Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najprawdopodobniej od kwietnia LM będzie także na C+
0
0
0
0
Dani smutny bo musiał założyć dres a nie te swoje ciuszki :D
0
Jestem ciekawa jaki dziś będzie atak :)
0
Nie mówcie hop zanim nie awansujemy... Nikt go nam za darmo nie da! Trzeba go wywalczyc na boisku !!! :)
0
Mati1515
Hymmmm.... Nie przypominam sobie zeby Szpakowski skoki komentował, chyba cos Ci się pomyliło ;)
0
A on może zostanie piosenkarzem a nie piłkarzem ;D
0
Barça kiedy prowadzi 2:0 to wtedy zaczyna grać coraz wolniej, tak jakby nie chcieli strzelić więcej goli a po bramce kontaktowej wprowadzany jest chaos. Powinni oni przy prowadzeniu strzelić jak najwięcej goli tak żeby przeciwnikowi odechcialo się grać... Mam nadzieję że na następny mecz wyjdą na 100% zmotywowani i wygramy ten mecz! :)
0
Puyol: "Czy to ten moment sezonu, w którym mamy obniżkę formy? Trzeba to przeanalizować, ale nie ma co wariować, mamy świetną sytuację".
0
Pedro: "O decyzji Valdésa dowiedzieliśmy się z mediów. Trzeba ją uszanować".
0
Messi: "Któregoś dnia musieliśmy przegrać. Czego zabrakło? Wykończenia, 2 słupki w pierwszej połowie... Trudno, teraz myślimy o pucharze".
0
Tito: "Trudno o pozytywne wnioski po porażce. Ten mecz sprowadza nas na ziemię i pokazuje, że nic nie przychodzi łatwo. Liga jest długa".
0
Tito: "Do meczu z Malagą mamy 5 dni, wystarczająco dużo czasu na odpoczynek. Remis z Malagą nie zmienił moich planów".
0
Tito: "Gratulacje dla Realu Sociedad. Myślę, że to zwycięstwo to bardziej ich zasługa niż konsekwencja naszej gorszej gry".
0
To taki zimny prysznic dla Barçy! Mam nadzieję, że na następny mecz wyjdą na 100% procent zmotywowani :)
0
Porażka kiedyś musiała przyjść....
0
Dlaczego trener nie robi zmian?
0
Leo !!!
0
Świetny wywiad :) Mimo tego, że Leo już tyle wygrał w życiu pozostaje tym samym skromnym facetem! Z całego serca życzę mu aby wygrał Mundial! :)
Visca el Messi
0
Najważniejsze dziś 3 punkty i oby bez kontuzji ;)
Veb
Ps: haha zdjęcie Puyola rewelacyjne ;D
0
Zubi: ''Jesteśmy przekonani, że do końca kontraktu Victor da z siebie wszystko. Co do przyszłości, poszukamy najlepszych rozwiązań"."
0
O_o....
0
Puyol!!
0
Leo!!!
0
Wie ktoś na jakim kanale na cyfra+ jest ten turecki kanał? ;)
0
Świetna wiadomość! :)
0
Operowany 31 lipca Muniesa (zerwane więzadło krzyżowe) wchodzi w ostatnią fazę rehabilitacji: dzisiaj rozpoczął treningi drużyną.
0
Tito zrobił tylko dwie zmiany ? :)