0

hahahaha nie złe to było ;D

0

Ci komentatorzy ... co oni wogóle gadają O-o

0

Cesc ! LEo co za akcja !

0

Hahaha Cesc z Messim chyba się z kogoś śmieją !! :D

0

0:1 !

0

Dałby ktoś jakiś dobry link bo mój się wyłaczył ;p

0

Czy masz łaskotki ?? Haha to pytanie mnie rozwaliło ;D

0

judaszowe_srebrniki
Dzięki ;))

0

Mam pytanko o ktorej jest mecz z Realem ???

0

Czy statystyka z faulami jest na serio dobra ? O-o

0

kicia1899
"Nie ? Jak chcesz to też cię tak walnę i wtedy sam ocenisz?"
Haha Cesc rozwalil mi system ;d

0

Nie wierzę !!!! David !!! Leo !! Barço kocham Cię !! To jest piłka nożna

0

Fabregas!!

0

Cesc !!!

0

Przedszkole na Camp Nou :) !

0

A i jeszcze coś dodam publiczność na Camp Nou jest rewelacyjna ;) Najlepsi kibice !!

0

Nie oceniajmy graczy Barcelony zbyt negatywnie to bramkarz Granady grał dziś fenomenalnie !! :)

0

XAvi kocham CIĘ!!!!

0

Wiem że odbiegam od tematu, ale Shakira oficjalnie ogłosiła swoją ciąże :D czyli Pique będzie tatą ;) *

0

Wiem że odbiegam od tematu, ale Shakira oficjalnie swoją ciąże :D czyli Pique będzie tatą ;)

0

Komentatorzy rozwalają system :D

0

Tello bohater dzisiejszych bramek :D haha

0

Genialny Leo Messi !! Cieszę się że mogę go podziwiac !! ;)

0

Wchodzi Leo ! :))

0

O nie Carles !

0

Goool ! :) Brawo Cesc ! Brawo Adriano ! ;)

0

Jak tam jasno ;D

0

Geble
Bardzo zabawne ;p

0

A jaki był wynik argentyna - peru ?
:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?