CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CatalanVeBFCB
Rozgrywający:
1. Stephen Curry
2. Kyrie Irving
3. Russell Westbrook
4. Chris Paul
5. Damian Lillard
6. Tony Parker
7. John Wall
8. Derrick Rose
9. Kemba Walker
10. Isaiah Thomas
3
Do wszystkich fanów basketu (przede wszystkim @student97r). Jako, że zbliżamy się do końca dekady, postanowiłem na tym forum podzielić się swoją listą 10 najlepszych graczy dziesięciolecia w NBA na każdej pozycji. Oczywiście w tym zestawieniu biorę pod uwagę głównie tych zawodników którzy prezentowali wysoki poziom przez większość dekady. Jeśli kogoś pominąłem, z góry przepraszam i dziękuję tym, którzy mi to zechcą wytknąć. Jeśli nie ma żadnych pytań to zaczynamy:
0
@Hiacynk Zgadzam się, Greek Freak w przyszłości będzie uznawany za GOATa.
0
@student97r Tomori daje radę. Jest jeszcze Rudiger.
1
@Janiama Nie wiadomo czy odpali w pierwszej drużynie, ale dać mu szansę chyba można, a nawet wypadałoby.
3
@itmustbejoke "This is 10% luck, 20% skill, 15% concertrated power of will
5% pleasure, 50% pain and a 100% reason to remember the name"
0
@SHIBA Zawsze mnie dziwiło to, że Koreańczycy tak lubią Boże Narodzenie.
0
@student97r Obejrzyj sobie top 10 zagrań z listopada:
2
@Avada Kedavra Vinicius niedługo wyląduje w jakiejś Granadzie czy innym Las Palmas.
0
@student97r A jak oceniasz szanse Barçy w Eurolidze? 3 miejsce w tabeli z bilansem 8-3 a stali bywalcy finał four jak Olympiakos i Fenerbahçe poza ósemką. Mamy fajny skład i powinniśmy chociaż do najlepszej czwórki wejść.
0
@ViscaBarca123 @Gaucho Jest pomocnikiem, więc będąc w drużynie, która gra autobus jak Getafe nie za często będzie pod grą, raczej więcej będzie pracować w odbiorze. Wolałbym, żeby poszedł gdzieś, gdzie gra się atak pozycyjny.
1
@student97r Phoenix w końcu mają porządnego rozgrywającego w osobie ex-barcelonisty Ricky'ego Rubio oraz dobrego trenera i widać efekty. D-Book w końcu nie musi robić wszystkiego w tej drużynie i widać, że ma więcej luzu w grze.
2
@Chwytliwy Bagiety już jado
0
@Kompletny Dobra, pokiełbasiło mi się, po męski narząd płciowy drążyć temat?
3
@Avada Kedavra And my axe!
0
@MadafakinGuy Kanye się skończył :-)
2
@sebasek99 http://www.imagebam.com/image/bcd1291327067627
Ogólnie dużo z tego nie korzystam, głównie słucham muzyki z telefonu lub z YT.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Hat-trick, damn...
https://media.makeameme.org/created/you-did-it-24a783eb67.jpg
0
@Kajtek77 Tak to jest jak twoim największym wzmocnieniem w obronie jest P O T Ę Ż N Y David Luiz...
1
@JohnA Nie wracajcie do domów
1
@Coutinho007 4 polecenia, nice...
0
@Chaoss Już nie pamiętam życia bez Rambli
1
Kto wręcza statuetkę?
0
@Solimalhio Krystian próbuj
3
@LuisSalvano Po czwarte #ValverdeOUT
1
@ściah Bo siedzisz przy kaloryferze :-)
2
O kurde, moderacja wspomniała moje imię, mogę umierać szczęśliwy.
1
Czy nominowani przygotowali sobie jakieś mowy na wypadek zwycięstwa?
0
@contowsky Siedzi w aucie.