0

Nika94
Tez jestem tego ciekawa może po prostu robią to odruchowo i tak sobie dziękują ;)

0

Aj chłopcy i ich te buziaki na koniec ;)

0

Leo będzie mialmiał poprostu siniaka

0

Ufff chyba wszystko ok ;)

0

Ajjj Leo !

0

Ale zauwazcie to że gdy Leo ma piłkę nagle przy nim jest 3-4 zawodników przeciwnej drużyny a z innym zawodnikiem Barçy tak nie jest.

0

Leo po prostu bardzo chce strzelić tego gola ;) a znając jego może i jeszcze ze 2 gole strzelić ;)

0

Ale sprinta Messi ma niezłego ;D

0

Alves jakie długie włosy.

0

David !

0

Muchas felicidades a Leo y Antonella! Enhorabuena... Me alegro mucho que todo haya salido bien!! - Iniesta na twitterze

0

Messimilian
dziewczyna ;)

0

Leo jest młodszy od Cristiano o 869 dni taka sama rożnica wieku jest między ich dziećmi !

0

Gratulacje ! :)

0

0

Mam pytanie czy Leo chodziło o to, że tylko pierwszą bramkę po narodzinach Thiago zadedykuje synkowi czy o to że gdy w każdym meczu strzeli bramkę to ta pierwsza będzie dedykowana synkowi a kolejne babci ? :)

0

Orłoś
Zdobył bramkę ;)

0

Ten mecz usypia! ;p

0

Mam pytanie dlaczego Chelsea gra w 9 wiem że Toresa wyrzucili.

0

Ten chłopak nie zna granic !
Grande LEO :)

0

Skoro Alexis czuje się samotnie w Barcelonie to jedźmy do niego :D

0

O strzelił ten co zawsze ;D

0

Cesc :)!

0

Generał !

0

Edytka
Hahahaha dobry komentarz :D

0

Victor ;D

0

David !!!!

0

hahaha ile ten komentator razy powiedział imię Alby :D

0

Luca199491
Błaszczykowski mnie tym rozwalił :D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL NIE WIERZE :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?