Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago!!
0
Dexar
Hahaha to nic tylko czekać na kolejne dwie :)
0
http://twitpic.com/bu9hsu Leo z wszystkimi Złotymi Piłkami :)
0
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/715959390.jpg?key=600399&Expires=1357910727&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=DsufOBDYT-EjEDQC6zY73QYjDA7YOkD3CMYbFmzNTxDqe-rXbe5gQK48KcHOtP4g0q0vBNsFRY4qvxUF2cTZar5cyGVb7ZNhcMvWUQVIaUur~kkUrykol85eTUycxfcyMKCSErLuJaMlxfE7JWfclfCgYKC9dW6ABa~AMLrlo9Y_ zdjęcie Leo z 4 Złotymi Piłkami :)
0
Villa bez kontuzji, poczuł jedynie skurcze w mięśniu uda.
0
168 wzrostu i gol główką ;)
0
Alexis!!!!!!!!!!!!!!!
0
To my powinniśmy podziękować, że możemy oglądać tak rewelacyjnego piłkarza!
Visca el Messi! :)
0
Tez się zastanawiam dlaczego powiedział, że dziękuję żonie.. jak mi wiadomo to oni nie są małżeństwem. Ale zauważyłam, że Leo zawsze miał ciemny ten jego sygnet a teraz ma inny jasny ;)
0
Hymmm Żonie? :) Leo wziął ślub? Bo na każdej stronie jest tłumaczone, że dziękuje żonie.. Ktoś coś o tym wie?
0
Wielki i niesamowity piłkarz! A przy tym bardzo skromny :). Jego umiejętności przewyższają wszystkich innych! Wielki Leo! :)
0
Leo wziął potajemy ślub ? ;)
0
Messi, Messi, Messi, Messi!!!! :)
0
Leo Messi!!!!!
0
Neymar jaka fryzura ;)
0
http://www.fifa.com/ballondor/live/index.html?intcmp=newsreader_news_picture
teraz tutaj możecie oglądać :)
0
No, no Xavi przyleciał ze swoją dziewczyną :)
0
Zubizarreta: "Życzenia na 2013 rok? Zdrowia. Po tym co spotkało Abidala i Tito, proszę tylko o zdrowie"."
0
Aguirre: "Mogliśmy strzelić na 2-1, ale równie dobrze wtedy by się zdenerwowali i wcisnęli nam 12... Barcelona nie pozwoliła nam grać"."
0
A z okazji że rok Barcelonie kibicuje to mogliby wysoko wygrać ;)
0
pawloVEB
chcialłam ją kupić, ale byłam w dwóch sklepach i nie ma.. więc kupiłam ksiązkę Andresa :)
0
kubafcb102
a czytałeś Andres Iniesta rok w raju ? :)
0
Messiego już jedną przeczytała a drugiej niestety nie mogę dostać... i się zastananawiam nad jakąś inną :)
0
Shiv3R
już przeczytałam .. chciałam kupić Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy ) ... ale niestety nie mogę dostać i się zastanawiałam nad jakąś inną :)
0
Cześć :)
jaką polecacie kupić książkę o Barcelonie lub piłkarzu naszej drużyny ;)? ?
0
Cześć :)
jaką mi polecacie kupić książkę o barcelonie lub piłkarzu naszej drużyny ;) ?
0
Tello ale wejście;)
0
matesfcb93
nie ma za co :) ale jestem dziewczyną ;p
0
http://www.mundodeportivo.com/20121219/fc-barcelona/rueda-prensa-directo-sandro-rosell-zubizarreta-enfermedad-tito-vilanova_54358128480.html
link do konferencji
0
Wielki piłkarz z ogromnym sercem :)
PS. Tekst z Pique dobry! Gerard Prezydent ;) haha