Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nika94
Tez jestem tego ciekawa może po prostu robią to odruchowo i tak sobie dziękują ;)
0
Aj chłopcy i ich te buziaki na koniec ;)
0
Leo będzie mialmiał poprostu siniaka
0
Ufff chyba wszystko ok ;)
0
Ajjj Leo !
0
Ale zauwazcie to że gdy Leo ma piłkę nagle przy nim jest 3-4 zawodników przeciwnej drużyny a z innym zawodnikiem Barçy tak nie jest.
0
Leo po prostu bardzo chce strzelić tego gola ;) a znając jego może i jeszcze ze 2 gole strzelić ;)
0
Ale sprinta Messi ma niezłego ;D
0
Alves jakie długie włosy.
0
David !
0
Muchas felicidades a Leo y Antonella! Enhorabuena... Me alegro mucho que todo haya salido bien!! - Iniesta na twitterze
0
Messimilian
dziewczyna ;)
0
Leo jest młodszy od Cristiano o 869 dni taka sama rożnica wieku jest między ich dziećmi !
0
Gratulacje ! :)
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/messi-with-the-golden-foot Puyol jak na ostatnim zdjęciu sobie siedzi :D
0
Mam pytanie czy Leo chodziło o to, że tylko pierwszą bramkę po narodzinach Thiago zadedykuje synkowi czy o to że gdy w każdym meczu strzeli bramkę to ta pierwsza będzie dedykowana synkowi a kolejne babci ? :)
0
Orłoś
Zdobył bramkę ;)
0
Ten mecz usypia! ;p
0
Mam pytanie dlaczego Chelsea gra w 9 wiem że Toresa wyrzucili.
0
Ten chłopak nie zna granic !
Grande LEO :)
0
Skoro Alexis czuje się samotnie w Barcelonie to jedźmy do niego :D
0
O strzelił ten co zawsze ;D
0
Cesc :)!
0
Generał !
0
Edytka
Hahahaha dobry komentarz :D
0
Victor ;D
0
David !!!!
0
hahaha ile ten komentator razy powiedział imię Alby :D
0
Luca199491
Błaszczykowski mnie tym rozwalił :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL NIE WIERZE :D