0

Oby bez kontuzji w przyszłym sezonie i po jak największą ilość trofeum :)

0

A Leo to w ostatnich dniach urósł ? ;D

0

Aguero to świetny piłkarz i bardzo dobrze dogaduje się z Leo ;)

0

Hahaha świetna jest ta sytuacja jak przybija ten chlopak piątkę z Leo a później jaki zadowolony z siebie jest :D

0

Puyol to jest gość ;D

0

Xavi i Busquets jak zwykle razem ;D

0

Hehe chłopacy się bawią ! ;D

0

Leo ! ;)

0

konrado6
Wielkie dzięki ! :)

0

konrado6
Dzięki za podpowiedź jeszcze muszę go poszukać na Cyfra+ ;)

0

Sorki że nie na temat ale wie ktoś na jakim kanale będzie transmisja meczu z Raja Club Athletic ? ;)

0

Sorki że nie na temat ale wie ktoś na jakim kanale będzie transmisja meczu z Raja Club Athletic ? ;)

0

Hehe fajnie przedstawił Pique :D

0

Casillas jak dla mnie nie pasuje do Realu. On ma zupełnie inny charakter niz pozostali zawodnicy z Madrytu.

0

Haha fiesta super ! :) Pepe Reina Show :d

0

Viva España !!!
Iniesta i Casillas magia :)

0

Niech Andres zacznie sprzedawać te swoje wino skoro takie dobre ;)

0

Hehe a ja jak Ramos podchodził do karnego to powiedziałam -O nie. On chce karnego strzelać ?! Ale strzelil świetnie dzięki Bogu ;)

0

Tak! Tak! Tak! Witamy w Barcelonie :) !!!

0

Widziałam wypowiedź Cesca zaraz po meczu był bardzo szczęśliwy :)

0

100 lat Leo ! ;) Szczęścia z Antonellą i żebyś w
2014 podniósł Puchar Świata :)

0

No no Xabi dwie bramki ;) Pedro wywalczył karnego ;p

0

boskii
O tym samym pomyślałam kiedy to zdanie przeczytałam.

0

Leo był u fryzjera :D

0

sojerrrr
W 100% się z tobą zgadzam Iniesta odegrał kluczową role w obydwóch spotkaniach ... Gra rewelacyjnie oby tak dalej :)

0

Najlepszy na boisku to był Pique szkoda że bramki nie strzelił ... Rewelacyjny mecz w jego wykonaniu :)

0

Cesc ale gool :D

0

Haha Polska Biało-Czerwoni na stadionie w Gdańsku śpiewają :))

0

Pique show :D

0

A mi strasznie smutno ze względu na Holandię :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?