Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magiczny Leo Messi :) !
0
Grande Leo !!!
0
Hehe Kun jaki szczęśliwy na tym zdjęciu ;)
0
Tak Cesc !!!!! :))
0
Messi jak nikt inny udaje się na zasłużone wakacje :)
0
Leo Messi i wszystko jasne :)
0
Leo !!! Niesamowite :) !!!
0
bsluszniak
Hehe napewno ;-)
0
A co do meczu Holandii z Danią to Ibi był jednym z najlepszych zawodników na boisku :)
0
Również się zastanawiałam nad celebracją tego gola :)
0
Ulala Leo !
0
Na Orange sport
0
Heh dziwne by było jakby Leo powiedział że to on zdobędzie Złotą Piłkę ;)
0
hahah Pique :D
0
Wielkie dzięki Pep :)
0
Szarża Leo ;)
0
Pedro !!!!!!!
0
Leo !!! ;)
0
Po zwycięstwo Barço !!! :)
0
Hehe z rodzinką na pokładzie :)
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-21-05-2012 zdjęcia :)
0
Niesamowity Leo :)
0
Wypoczywaj Leo ;)
0
Te zdjęcie jest świetne ! ;)
0
Hahaha ale on skromny.
0
Co ?! ;/ mam nadzieję że to już ostatnia i w następnym sezonie ich nie będzie.
0
King Leo ! ;)
0
@blaugranayes
Sergio :)
0
Szkoda słupka Leo ... Keita ratuje remis
Visca el Barca :) !!