Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol: "Będę o siebie dbał, żeby grać do 40-stki. A później stanowisko prezydenta FCB? Nie, to zostawiam mojemu koledze Piqué"" ;D
0
Aż dziw że Leo nie ma bliźniaków :)
0
82 minuta, Camp Nou śpiewa: "Mourinho, te queremos; Mourinho quedate" (Mou, kochamy cię, Mou zostań)."
0
Messi 90 gol!
0
Gra Alexisa mi się naprawdę dziś podoba!!
0
Leo!!!
0
Sergio!!!
0
Ależ gol !!!
0
Tito: "W lidze gramy dobrą piłką, w Lidze Mistrzów gramy dobrą piłkę, a w CdR... znowu ta piłka plażowa".
0
Pique rozgrywa dziś naprawdę dobry mecz :)!
0
ALBA o nie
0
Messi:)
0
LEO!!
0
- Jakie kolejne cele, wyzwania? - Messi: "Wygrać z Cordobą".
0
A Puyol wrzucił na facebooka zdjęcie z Leo :)
0
LiThRyn
Niestety żadnego nie ma... Tę informacje znalazłam na twitterze :).. jeżeli coś będzie to wrzucę filmik :)
0
Wielka owacja dla Leo Messiego w szatni (wszedł jako ostatni, bo udzielał na murawie wywiadu dla C+).
0
Messi:"Rekord nic ci nie daje, ale miło, że udało mi się go pobić. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przewagi nad innymi drużynami".
0
No nie!!!!
0
Zaraz zawału dostanę !!!
0
Cesc podobno od 3 do 4 tygodni przerwy
0
Xavi ładny strzał ;)
0
Od dzisiaj mamy rekord Messiego! :)
0
Leo rekord pobity!!!!,;)
0
Leo!!!!!!!
0
Haha i piąty gol Falcao .. to się chlopak rozstrzelał !
0
Falcao 4 gol!
0
Jest i Leo!
0
Messi: "Dlaczego oddałem strzał mimo bólu? Bo myślałem, że przez długi czas nie będę mógł dotknąć piłki i spróbowałem strzelić...
0
Messi: "Dzisiaj czuję się znacznie lepiej niż wczoraj, ale nie jestem pewny czy zagram w niedzielę. Na szczęście to tylko stłuczenie".