Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahaha nie złe to było ;D
0
Ci komentatorzy ... co oni wogóle gadają O-o
0
Cesc ! LEo co za akcja !
0
Hahaha Cesc z Messim chyba się z kogoś śmieją !! :D
0
0:1 !
0
Dałby ktoś jakiś dobry link bo mój się wyłaczył ;p
0
Czy masz łaskotki ?? Haha to pytanie mnie rozwaliło ;D
0
judaszowe_srebrniki
Dzięki ;))
0
Mam pytanko o ktorej jest mecz z Realem ???
0
Czy statystyka z faulami jest na serio dobra ? O-o
0
kicia1899
"Nie ? Jak chcesz to też cię tak walnę i wtedy sam ocenisz?"
Haha Cesc rozwalil mi system ;d
0
Nie wierzę !!!! David !!! Leo !! Barço kocham Cię !! To jest piłka nożna
0
Fabregas!!
0
Cesc !!!
0
Hehe widzieliście to ?? :)
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/video-3-2-1-action-making-of-the-first-teams-chinese-mid-autumn-festival-video
0
Przedszkole na Camp Nou :) !
0
A i jeszcze coś dodam publiczność na Camp Nou jest rewelacyjna ;) Najlepsi kibice !!
0
Nie oceniajmy graczy Barcelony zbyt negatywnie to bramkarz Granady grał dziś fenomenalnie !! :)
0
XAvi kocham CIĘ!!!!
0
Wiem że odbiegam od tematu, ale Shakira oficjalnie ogłosiła swoją ciąże :D czyli Pique będzie tatą ;) *
0
Wiem że odbiegam od tematu, ale Shakira oficjalnie swoją ciąże :D czyli Pique będzie tatą ;)
0
Komentatorzy rozwalają system :D
0
Tello bohater dzisiejszych bramek :D haha
0
Genialny Leo Messi !! Cieszę się że mogę go podziwiac !! ;)
0
Wchodzi Leo ! :))
0
O nie Carles !
0
Goool ! :) Brawo Cesc ! Brawo Adriano ! ;)
0
Jak tam jasno ;D
0
Geble
Bardzo zabawne ;p
0
A jaki był wynik argentyna - peru ?
:)