0

@tristan87 Good ebening.

1

@Kapitan hawk @Grzesior667 Trzeba anulować, bo przegramy.

1

@Kapitan hawk @IAmBackCules Ja przybywam z Antonellą i dzieciakami.

3

@Serek Rząd =/= kraj, więc pytanie trochę źle skonstruowane.

6

Dariusz Szpakowski zapowiedział, że skończy karierę komentatora przed mundialem 2022, więc pozwolę sobie ostatni raz:
ŁUKAAAASZ PISZEEEEEK!
A tymczasem Słoweńcy...

0

@VenoM @Skaramuczi Ktoś rozpuścił brednię, że ta nazwa wzięła się stąd, że jakoby w piątek po dniu dziękczynienia, właściciele niewolników sprzedawali swój "towar" po niższych cenach niż zwykle. Tak naprawdę geneza nazwy jest taka, że kiedy w jednym ze sklepów zorganizowano po Thanksgiving wielką wyprzedaż ludzie oszaleli i rozbijali się w kolejce, prasa ochrzciła to czarnym piątkiem.

2

@Skaramuczi Tylko, że Black Friday wcale nie wziął swojej nazwy od niewolnictwa.

0

@Odesseiron Mi tu wygląda na 12-13

1

@Don Lucas
>Billie Eilish i Lil Peep
>"alternatywna" muzyka

0

@_catalan Powoli stają się gorsi od Białych.

2

@Gibbon_FCB A ja bym chciał, by Inter awansował, mimo, że trochę sympatyzuję z BVB.

1

@dasouzar11 Raczej Keirrison.

0

@Criss18Barca A Krychowiak ma w rosyjskiej lidze tyle bramek co Piątek i Milik w Serie A razem wzięci.

0

Mam dwie pary słuchawek i w obu zepsuł się jack.

0

@Socjopata Zgaduje, że to tekst jakiegoś gównorapera.

2

@Colon Zidane, Hierro, Salgado, Ronaldo? Chyba nie ta dekada

1

@Chwytliwy Wincyj pomocników, wincyj...

0

@matirix20 Zebra Turin to jeszcze gorzej niż Piemonte Calcio.

0

@T_TG Vinicius xDDDDDDDDDD

0

@Gibbon_FCB Chyba Thorgan...

0

@Suzu Jak nie masz VPN to rzeczywiście dziwne...

6

Najpierw ogłoszą, że wygrał Messi, potem sprawdzą VAR i dadzą Ballona van Dijkowi.

0

@kamilkrycha Słyszałem, że @Socjopata wysyła nudesy tym, którzy na niego zagłosują ( ͡° ͜ʖ ͡° )

7

Arcyważne zwycięstwo. Gol Messiego jak z pamiętnego klasyku na 3-2.

0

@WisniaKala @YayaToure24 A ja, jak będę tamtędy przechodził to zrobię wam zdjęcie i wrzucę do netu.

1

@Janiama Spuchną jak Roma?

0

Trochę na za dużo pozwoliliśmy Los Colchoneros. Ter Stegen na razie wszystko broni, ale nie możemy polegać tylko na bramkarzu. Końcówka pierwszej połowy znacznie lepsza w naszym wykonaniu, zdołaliśmy zepchnąć ich do obrony.

0

Lahoz dobry ziomek ;-)

0

@NismoFCB Teraz nie ma po co kupować obecnych konsol. Na horyzoncie jest już nowa generacja, więc mimo, że przez jakiś czas jeszcze nowe gry będą wychodzić na XONE i PS4 to mogą one działać (lub wyglądać) znacznie gorzej niż na next-genach.

0

@Criss18Barca Eh... Tylko nie Espanyol...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?