleyBooth Aż do Brazylii rowerkiem dotarł?

2

@szpildinio Gościu ledwo odstawił mleko matki a już strzela bramki w dorosłej piłce. Chyba nie powiesz, że to nie jest imponujące.

7

@Esteban_ Ja bym jednak wolał, żeby Messi dogonił go w bramkach w UCL i w kadrze.

1

@Rewolucja123 To ten sam @hen0x co u nas?

0

@Pawelec7 Czy Lewandowscy rozmnażają się przez pączkowanie? A może przez mitozę?

2

@Quahoo @olejtm Wenger do Bayernu, ten Hag do nas i będzie git.

1

Niech nie kombinują z żadnymi argentyńczykami, tylko zarzucą sieci na ten Haga, zanim Bayern go sprzątanie nam sprzed nosa.

0

@Pilka_jest_okragla Nie wiem skąd to przeświadczenie, że nikt nie ma podjazdu do MJ. Jest wielu zawodników wybitnych w historii NBA. Kareem, Wilt, czy teraz LeBron.

0

@KrisKris Tylko, że to jeden z "architektów" obecjej Barcelony.

11

@NeroTFP A zdjęcia w negliżu Instagramowi nie przeszkadzają.

0

@PuyolTheBest Ja mam, bardzo fajnie się gra. Jednak mogliby w końcu dodać jakiś świeży tryb.

0

Meret co wyciągnął

3

Diego Miliko znowu strzela.

0

Debile w Rzymie rzucają rasistowskie wyzwiska pod adresem Koulibaly'ego.

0

@Vxb93 City < Leicester

0

Drugi karny dla Romy!

0

Beret uratował dupę Kalesonowi.

0

@SeeleyBooth Już chyba naprawili.

0

Do tych co oglądają Roma - Napoli na ipli: u was też taki dziwny dźwięk?

1

@Esio Czekam w ciemnej alejce i kroję frajerów. Często oprócz telefonów mają zegarki, portfele itp.

0

@Mathew86 r/woosh

4

Mądrego to i miło posłuchać (w tym przypadku poczytać).

3

Po oględziach laptopa. Wygląda na to, że ucierpiała tylko przednia część obudowy. System uruchomił się normalnie, na razie nie widać objawów uszkodzenia dysku twardego.

0

@NeroTFP Abe Lincoln

0

@Bernard777 Oby, bo w tej chwili nie mam kasy ani na naprawę ani na tym bardziej na nowy.

0

Zerwał mi się pasek od torby na laptopa, gdy miałem ją na ramieniu (sprzęt oczywiście był w środku), torba upadła na bruk. Najgorsze, że jestem w drodze i nie mogę sprawdzić czy wszystko działa. Zaj**isty dzień.

2

@tomFCB Nie było nigdy lepszego nurka od niego. Neymar może próbować ile chce, ale nigdy mu nie dorówna.

3

@Tomek54321 Zgłoszony za głupotę

0

@Colon No to właśnie są Charlotte Hornets od 2014 roku.

0

@konrad1661 Z tym rządem nie ma co na to liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?