0

Najprawdopodobniej od kwietnia LM będzie także na C+

0

0

0

0

Dani smutny bo musiał założyć dres a nie te swoje ciuszki :D

0

Jestem ciekawa jaki dziś będzie atak :)

0

Nie mówcie hop zanim nie awansujemy... Nikt go nam za darmo nie da! Trzeba go wywalczyc na boisku !!! :)

0

Mati1515
Hymmmm.... Nie przypominam sobie zeby Szpakowski skoki komentował, chyba cos Ci się pomyliło ;)

0

A on może zostanie piosenkarzem a nie piłkarzem ;D

0

Barça kiedy prowadzi 2:0 to wtedy zaczyna grać coraz wolniej, tak jakby nie chcieli strzelić więcej goli a po bramce kontaktowej wprowadzany jest chaos. Powinni oni przy prowadzeniu strzelić jak najwięcej goli tak żeby przeciwnikowi odechcialo się grać... Mam nadzieję że na następny mecz wyjdą na 100% zmotywowani i wygramy ten mecz! :)

0

Puyol: "Czy to ten moment sezonu, w którym mamy obniżkę formy? Trzeba to przeanalizować, ale nie ma co wariować, mamy świetną sytuację".

0

Pedro: "O decyzji Valdésa dowiedzieliśmy się z mediów. Trzeba ją uszanować".

0

Messi: "Któregoś dnia musieliśmy przegrać. Czego zabrakło? Wykończenia, 2 słupki w pierwszej połowie... Trudno, teraz myślimy o pucharze".

0

Tito: "Trudno o pozytywne wnioski po porażce. Ten mecz sprowadza nas na ziemię i pokazuje, że nic nie przychodzi łatwo. Liga jest długa".

0

Tito: "Do meczu z Malagą mamy 5 dni, wystarczająco dużo czasu na odpoczynek. Remis z Malagą nie zmienił moich planów".

0

Tito: "Gratulacje dla Realu Sociedad. Myślę, że to zwycięstwo to bardziej ich zasługa niż konsekwencja naszej gorszej gry".

0

To taki zimny prysznic dla Barçy! Mam nadzieję, że na następny mecz wyjdą na 100% procent zmotywowani :)

0

Porażka kiedyś musiała przyjść....

0

Dlaczego trener nie robi zmian?

0

Leo !!!

0

Świetny wywiad :) Mimo tego, że Leo już tyle wygrał w życiu pozostaje tym samym skromnym facetem! Z całego serca życzę mu aby wygrał Mundial! :)
Visca el Messi

0

Najważniejsze dziś 3 punkty i oby bez kontuzji ;)
Veb
Ps: haha zdjęcie Puyola rewelacyjne ;D

0

Zubi: ''Jesteśmy przekonani, że do końca kontraktu Victor da z siebie wszystko. Co do przyszłości, poszukamy najlepszych rozwiązań"."

0

O_o....

0

Puyol!!

0

Leo!!!

0

Wie ktoś na jakim kanale na cyfra+ jest ten turecki kanał? ;)

0

Świetna wiadomość! :)

0

Operowany 31 lipca Muniesa (zerwane więzadło krzyżowe) wchodzi w ostatnią fazę rehabilitacji: dzisiaj rozpoczął treningi drużyną.

0

Tito zrobił tylko dwie zmiany ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?