Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby bez kontuzji w przyszłym sezonie i po jak największą ilość trofeum :)
0
A Leo to w ostatnich dniach urósł ? ;D
0
Aguero to świetny piłkarz i bardzo dobrze dogaduje się z Leo ;)
0
Hahaha świetna jest ta sytuacja jak przybija ten chlopak piątkę z Leo a później jaki zadowolony z siebie jest :D
0
Puyol to jest gość ;D
0
Xavi i Busquets jak zwykle razem ;D
0
Hehe chłopacy się bawią ! ;D
0
Leo ! ;)
0
konrado6
Wielkie dzięki ! :)
0
konrado6
Dzięki za podpowiedź jeszcze muszę go poszukać na Cyfra+ ;)
0
Sorki że nie na temat ale wie ktoś na jakim kanale będzie transmisja meczu z Raja Club Athletic ? ;)
0
Sorki że nie na temat ale wie ktoś na jakim kanale będzie transmisja meczu z Raja Club Athletic ? ;)
0
Hehe fajnie przedstawił Pique :D
0
Casillas jak dla mnie nie pasuje do Realu. On ma zupełnie inny charakter niz pozostali zawodnicy z Madrytu.
0
Haha fiesta super ! :) Pepe Reina Show :d
0
Viva España !!!
Iniesta i Casillas magia :)
0
Niech Andres zacznie sprzedawać te swoje wino skoro takie dobre ;)
0
Hehe a ja jak Ramos podchodził do karnego to powiedziałam -O nie. On chce karnego strzelać ?! Ale strzelil świetnie dzięki Bogu ;)
0
Tak! Tak! Tak! Witamy w Barcelonie :) !!!
0
Widziałam wypowiedź Cesca zaraz po meczu był bardzo szczęśliwy :)
0
100 lat Leo ! ;) Szczęścia z Antonellą i żebyś w
2014 podniósł Puchar Świata :)
0
No no Xabi dwie bramki ;) Pedro wywalczył karnego ;p
0
boskii
O tym samym pomyślałam kiedy to zdanie przeczytałam.
0
Leo był u fryzjera :D
0
sojerrrr
W 100% się z tobą zgadzam Iniesta odegrał kluczową role w obydwóch spotkaniach ... Gra rewelacyjnie oby tak dalej :)
0
Najlepszy na boisku to był Pique szkoda że bramki nie strzelił ... Rewelacyjny mecz w jego wykonaniu :)
0
Cesc ale gool :D
0
Haha Polska Biało-Czerwoni na stadionie w Gdańsku śpiewają :))
0
Pique show :D
0
A mi strasznie smutno ze względu na Holandię :(