Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest Pan z wąsem :D
0
Czy tylko mnie irytuje komentator ?
0
Bartra gra bardzo dobrze :)
0
Trenerze proszę zmiany !
0
karolina27041
0:1
0
Czy my nigdy nie możemy troszkę podkręcić tempa ???
0
Leo ma fajne włosy :)
0
Ładnie bartra :)
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-23-10-2012
Galeria do dzisiejszego treningu :)
0
Bruma
Właśnie widziałam, że Leo nie miał piłki w rękach. Ciekawe dlaczego nie chcial dać mu piłki ? o_o
0
Leo strzelił hat-tricka dla Thiago :) A teraz szybko do szpitala. Musi być podekscytowany :D
0
Queras
Skąd masz tą rewelacyjną informacje > :))
0
Uwielbiam Leo ! Jest on dla mnie GENIUSZEM w czystej postaci ! To on robi różnicę na boisku... dokonuje nie zwykłych rzeczy :)
Pochwała też dla Cesca bo zagrał bardzo dobrze ;)
VeB
0
Cesc zestresowany ale by musiał zobaczyc mnie :)
0
Leo w jakim szoku :D
0
To poprostu Messi !! Geniusz !
0
Xavi za Cesca ? naprawdę trenerze *
0
CCwCwsCCesca ? Naprawdę trenerze ?
0
Na kłopoty Leo z Fabregasem:)
0
Hehe Messi z Busim kogoś obgadywali ;p
0
Ależ goool :)!
0
Tello :)
0
O Goool :)
0
Cristiano spec od wolnych ? Haha no chyba nie ;p
0
Ibrahim strzelił bramke przeciwko Dortmundowi ;)
0
Iker wspaniały bramkarz i człowiek. Zawsze z szacunkiem dla rywala ;) Darze go dużą sympatią :)
0
Francuzi przycisneli i w końcu strzelili ;D
0
Tito bardzo dobrze powiedział !!!
0
Podobnio dziewczyna Leo urodziĺa :)!
0
oo nie Puyol\
;//