0

Puyol: "Będę o siebie dbał, żeby grać do 40-stki. A później stanowisko prezydenta FCB? Nie, to zostawiam mojemu koledze Piqué"" ;D

0

Aż dziw że Leo nie ma bliźniaków :)

0

82 minuta, Camp Nou śpiewa: "Mourinho, te queremos; Mourinho quedate" (Mou, kochamy cię, Mou zostań)."

0

Messi 90 gol!

0

Gra Alexisa mi się naprawdę dziś podoba!!

0

Leo!!!

0

Sergio!!!

0

Ależ gol !!!

0

Tito: "W lidze gramy dobrą piłką, w Lidze Mistrzów gramy dobrą piłkę, a w CdR... znowu ta piłka plażowa".

0

Pique rozgrywa dziś naprawdę dobry mecz :)!

0

ALBA o nie

0

Messi:)

0

LEO!!

0

- Jakie kolejne cele, wyzwania? - Messi: "Wygrać z Cordobą".

0

A Puyol wrzucił na facebooka zdjęcie z Leo :)

0

LiThRyn
Niestety żadnego nie ma... Tę informacje znalazłam na twitterze :).. jeżeli coś będzie to wrzucę filmik :)

0

Wielka owacja dla Leo Messiego w szatni (wszedł jako ostatni, bo udzielał na murawie wywiadu dla C+).

0

Messi:"Rekord nic ci nie daje, ale miło, że udało mi się go pobić. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przewagi nad innymi drużynami".

0

No nie!!!!

0

Zaraz zawału dostanę !!!

0

Cesc podobno od 3 do 4 tygodni przerwy

0

Xavi ładny strzał ;)

0

Od dzisiaj mamy rekord Messiego! :)

0

Leo rekord pobity!!!!,;)

0

Leo!!!!!!!

0

Haha i piąty gol Falcao .. to się chlopak rozstrzelał !

0

Falcao 4 gol!

0

Jest i Leo!

0

Messi: "Dlaczego oddałem strzał mimo bólu? Bo myślałem, że przez długi czas nie będę mógł dotknąć piłki i spróbowałem strzelić...

0

Messi: "Dzisiaj czuję się znacznie lepiej niż wczoraj, ale nie jestem pewny czy zagram w niedzielę. Na szczęście to tylko stłuczenie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?