CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Good ebening.
1
@Kapitan hawk @Grzesior667 Trzeba anulować, bo przegramy.
1
@Kapitan hawk @IAmBackCules Ja przybywam z Antonellą i dzieciakami.
3
@Serek Rząd =/= kraj, więc pytanie trochę źle skonstruowane.
6
Dariusz Szpakowski zapowiedział, że skończy karierę komentatora przed mundialem 2022, więc pozwolę sobie ostatni raz:
ŁUKAAAASZ PISZEEEEEK!
A tymczasem Słoweńcy...
0
@VenoM @Skaramuczi Ktoś rozpuścił brednię, że ta nazwa wzięła się stąd, że jakoby w piątek po dniu dziękczynienia, właściciele niewolników sprzedawali swój "towar" po niższych cenach niż zwykle. Tak naprawdę geneza nazwy jest taka, że kiedy w jednym ze sklepów zorganizowano po Thanksgiving wielką wyprzedaż ludzie oszaleli i rozbijali się w kolejce, prasa ochrzciła to czarnym piątkiem.
2
@Skaramuczi Tylko, że Black Friday wcale nie wziął swojej nazwy od niewolnictwa.
0
@Odesseiron Mi tu wygląda na 12-13
1
@Don Lucas
>Billie Eilish i Lil Peep
>"alternatywna" muzyka
0
@_catalan Powoli stają się gorsi od Białych.
2
@Gibbon_FCB A ja bym chciał, by Inter awansował, mimo, że trochę sympatyzuję z BVB.
1
@dasouzar11 Raczej Keirrison.
0
@Criss18Barca A Krychowiak ma w rosyjskiej lidze tyle bramek co Piątek i Milik w Serie A razem wzięci.
0
Mam dwie pary słuchawek i w obu zepsuł się jack.
0
@Socjopata Zgaduje, że to tekst jakiegoś gównorapera.
2
@Colon Zidane, Hierro, Salgado, Ronaldo? Chyba nie ta dekada
1
@Chwytliwy Wincyj pomocników, wincyj...
0
@matirix20 Zebra Turin to jeszcze gorzej niż Piemonte Calcio.
0
@T_TG Vinicius xDDDDDDDDDD
0
@Gibbon_FCB Chyba Thorgan...
0
@Suzu Jak nie masz VPN to rzeczywiście dziwne...
6
Najpierw ogłoszą, że wygrał Messi, potem sprawdzą VAR i dadzą Ballona van Dijkowi.
0
@kamilkrycha Słyszałem, że @Socjopata wysyła nudesy tym, którzy na niego zagłosują ( ͡° ͜ʖ ͡° )
7
Arcyważne zwycięstwo. Gol Messiego jak z pamiętnego klasyku na 3-2.
0
@WisniaKala @YayaToure24 A ja, jak będę tamtędy przechodził to zrobię wam zdjęcie i wrzucę do netu.
1
@Janiama Spuchną jak Roma?
0
Trochę na za dużo pozwoliliśmy Los Colchoneros. Ter Stegen na razie wszystko broni, ale nie możemy polegać tylko na bramkarzu. Końcówka pierwszej połowy znacznie lepsza w naszym wykonaniu, zdołaliśmy zepchnąć ich do obrony.
0
Lahoz dobry ziomek ;-)
0
@NismoFCB Teraz nie ma po co kupować obecnych konsol. Na horyzoncie jest już nowa generacja, więc mimo, że przez jakiś czas jeszcze nowe gry będą wychodzić na XONE i PS4 to mogą one działać (lub wyglądać) znacznie gorzej niż na next-genach.
0
@Criss18Barca Eh... Tylko nie Espanyol...