0

Thiago!!

0

Dexar
Hahaha to nic tylko czekać na kolejne dwie :)

0

http://twitpic.com/bu9hsu Leo z wszystkimi Złotymi Piłkami :)

0

Villa bez kontuzji, poczuł jedynie skurcze w mięśniu uda.

0

168 wzrostu i gol główką ;)

0

Alexis!!!!!!!!!!!!!!!

0

To my powinniśmy podziękować, że możemy oglądać tak rewelacyjnego piłkarza!
Visca el Messi! :)

0

Tez się zastanawiam dlaczego powiedział, że dziękuję żonie.. jak mi wiadomo to oni nie są małżeństwem. Ale zauważyłam, że Leo zawsze miał ciemny ten jego sygnet a teraz ma inny jasny ;)

0

Hymmm Żonie? :) Leo wziął ślub? Bo na każdej stronie jest tłumaczone, że dziękuje żonie.. Ktoś coś o tym wie?

0

Wielki i niesamowity piłkarz! A przy tym bardzo skromny :). Jego umiejętności przewyższają wszystkich innych! Wielki Leo! :)

0

Leo wziął potajemy ślub ? ;)

0

Messi, Messi, Messi, Messi!!!! :)

0

Leo Messi!!!!!

0

Neymar jaka fryzura ;)

0

0

No, no Xavi przyleciał ze swoją dziewczyną :)

0

Zubizarreta: "Życzenia na 2013 rok? Zdrowia. Po tym co spotkało Abidala i Tito, proszę tylko o zdrowie"."

0

Aguirre: "Mogliśmy strzelić na 2-1, ale równie dobrze wtedy by się zdenerwowali i wcisnęli nam 12... Barcelona nie pozwoliła nam grać"."

0

A z okazji że rok Barcelonie kibicuje to mogliby wysoko wygrać ;)

0

pawloVEB
chcialłam ją kupić, ale byłam w dwóch sklepach i nie ma.. więc kupiłam ksiązkę Andresa :)

0

kubafcb102
a czytałeś Andres Iniesta rok w raju ? :)

0

Messiego już jedną przeczytała a drugiej niestety nie mogę dostać... i się zastananawiam nad jakąś inną :)

0

Shiv3R
już przeczytałam .. chciałam kupić Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy ) ... ale niestety nie mogę dostać i się zastanawiałam nad jakąś inną :)

0

Cześć :)
jaką polecacie kupić książkę o Barcelonie lub piłkarzu naszej drużyny ;)? ?

0

Cześć :)
jaką mi polecacie kupić książkę o barcelonie lub piłkarzu naszej drużyny ;) ?

0

Tello ale wejście;)

0

matesfcb93
nie ma za co :) ale jestem dziewczyną ;p

0

Wielki piłkarz z ogromnym sercem :)
PS. Tekst z Pique dobry! Gerard Prezydent ;) haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?