CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Aż do Brazylii rowerkiem dotarł?
2
@szpildinio Gościu ledwo odstawił mleko matki a już strzela bramki w dorosłej piłce. Chyba nie powiesz, że to nie jest imponujące.
7
@Esteban_ Ja bym jednak wolał, żeby Messi dogonił go w bramkach w UCL i w kadrze.
1
@Rewolucja123 To ten sam @hen0x co u nas?
0
@Pawelec7 Czy Lewandowscy rozmnażają się przez pączkowanie? A może przez mitozę?
2
@Quahoo @olejtm Wenger do Bayernu, ten Hag do nas i będzie git.
1
Niech nie kombinują z żadnymi argentyńczykami, tylko zarzucą sieci na ten Haga, zanim Bayern go sprzątanie nam sprzed nosa.
0
@Pilka_jest_okragla Nie wiem skąd to przeświadczenie, że nikt nie ma podjazdu do MJ. Jest wielu zawodników wybitnych w historii NBA. Kareem, Wilt, czy teraz LeBron.
0
@KrisKris Tylko, że to jeden z "architektów" obecjej Barcelony.
11
@NeroTFP A zdjęcia w negliżu Instagramowi nie przeszkadzają.
0
@PuyolTheBest Ja mam, bardzo fajnie się gra. Jednak mogliby w końcu dodać jakiś świeży tryb.
0
Meret co wyciągnął
3
Diego Miliko znowu strzela.
0
Debile w Rzymie rzucają rasistowskie wyzwiska pod adresem Koulibaly'ego.
0
@Vxb93 City < Leicester
0
Drugi karny dla Romy!
0
Beret uratował dupę Kalesonowi.
0
@SeeleyBooth Już chyba naprawili.
0
Do tych co oglądają Roma - Napoli na ipli: u was też taki dziwny dźwięk?
1
@Esio Czekam w ciemnej alejce i kroję frajerów. Często oprócz telefonów mają zegarki, portfele itp.
0
@Mathew86 r/woosh
4
Mądrego to i miło posłuchać (w tym przypadku poczytać).
3
Po oględziach laptopa. Wygląda na to, że ucierpiała tylko przednia część obudowy. System uruchomił się normalnie, na razie nie widać objawów uszkodzenia dysku twardego.
0
@NeroTFP Abe Lincoln
0
@Bernard777 Oby, bo w tej chwili nie mam kasy ani na naprawę ani na tym bardziej na nowy.
0
Zerwał mi się pasek od torby na laptopa, gdy miałem ją na ramieniu (sprzęt oczywiście był w środku), torba upadła na bruk. Najgorsze, że jestem w drodze i nie mogę sprawdzić czy wszystko działa. Zaj**isty dzień.
2
@tomFCB Nie było nigdy lepszego nurka od niego. Neymar może próbować ile chce, ale nigdy mu nie dorówna.
3
@Tomek54321 Zgłoszony za głupotę
0
@Colon No to właśnie są Charlotte Hornets od 2014 roku.
0
@konrad1661 Z tym rządem nie ma co na to liczyć.