0

Jest Pan z wąsem :D

0

Czy tylko mnie irytuje komentator ?

0

Bartra gra bardzo dobrze :)

0

Trenerze proszę zmiany !

0

karolina27041
0:1

0

Czy my nigdy nie możemy troszkę podkręcić tempa ???

0

Leo ma fajne włosy :)

0

Ładnie bartra :)

0

0

Bruma
Właśnie widziałam, że Leo nie miał piłki w rękach. Ciekawe dlaczego nie chcial dać mu piłki ? o_o

0

Leo strzelił hat-tricka dla Thiago :) A teraz szybko do szpitala. Musi być podekscytowany :D

0

Queras
Skąd masz tą rewelacyjną informacje > :))

0

Uwielbiam Leo ! Jest on dla mnie GENIUSZEM w czystej postaci ! To on robi różnicę na boisku... dokonuje nie zwykłych rzeczy :)
Pochwała też dla Cesca bo zagrał bardzo dobrze ;)
VeB

0

Cesc zestresowany ale by musiał zobaczyc mnie :)

0

Leo w jakim szoku :D

0

To poprostu Messi !! Geniusz !

0

Xavi za Cesca ? naprawdę trenerze *

0

CCwCwsCCesca ? Naprawdę trenerze ?

0

Na kłopoty Leo z Fabregasem:)

0

Hehe Messi z Busim kogoś obgadywali ;p

0

Ależ goool :)!

0

Tello :)

0

O Goool :)

0

Cristiano spec od wolnych ? Haha no chyba nie ;p

0

Ibrahim strzelił bramke przeciwko Dortmundowi ;)

0

Iker wspaniały bramkarz i człowiek. Zawsze z szacunkiem dla rywala ;) Darze go dużą sympatią :)

0

Francuzi przycisneli i w końcu strzelili ;D

0

Tito bardzo dobrze powiedział !!!

0

Podobnio dziewczyna Leo urodziĺa :)!

0

oo nie Puyol\

;//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?