0

Magiczny Leo Messi :) !

0

Grande Leo !!!

0

Hehe Kun jaki szczęśliwy na tym zdjęciu ;)

0

Tak Cesc !!!!! :))

0

Messi jak nikt inny udaje się na zasłużone wakacje :)

0

Leo Messi i wszystko jasne :)

0

Leo !!! Niesamowite :) !!!

0

bsluszniak
Hehe napewno ;-)

0

A co do meczu Holandii z Danią to Ibi był jednym z najlepszych zawodników na boisku :)

0

Również się zastanawiałam nad celebracją tego gola :)

0

Ulala Leo !

0

Na Orange sport

0

Heh dziwne by było jakby Leo powiedział że to on zdobędzie Złotą Piłkę ;)

0

hahah Pique :D

0

Wielkie dzięki Pep :)

0

Szarża Leo ;)

0

Pedro !!!!!!!

0

Leo !!! ;)

0

Po zwycięstwo Barço !!! :)

0

Hehe z rodzinką na pokładzie :)

0

Niesamowity Leo :)

0

Wypoczywaj Leo ;)

0

Te zdjęcie jest świetne ! ;)

0

Hahaha ale on skromny.

0

Co ?! ;/ mam nadzieję że to już ostatnia i w następnym sezonie ich nie będzie.

0

King Leo ! ;)

0

@blaugranayes
Sergio :)

0

Szkoda słupka Leo ... Keita ratuje remis
Visca el Barca :) !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?